Обява

Свий
Няма добавени обяви.

странно поведение на митсубиши IO 1.8 GDI 98

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • странно поведение на митсубиши IO 1.8 GDI 98

    Здравейте колеги,проблема е следният: караш си нормално мицито/автоматик/ и изведнъж 5000 оборота колата реве и спира мощност никаква? Чакаш 10 мин. палиш и след малко ......................опаааааааааааааааааааааа същото 5000 оборота и скорост таратанци. моля всички идеи са добре дошли, помогнете съвет или линк към тема. Благодаря предварително.

  • #2
    От: странно поведение на митсубиши IO 1.8 GDI 98

    Масло има ли в автоматика?
    Ако ДА!
    Кога го сменя, с какво.
    Иначе ....

    За ремонт е.
    Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

    Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

    Коментар


    • #3
      От: странно поведение на митсубиши IO 1.8 GDI 98

      Първоначално публикуван от CarTest™ Преглед на мнение
      Масло има ли в автоматика?
      Ако ДА!
      Кога го сменя, с какво.
      Иначе ....

      За ремонт е.
      кое колега автоматика ли? да си кажа честно незнам как стои въпроса с маслото защото джипчето е на един приятел,какво масло би предложил ти за скорости диф и двигател. И на жената купих същият та за това питам да гледам и сменям и аз,защото от 5 години нищо не съм му сменял освен в двг то/ 15/50 кастрол за двг на повече км. полу синтетика/ малко по пушва ама това да му е кусура. п.п в Кипър сме затова слагам по гъсто масло.

      Коментар


      • #4
        От: странно поведение на митсубиши IO 1.8 GDI 98

        Е.ахти .. и на мен 5 години да не си сменят друго освен маслото, и аз ще ревна и ще избЕгам даже.
        Да, прочетох че е друга колата .. ама ово вашто го докарва на стАндарт - караш и фърляш.

        Как не ми се падне и на мен една такава кола ..дет 5 години само масло да сипвам...

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X