Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Мнение за изпускателна система за Pajero II - MTS и Eberspächer

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Мнение за изпускателна система за Pajero II - MTS и Eberspächer

    Здравейте колеги,

    Ще сменям цялата изпускателна система на Pajero-то - така реших накрая. Има дупки преди предното гърне, а вчера изпадна цялата тръба след задното.
    Та, от вчера цял съм търсене и към момента се очертаха тези две марки, които не бях чувал до сега. Всъщност, за Ебершпехер-а знаех, че правят автомобилни печки за отопление досега - не знаех за ауспуси.


    1. При отбиване в Ratola бях тотално обезкуражен от цената

    2. При проверка за Walker се оказа, че това го нямало, онова го нямало - за сега греда.


    При ровичкане днес в нета попаднах на по-горните две марки, които предлагат пълна комплектовка от тръби и гърнета + гарнитури и гумени тампони.

    Ако някой има впечатления или препоръки - всичко ще ми е от полза.


    Благодаря
    Има ли файда, ако направя една диагностика? В смисъл, някакви показатели, които биха косвено показали наличието на проблем, имащ нещо общо със случая?
    Бахти, как се изказах...

  • #2
    От: Мнение за изпускателна система за Pajero II - MTS и Eberspächer

    След една разходка в гората ми падна задното гърне. Реших да махна гърнетата и да сложа права тръба, за да не се занимавам с глупости, но уви, не се живееше вътре, а и вън. Та след това реших да добавя към правата тръба крайното гърне, заварих го на място, сложих му тампоните и за момента няма проблеми. След някоя друга година сигурно или тръбата или нещо друго ще сдаде багажа, но за 10 лв тръба 3 метра и 2-3 часа работа, не мога да бъда по-доволен.

    Коментар

    Активност за темата

    Свий

    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

    Зареждам...
    X