Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Паджеро 2- проблемът с корозията

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Паджеро 2- проблемът с корозията

    Здравейте колеги.
    Вчера легнах под джипката и видях доста ръжда, която мисля да оправям по някакъв начин...Четох доста из форума, но никъде не намерих точно да е споменат някой сервиз, където се занимават с това и то да си разбират от работата..Затова реших да напиша тема.. Въпросът ми е къде в Варна или района има такива маистори, за да го закарам и да го направят...Може и предложения за североизточна България.. Мерси предварително!

  • #2
    От: Паджеро 2- проблемът с корозията

    Никой колега ли няма да сподели мнение или препоръка

    Коментар


    • #3
      От: Паджеро 2- проблемът с корозията

      И аз имам проблеми с моя,но не знам към кой да се обърна в Пловдив да го изкърпят.






      Sent from my D5803 using Tapatalk

      Коментар


      • #4
        От: Паджеро 2- проблемът с корозията

        Така като го гледам ламарина не е останала ... всичко там трябвада се изгради на ново, до здраво ( ако има). Няма как да е изгнило само там, отзад около резервоара и останалите захвати към шасито как са ? Ако са същите няма много смисъл да се кърпи, по-добре ново купе. Скоро очаквай и водния радиатор да протече, заради посукването което ще се получи отпред, около тампоните. Кърпежа може да стигне и 4 цифрена сума, ако някой ти каже, че за 200-300 лв ще го оправи не му вярвай.

        Коментар


        • #5
          От: Паджеро 2- проблемът с корозията

          Отзад има за кърпене по пода,целия е изгнил

          Sent from my D5803 using Tapatalk

          Коментар


          • #6
            От: Паджеро 2- проблемът с корозията

            Този джип ако е живял в Австрия, няма спасение!

            Коментар


            • #7
              От: Паджеро 2- проблемът с корозията

              От 6години е в България и е кърпен веднъж преди 3год.

              Sent from my D5803 using Tapatalk

              Коментар


              • #8
                От: Паджеро 2- проблемът с корозията

                http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=200998 -> в пост #12 има снимка на старото купе, майстор ми каза, че за 2000 лв няма да се навие да го кърпи ... има доста снимки сам можеш да прецениш състоянието на твоето паджеро и моето терано ( от 10 болта, развих само 4, другите 6 държаха въздуха). За 2-3 седмици в домашни условия с помощта на няколко авера, много мерак и за под 1000 лв ( купе,транспорт, инструменти, грундове и бои, наем на ЦО за дребни корекции) проблема е поправим.

                Коментар


                • #9
                  От: Паджеро 2- проблемът с корозията

                  Много ми се иска да направя твоето упражнение със смяна на купето и почистване на рамата,но нямам никакво време и условия за това. Чакам един майстор да си каже думата за моето да видим дали ще ме устройва. За капак и в неделя счупих задното стъкло

                  Sent from my D5803 using Tapatalk

                  Коментар


                  • #10
                    От: Паджеро 2- проблемът с корозията

                    Кофти история с това стъкло ... докато си чакаш майстора, ако някъде видиш гараж дето правят ламарани спри и питай какво мислят хората, ей така информативно без да се задълбочават . Още едно мнение никога не е излишно

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X