Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Търся колега с хидравлично повдигане на Паджеро 2

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Търся колега с хидравлично повдигане на Паджеро 2

    Колеги имам Паджеро2 с хидравлично повдигане,което не работи поради електрически проблем.Дъго търсех ел.схема , но никаде не открих. За това търся колега които има П2 със същата екстра. Срещу заплащане /което най добре е той да определи/ искам да помоля да измерим какви сигнали отиват на управлението на повдигането.Това е букса с 16 кабела.Нека които има желание да пише на val_nay@abv.bg или тук на лични да си напише телефон за връзка и да уточним подробности.

  • #2
    От: Търся колега с хидравлично повдигане на Паджеро 2

    Колега, не съм чувал за такова Паджеро, да не би да имаш предвид втвърдяване на возията, на три степени ?
    Eвгени Филчев
    Всичко което не ме убива, ме прави по-силен!

    Коментар


    • #3
      От: Търся колега с хидравлично повдигане на Паджеро 2

      Не има хидравлични възглавници над задните прожини и отпред на торсионите също...Имах такава система ,но я продадох...Нищо не мога да помогна за съжеление...
      Стандартна Витара c20ne с уазов мост...Изпълнение за България

      Коментар


      • #4
        От: Търся колега с хидравлично повдигане на Паджеро 2

        0888763290 ако мога да помогна утре се обади

        Коментар


        • #5
          От: Търся колега с хидравлично повдигане на Паджеро 2

          Много благодаря на колегата joro gtp за готовноста за помощ. ...но ТЪРСЕНЕТО ПРОДЪЛЖАВА.

          Коментар


          • #6
            От: Търся колега с хидравлично повдигане на Паджеро 2

            Lesov имаше такова.

            Коментар


            • #7
              От: Търся колега с хидравлично повдигане на Паджеро 2

              Знам Вени, свързах се с него,но е продадено...

              Коментар


              • #8
                От: Търся колега с хидравлично повдигане на Паджеро 2

                И пак да уточня да не стават грешки. Не става въпрос за втвърдяване на
                амортесьорите.

                Коментар


                • #9
                  От: Търся колега с хидравлично повдигане на Паджеро 2

                  Виж това дали ще ти помогне http://www.partsbase.org/mitsubishi/...uspension-p-2/ . Доколкото има инфо в нета това нещо се намира пред задния мост от лявата страна. Хубаво е да дигнеш джипа за шасито, за да ти се отвори повече място. Има си защита от ниско ниво на масло или налягане. Първо провери дали има масло в резервоарчето, а за това кво масло яде..... ми мхл-32 ще стане, англичаните твърдят че му слагат и диференциално, но трябвало да бъде по-тънко. Тука има добра информация ама е на ингилийски http://www.outerlimits4x4.com/viewtopic.php?p=1002781
                  ПП маслопроводите са метални и се очаква някой да се спукал или някое уплътнение по торсиона или пружините и за това да не ти бачка с-мата. Прегледай към всеки торсион и пружина какво се случва. Части явно има ама сдобиването им е лека пречка, дано не те откажат от реставрирането.


                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:4a4959fe6513b16dd81b56d9e0e93655.jpg
Прегледи:1
Размер:76.9 КБ
ID:5689241Натиснете снимката за да я уголемите

Име:4a4959fe6513b16dd81b56d9e0e93655.jpg
Прегледи:1
Размер:76.9 КБ
ID:5689241Натиснете снимката за да я уголемите

Име:56203665f72e1ca913a4024011f6b886.jpg
Прегледи:1
Размер:77.2 КБ
ID:5689242Натиснете снимката за да я уголемите

Име:25bb48171b5fe75207baaf8835cfaa41.jpg
Прегледи:1
Размер:93.3 КБ
ID:5689244Натиснете снимката за да я уголемите

Име:17f4297f4f0a2310642a6138b2386cf0.jpg
Прегледи:1
Размер:86.4 КБ
ID:5689245
                  Последно редактирано от killyou; 29-10-15, 20:46.

                  Коментар


                  • #10
                    От: Търся колега с хидравлично повдигане на Паджеро 2

                    Колега killyou благодаря много за схемата на механичната част на системата. Аз я имам тази схема а и в предишни теми тук в този раздел я има. При мен проблема е електрически и по скоро в MB 629784 има и друг номер в раличните каталози за резервни части 82675. Това е управлението на системата. Намерих го и съм го поръчал еbay . Проблема ми е че при мен и кабелите на буксата са леш. А са 16 броя и като не мога да намеря електрическата схема , търся човек с П2 със същата екстра за да замериме какви тоци отиват на 16 пина.

                    Коментар


                    • #11
                      От: Търся колега с хидравлично повдигане на Паджеро 2

                      Първоначално публикуван от valyon Преглед на мнение
                      Колега killyou благодаря много за схемата на механичната част на системата. Аз я имам тази схема а и в предишни теми тук в този раздел я има. При мен проблема е електрически и по скоро в MB 629784 има и друг номер в раличните каталози за резервни части 82675. Това е управлението на системата. Намерих го и съм го поръчал еbay . Проблема ми е че при мен и кабелите на буксата са леш. А са 16 броя и като не мога да намеря електрическата схема , търся човек с П2 със същата екстра за да замериме какви тоци отиват на 16 пина.
                      Азц имах такова и го продадох. Доколкото знам е продадено на човек с ферма за охлюви. Мисля, че е някъде във врачанско, може да опиташ да го намериш. Не е много помощ, но може и от полза дае.
                      Хипопотамът е интересно животно- колкото по-затъва в калта, толкова по-голяма уста отваря.
                      0878226696; 0876927507

                      Коментар


                      • #12
                        От: Търся колега с хидравлично повдигане на Паджеро 2

                        Благодаря колега, ние се чухме преди време и по телефона.Сега имам надежда от един руснак които маи ще ми изпрати схема.Като има резултат ще пиша.

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X