Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблем с Mitsubishi l200 2007 2.5 did

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Проблем с Mitsubishi l200 2007 2.5 did

    Здравейте колеги.Имам MITSUBISHI L200 2.5 D-ID 2007г. и имам голям проблем.
    Ако го оставя да работи на място 1мин и го вкарва в авариен режим,на много места съм ходил да го закачат и на всички им дава една и съща грешка(залепнал клапан за високото налягане)..Вече няколко пъти го сменям този клапан и не се оправя,ако някои знае как да се оправи или е имал такъв проблем да пише..Благодаря ви предварително

  • #2
    От: Проблем с Mitsubishi l200 2007 2.5 did

    Код на грешка?
    Audi Q7 - продава сe ... http://www.offroad-bulgaria.com/attachment.php?attachmentid=934535&d=1508126732

    Коментар


    • #3
      От: Проблем с Mitsubishi l200 2007 2.5 did

      P0089

      Коментар


      • #4
        От: Проблем с Mitsubishi l200 2007 2.5 did

        От EGR може ли да го прави ?

        Коментар


        • #5
          От: Проблем с Mitsubishi l200 2007 2.5 did

          Едва ли. ЕГР на място (без да пипаш педала) не играе.
          А в движение как е?

          Коментар


          • #6
            От: Проблем с Mitsubishi l200 2007 2.5 did

            Първоначално публикуван от Vurban0v Преглед на мнение
            ..на много места съм ходил да го закачат и на всички им дава една и съща грешка(залепнал клапан за високото налягане)..Вече няколко пъти го сменям този клапан и не се оправя..
            Какви са тези места, на които ходиш не е ясно, но никой там явно не чете грешките, а се хваща за първата дума. А текстът означава "клапанът не работи правилно" като причината може да е в него, в помпата, във филтъра, в датчика за налягане, в компа, в кабелите... Определя се кое е точно с мерене и мислене, ама нема кой.
            Просто си намери правилния човек.

            Коментар


            • #7
              От: Проблем с Mitsubishi l200 2007 2.5 did

              Клапаните ги сменях . Държали го на 1000 оборота няма проблеми ..

              Коментар


              • #8
                От: Проблем с Mitsubishi l200 2007 2.5 did

                Аз съм от чирпан ако знаете от плд или стз където разбира кажете

                Коментар


                • #9
                  От: Проблем с Mitsubishi l200 2007 2.5 did

                  ‎Не го познавам лично, но DJ Tymbi тук от форума май е от Пловдив и мисля, че ще ти свърши работа.

                  Коментар


                  • #10
                    От: Проблем с Mitsubishi l200 2007 2.5 did

                    Мерси

                    Коментар


                    • #11
                      От: Проблем с Mitsubishi l200 2007 2.5 did

                      Първоначално публикуван от Паджеровод Преглед на мнение
                      ‎Не го познавам лично, но DJ Tymbi тук от форума май е от Пловдив и мисля, че ще ти свърши работа.
                      .....от София съм....

                      Коментар


                      • #12
                        От: Проблем с Mitsubishi l200 2007 2.5 did

                        Първоначално публикуван от Vurban0v Преглед на мнение
                        Здравейте колеги.Имам MITSUBISHI L200 2.5 D-ID 2007г. и имам голям проблем.
                        Ако го оставя да работи на място 1мин и го вкарва в авариен режим,на много места съм ходил да го закачат и на всички им дава една и съща грешка(залепнал клапан за високото налягане)..Вече няколко пъти го сменям този клапан и не се оправя,ако някои знае как да се оправи или е имал такъв проблем да пише..Благодаря ви предварително
                        ....имаш проблем с калибрацията на клапана, спрямо помпата......предполагам, че когато това събитие настъпи, мотора почва да трака яко, все едно на пикаещи дюзи или нещо подобно......ако е така, това значи че дюзите не могат да смогнат на свръхвисокото налягане ,което става поради неправилно работещия клапан,и дюзите изпускат налягането.......така не я карай , защото ще прецакаш и дюзите, и помпата..........

                        Коментар


                        • #13
                          Аз от много време го карам така.. 2 клапана сменям вече и не се оправя и вече нз какво да го правя..

                          Както работи примерно на 30 и го дига на 60 налягането
                          Последно редактирано от Паджеровод; 09-02-16, 18:02.

                          Коментар


                          • #14
                            От: Проблем с Mitsubishi l200 2007 2.5 did

                            Първоначално публикуван от Vurban0v Преглед на мнение
                            Аз от много време го карам така.. 2 клапана сменям вече и не се оправя и вече нз какво да го правя..

                            Както работи примерно на 30 и го дига на 60 налягането
                            ......точно това ви обясних, че клапана не сработва когато трябва и се получава свръхналягане , което няма къде да отиде и дюзите изпускат.......60МРа е много , въпреки че съм виждал и 160-180 МРа и мотора трака като за световно......за съжаление се наложи и дюзи да правим, тъй като те бяха вече прецакани......рециклираните им е около 250 лв./бр, но в този случай 2 от тях нямаше начин да ги рециклира, тъй като иглите бяха надрали цилиндърчетата много лошо поради високото пулсиращо налягане......

                            Коментар


                            • #15
                              Разбрахте колега ама не знам вече какво да правя .. къде да го карам

                              Можеш ли да ми пратиш снимка на точния клапън от който може да го прави и колко горе долу струва
                              Последно редактирано от CarTest™; 09-02-16, 21:18.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X