Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Поставяне на надлъжни греди Паджеро 2

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Поставяне на надлъжни греди Паджеро 2

    Наистина каква е идеята? Повечето фабрични рейлинги, независимо от автомобила, са с ограничение на товара от 50-60кг, рядко се срещат някои, които са 70 или 75. От друга страна дори и по-простите (не-фирмени) греди обикновено са разчетени за 100кг на чифт...
    Стадо оФци води ожесточен спор дали вълците или чакалите го обичат повече...

    Коментар


    • #17
      От: Поставяне на надлъжни греди Паджеро 2

      Идеята е следната:

      1.Понеже имам напречни греди, които ми останаха от пасата.

      2.Ще свалям кората на тавана за претапициране, (понеже е скъсана и много ме дразни) това ще е момента да сложа надлъжните греди.

      3.Стои по хубаво на джипа, поне аз така мисля. А й имам поставени хромирани лайсни на водобранната лайсна (не че немога да ги махна)

      4.За самата идея, чудно защо няма такива греди стандартно (на Паджеро 3 има). Винаги мога да взема един бусов багажник, и с малко рязане и преправяне ще стане много здраво, но трябва да го мъкна винаги с мен.

      5. Нещата, които ще возя на покрива са: велосипеди, ски, каяк (4м), и рядко строителни материали. Каяка и колелетата имат нужда от различно разтояние между напречните греди.

      В крайна сметка ако не стане ще си купя греди за водозборните лайсни.

      Коментар


      • #18
        От: Поставяне на надлъжни греди Паджеро 2

        Щом така и така ще сваляш тавана, остави окончателното решение за момента, в който видиш какво има над него.
        Стадо оФци води ожесточен спор дали вълците или чакалите го обичат повече...

        Коментар


        • #19
          От: Поставяне на надлъжни греди Паджеро 2

          Тези дни ще го сваля (ако ми остане малко свободно време) и ще видим какво има отдоло и дали ще е удачно да се монтират такива греди. Междодругото покрива сигорно е натиснат някаде, защото като отварям люка в централната си част опира в покрива и то сериозно, и ще трябва и него да пивдигна малко (ще го натисна отдоло с крик и греда .

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X