Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Въпрос свързан с гуми BFGoodrich MUD TERRAIN T/A KM2

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Въпрос свързан с гуми BFGoodrich MUD TERRAIN T/A KM2

    Искам да си сменя обувките на pajero-то и като гума се бях спрял на този модел, но забелязах, че в няколко онлайн магазина този модел е категоризиран като ВСЕЗОННА, а в дргуи като ЛЯТНА?!?
    Това ме и спря за мометна да ги поръчам...
    Земеделско чедо съм и в по голямата част от деня съм из нивите, но все пак си го карам и в градски условия...
    Та въпросът ми е : Ще мога ли да ги карам целогодишно или не ?!?
    Последно редактирано от GADA2001; 15-02-15, 21:14.

  • #2
    От: Въпрос свързан с гуми BFGoodrich MUD TERRAIN T/A KM2

    Аз така правя.
    Subaru Outback H6 MY 05 продаден :(
    Opel Frontera V6

    Коментар


    • #3
      От: Въпрос свързан с гуми BFGoodrich MUD TERRAIN T/A KM2

      Да ги поръчвам ми казваш ? Така ли ?

      Коментар


      • #4
        От: Въпрос свързан с гуми BFGoodrich MUD TERRAIN T/A KM2

        И аз така, но зимата на сняг съм многооо внимателен.
        GSM 0877 08 99 19
        Jeep Grand Cherokee 5.2 V8

        Коментар


        • #5
          От: Въпрос свързан с гуми BFGoodrich MUD TERRAIN T/A KM2

          .....това си е баш оффроад гума, държи се доста добре (където и да съм затъевал в кал и сняг ме е вадила,но не съм си правил много експерименти да го вкарвам нарочно в калта) и според мен е по скоро зимна отколкото лятна - даме си е всесезонна, но не и лятна гума......не е особено тиха в сравнение с летни и зимни гуми, но се трае......ако иксате по безшумна и малко по "нормална " гума, то не са лош избор и bfgoodrich T/A KO AT гумите.....какво е Паджерото? 1,2,3,4......къса или дълга база ......?

          Коментар


          • #6
            От: Въпрос свързан с гуми BFGoodrich MUD TERRAIN T/A KM2

            Паджерото е втора версия 2.8 дълга база.
            Имам приятел, който кара с All Terrain и ми е споделял, че за всичко друго стават, но не и за кал. Затова и се спрях на MUD Terrain. Притесняваше ме единствено това с разминаванията за кой сезон е.
            Но след като получих отговор, че има хора, които ги карат целогодишно се реших и преди час направих поръчка с размер 31/ 10.50 / 15. Тук във форума намерих коментар, в който се казва, че това е било стандартния размер за този модел pajero-та.

            Коментар


            • #7
              От: Въпрос свързан с гуми BFGoodrich MUD TERRAIN T/A KM2

              Първоначално публикуван от DJ Tymbi Преглед на мнение
              .....това си е баш оффроад гума, държи се доста добре (където и да съм затъевал в кал и сняг ме е вадила,но не съм си правил много експерименти да го вкарвам нарочно в калта) и според мен е по скоро зимна отколкото лятна - даме си е всесезонна, но не и лятна гума......не е особено тиха в сравнение с летни и зимни гуми, но се трае......ако иксате по безшумна и малко по "нормална " гума, то не са лош избор и bfgoodrich T/A KO AT гумите.....какво е Паджерото? 1,2,3,4......къса или дълга база ......?
              Значи не си затъвал, щом те е вадила тази гума- това е всичко друго, но не и офроуд гума.
              0886685545-Влади- ОФ-РОУД КЛУБ"НОВИ ИСКЪР 4Х4 ЕКСТРИЙМ"

              Коментар


              • #8
                От: Въпрос свързан с гуми BFGoodrich MUD TERRAIN T/A KM2

                .....не мога да кажа "затъвал" защото знам какво е да затънеш,но все пак зависи под какво имаш предвид затъване.....ако е това ,което е на аватара ти ,съгласен съм.........но с тези гуми прилагам номера да си "почистя" грайферите на гумата когато има възможност.....ако това се прави, според мен няма да има проблем.......

                Коментар


                • #9
                  От: Въпрос свързан с гуми BFGoodrich MUD TERRAIN T/A KM2

                  Може да се затвори темата. Това, което ме интересуваше го разбрах . Гумите вече пътуват към мен От много време не се бях радвал като дете

                  Коментар


                  • #10
                    От: Въпрос свързан с гуми BFGoodrich MUD TERRAIN T/A KM2

                    Във форума има няколко теми точно за тези гуми! Ето една "по-прясна" (даже в същият подфорум).
                    http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=190931
                    Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

                    тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

                    Коментар


                    • #11
                      От: Въпрос свързан с гуми BFGoodrich MUD TERRAIN T/A KM2

                      Здравейте колеги, извинявам се ако това не е мястото за питането ми, но не исках да пускам поредната тема-"еднодневка".
                      Имам Паджеро-3 и много ми се иска да го оборудвам с малко по-големи гуми от предписаните, става въпрос за 265/75/16. На табелата на врата като размер са посочени 265/70/16 - разликата в диаметрите е 27мм. Тези които съм си харесал дали ще станат?

                      Коментар


                      • #12
                        От: Въпрос свързан с гуми BFGoodrich MUD TERRAIN T/A KM2

                        Първоначално публикуван от GADA2001 Преглед на мнение
                        Паджерото е втора версия 2.8 дълга база.
                        Имам приятел, който кара с All Terrain и ми е споделял, че за всичко друго стават, но не и за кал. Затова и се спрях на MUD Terrain. Притесняваше ме единствено това с разминаванията за кой сезон е.
                        Но след като получих отговор, че има хора, които ги карат целогодишно се реших и преди час направих поръчка с размер 31/ 10.50 / 15. Тук във форума намерих коментар, в който се казва, че това е било стандартния размер за този модел pajero-та.
                        До колкото съм запознат и от информацията, която намирам в интернет, стандартният размер гуми на Паджеро 2 е 235/75/R15. Иначе честито за гумите. Дано да ти вършат работа!

                        Коментар


                        • #13
                          От: Въпрос свързан с гуми BFGoodrich MUD TERRAIN T/A KM2

                          Първоначално публикуван от c0dy^ Преглед на мнение
                          До колкото съм запознат и от информацията, която намирам в интернет, стандартният размер гуми на Паджеро 2 е 235/75/R15. Иначе честито за гумите. Дано да ти вършат работа!
                          За някой модификации - да! На моето "стандартния" размер беше 215SR15 (215/80/15). На тези с пластмасовите уширители на калниците съм забелязал, че размера им е 31/10.5/15
                          HONDA CR-V RD1 126 hp Auto JDM
                          Mitsubishi Pajero 2.5 intercooler turbo EX

                          Коментар

                          Активност за темата

                          Свий

                          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X