Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Прекъсване на ниски обороти

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Прекъсване на ниски обороти

    Здравейте,

    Както вече писах в няколко теми - имам намерения да купя едно Паджеро Спорт 3000куб. 2001г.
    Вчера имах възможност да карам този невероятен за мен ДЖИП , но ми направи впечатление, че прекъсваше на ниските обороти ... тоест при потегляне(колата е автоматик) има прекъсване в ниските обороти до към 1700/2000 об/мин и след това си работеше както трябва.
    Джипа не беше пален няколко дни, но си запали нормално ... доста бързо достигна нормална работна температура. Това прекъсване продължи първите ~5 потегляния и след това близо 2 часа нямах проблем ... в последствие отново се появи и така си и остана.
    Възможно ли е да е от свещите или кабели на свещите .... и какво друго може да допринася за прекъсването на мотора?
    Прекъсваше все едно работи на по малко от 6 цилиндъра или нещо подобно
    Последно редактирано от euroto; 06-01-08, 19:46.
    [b]O F F R O A D[/b] :-D

  • #2
    До: Прекъсване на ниски обороти

    Първоначално публикуван от euroto Преглед на мнение
    Възможно ли е да е от свещите или кабели на свещите .... и какво друго може да допринася за прекъсването на мотора?
    Прекъсваше все едно работи на по малко от 6 цилиндъра или нещо подобно
    Той сам ще си каже грешките, но в сервиз. Възможно е да има и запушени дюзи.

    Коментар


    • #3
      До: Прекъсване на ниски обороти

      Благодаря за отговора,

      .... дано да не е от запушени дюзи, че това не ми звучи добре. Скоро не са му сменявани свещи а кабели никога, колата е на 118000 ориг. км и все си мисля, че ще е нещо дребно Тази седмица ще се постарая да разбера от къде идва проблема и ще пиша тук да се знае

      Някой може ли да ми каже колко долу-горе струва рейка за този модел?
      Струва ми се, че рейката е заминала, волана се върти нормално, но има лек луфт като при по бързо завъртане в ляво и дясно на място се чува едно пукане. Джипа не е бил удрян никога, всичко по предницата е сменено преди няколко хиляди км. Собственика ми е близък и каза, че вероятно е рейката
      [b]O F F R O A D[/b] :-D

      Коментар


      • #4
        До: Прекъсване на ниски обороти

        Проблема с прекъсването се оказа от свещите
        Като цяло колата е ОК - има някои забележки, които не са фатални .... за сега обмислям между този джип и Г-класа
        [b]O F F R O A D[/b] :-D

        Коментар


        • #5
          До: Прекъсване на ниски обороти

          eми недей да мислиш за Г-то направо щом си се замилил взимай!!!!!!

          Коментар


          • #6
            До: Прекъсване на ниски обороти

            Ами как да не се замислям като Г-то ми е мечта от години а сега имам възможност да си взема това което искам. Днес погледнах 2 Г-класи от които едната покарах и съм доста впечатлен - беше 350ТД, автоматик и да ви кажа вървенето на този джип и на Паджеро Спорт 3000(бензин) е едно и също имам в предвид като ускорение. Цената им е доста различна - не знам ...... тия дни ще реша и ще пиша като взема джип
            [b]O F F R O A D[/b] :-D

            Коментар


            • #7
              До: Прекъсване на ниски обороти

              Зависи за какво ще ползваш колата. Може би този въпрос ще те насочи към марката..........
              [IMG]http://htftp.domainbg.com/MARINHAKER/MARINHAKER/marin2.JPG[/IMG]

              Коментар


              • #8
                До: Прекъсване на ниски обороти

                И аз самия не знам все още за какво ще я ползвам, но клона към Г-класа .... допада ми повече като джип
                [b]O F F R O A D[/b] :-D

                Коментар


                • #9
                  До: Прекъсване на ниски обороти

                  Вземай каквото ти е по сърце, щом можеш да си го позволиш. Иначе винаги ще изпитваш съмнения, че не си направил правилния избор и ще изпитваш неудовлетворение от това, което имаш.
                  "Законите са много хубаво нещо, ама когато важат само за другите..."
                  Неизвестен мъдрец

                  Коментар


                  • #10
                    До: Прекъсване на ниски обороти

                    Възможно е Г-то да е по- добро като всъдеход, но аз лично бих предпочел това, на което му знам историята и собственика, а не да разгадавам какво е творено по колата с месеци.
                    Зима иде

                    Коментар


                    • #11
                      До: Прекъсване на ниски обороти

                      Първоначално публикуван от huko Преглед на мнение
                      Възможно е Г-то да е по- добро като всъдеход, но аз лично бих предпочел това, на което му знам историята и собственика, а не да разгадавам какво е творено по колата с месеци.
                      Поддържам твоето мнение, особено ако Г-то е "нов внос" си е жив таралеж в гащите

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X