Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Тръби и маркучи за хидравлика на волана на Паджеро спорт 177кс

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Тръби и маркучи за хидравлика на волана на Паджеро спорт 177кс

    Здравейте! Днес установих изгнили тръбички на хидравликата на малкия ми танк. Бърз преглед по сайтовете за авточасти ми показа липса на налични такива. Варианта от морга ме притеснява да не попадна на същите боклуци като моите. Моля даите съвит/линк някъде правят ли такива тръби с маркучите. Даите по възможност и цени.

  • #2
    От: Тръби и маркучи за хидравлика на волана на Паджеро спорт 177кс

    Питай в папе хидравлика дали ще свършат нещо ,маркучите ги правят за тръбите не знам.
    Персонален поздрав за всички в народното събрание /Господ да ви убие,Аллах да ви вземе,Чумата да ви тръшне,Синовете ви зетьове да ви доведат.АМИН/

    Коментар


    • #3
      От: Тръби и маркучи за хидравлика на волана на Паджеро спорт 177кс

      Магазините на Папе и Ханза-Флекс са на 100m един от друг. Звънни или направо мини през тях и все на едното място ще ти свършат работа.
      ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

      Коментар


      • #4
        От: Тръби и маркучи за хидравлика на волана на Паджеро спорт 177кс

        В Папе правят и маркучи, и тръби точно за хидравликата на бензиново Л200 по мой дизайн ми огъваха. Отивай но по възможност си носи старите да ти ги направят по тях.

        Коментар


        • #5
          От: Тръби и маркучи за хидравлика на волана на Паджеро спорт 177кс

          До ТЕЦ-София има едни...не знам как се казва фирмата, пада се срещу паркинга, дето се събират рейсърчетата нощно време. Там няколко пъти съм давал да ми правят маркучи за хидравлики. Много малко са нещата, които не могат да направят.
          Съботата ми вървеше добре докато не осъзнах, че е понеделник.

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X