Обява

Свий
Няма добавени обяви.

VIN декодер за Паджеро?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: VIN декодер за Паджеро?

    Първоначално публикуван от teopajero Преглед на мнение
    Дай ми линк моля те. А иначе ме интересуват номерата на частите. Искам да проверя с кое Паджеро са заменяеми,например спирачни дискове,накладки и т.н.

    Благодаря ти предварително
    Това е програма за сваляне и инсталиране, а не линк за директно декодиране.

    http://www.dsm-club.org/forum/faily/...plication.html

    Коментар


    • От: VIN декодер за Паджеро?

      Първоначално публикуван от Паджеровод Преглед на мнение
      Това е програма за сваляне и инсталиране, а не линк за директно декодиране.

      http://www.dsm-club.org/forum/faily/...plication.html
      Благодаря ти,но като гледам ще ми трябва някой с руски на първо време.

      Поздрави!

      Коментар


      • От: VIN декодер за Паджеро?

        Първоначално публикуван от teopajero Преглед на мнение
        ще ми трябва някой с руски на първо време.
        Ще трябва да си намериш, защото е дълго за обясняване, а и не бива да се прави тук.

        Коментар


        • От: VIN декодер за Паджеро?

          Здравейте!От няколко дни в 4-5 магазина и сервиза не излиза нищичко по въпросния VIN.Моля за декодиране:JMB0NV460SJ016348
          Благодаря!

          Коментар


          • От: VIN декодер за Паджеро?

            Да, не излиза нищо, явно има объркана цифричка или буквичка.

            Коментар


            • От: VIN декодер за Паджеро?

              Странно,по талон е точно с тези цифри и букви,които съм написал.Какво ли значи това?

              Коментар


              • От: VIN декодер за Паджеро?

                Я виж на рамата какво пише !
                LZ5ZI qth HASKOVO
                Pajero II GLS 3000 V6

                Коментар


                • От: VIN декодер за Паджеро?

                  на рамата е:JMB0NV460SJ016348.Много странна работа.Нямам обяснение!Някакви съмнения?Благодаря ти много!

                  Коментар


                  • От: VIN декодер за Паджеро?

                    Е при мен излиза това:
                    номер кузова: JMB0NV460SJ016348
                    модель: PAJERO,MONTERO (L00/V00#) 30Q
                    модификация: V46W 2800 D-TURBO LONG WAGON GL (5-PERSONS/PART TIME 4WD),5FM/T LHD
                    КП: МКПП NDFCL6 руль: слева
                    Това от ТУК.
                    Последно редактирано от Стоян Боюков-Sariones; 31-12-10, 19:28. Причина: допълнение
                    Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

                    тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

                    Коментар


                    • От: VIN декодер за Паджеро?

                      Колеги бихте ли помогнали!? Искам да сменя всички масла на Паджерото, но нещо не мога да се оправя с тези декодери. Най-вече ме интересува задния диф какъв е, също така на този автоматик, с който е колата сменя ли се филтър при смяната на маслото, защото освен една пробка на картера на СК, през която се източва маслото, нищо друго не виждам за смяната на този филтър. И въобще всякакво друго инфо за този джип, което би излязло по VIN-а. А ето го и него VIN: V444007775.
                      Благодаря ви предварително и Честита и много Успешна Нова Година на всички участници в този великолепен форум и техните близки!!!!!!!!!

                      Коментар


                      • От: VIN декодер за Паджеро?

                        Здравей и честита нова година.Без да претендирам за абсолютна точност, задният диф май ти е LSD. Имаш ли копче за блокаж на дифа?По отношение на автомата, трябва да свалиш картера и там е филтъра. След това трябва да смениш и гарнитурата.
                        Хипопотамът е интересно животно- колкото по-затъва в калта, толкова по-голяма уста отваря.
                        0878226696; 0876927507

                        Коментар


                        • От: VIN декодер за Паджеро?

                          Първоначално публикуван от ahead70 Преглед на мнение
                          Здравей и честита нова година.Без да претендирам за абсолютна точност, задният диф май ти е LSD. Имаш ли копче за блокаж на дифа?По отношение на автомата, трябва да свалиш картера и там е филтъра. След това трябва да смениш и гарнитурата.
                          Благодаря за бързата реакция! Относно блокажа нямам копче, а и няма нищо, което да влиза в самия диференциал (маркучи, тръбички и т.н.), освен маркуча на отдушника. Така, че със сигурност няма блокаж. А що се отнася за филтъра на автомата може ли да се смени маслото без да се сменя филтъра? Искам да кажа до колко е добре това? Защото четох в някакво ръководство за тези АСК, че филтъра се сменя само "при нужда". А на мен много ми се ще да избегна тази операция. Най-вече, защото не съм си взел филтър и гарнитура, а и не съм много сигурен, че ще ми поръчат точно такъв какъвто трябва.
                          Ще съм много благодарен и на всяка друга информация, която излиза от VIN-декодера. Например дата но произв., предавателни числа на дифовете, раздатка или някоя друга интересна особеност на автомобила.

                          Коментар


                          • От: VIN декодер за Паджеро?

                            Автоматът ти е модел V4AW2-3
                            Първоначално публикуван от radikyokushin Преглед на мнение
                            дата но произв.,
                            07.1991г.
                            Първоначално публикуван от radikyokushin Преглед на мнение
                            предавателни числа на дифовете.
                            5.285

                            Коментар


                            • От: VIN декодер за Паджеро?

                              .ЧНГ!!!!

                              Ще помоля,някой да ми декодира този номер: V4S4400681

                              Мотора е:6G74

                              Конски сили,модел кутия и дифове,година на производсво и други.......полу-неизвесни.

                              Поздрави....и благодарности.
                              ТЕЛ:0886301378

                              Коментар


                              • От: VIN декодер за Паджеро?

                                Първоначално публикуван от kralev.bg Преглед на мнение
                                .ЧНГ!!!!

                                Ще помоля,някой да ми декодира този номер: V4S4400681.
                                Сигурно имаш предвид V454400681?
                                Ако е така, значи е 04.1997г
                                Дифове с пр. число 4.272
                                Автомат V5A51-1

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X