Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Mitsubishi L200 IV - 2006 г + Въпроси свързани с покупка

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Mitsubishi L200 IV - 2006 г + Въпроси свързани с покупка

    По прочетох форума но не можах да отговоря на повечето си въпроси свързани с Л200 2006г +
    Колата ми трябва за работен кон ако това има някакво значение .
    Въпросите ми са :
    1. Колко е здрав дизела ( интересуват ме по-малките мотори 136 в краен случай 178 к.с. ) ?
    2. Купето и ръждата имат ли любовна афера ?
    4. Какви са цените на обслужване , съединител и някой друг чест ремонт ?
    5. Какви са болежки като цяло на автомобила ?
    6. Какъв е разхода градски основно София ?
    7. Има ли сервиз в който разбират от този тип автомобили освен Балкан Стар - София ?
    8. Какво е допустимото натоварване на задния капак (по някога се налага да возим дълги товари )
    9. Има ли сайт или магазин в който мога да се ориентирам в цените на частите .
    10 Има ли начин малко да му смъкна височината за да стане по лесен за товарене на дребен инструмент .

    Благодаря на отзовалите се .

  • #2
    От: Mitsubishi L200 IV - 2006 г + Въпроси свързани с покупка

    2.понякога скоропостижно ръждясват отдолу
    5. На късмет - някои са перфектни, на други на им се развалят много неща ( примерно скоростна кутия, амортисьори) Нямат сецифични проблеми, по-скоро човек ще си помисли че има една калпава смяна чираци в завода, докато произведените от останалите смени са ок, и зависи на кое производство попаднеш. Имаш обаче шанса повечето му болежки да са се проявили вече при предишния собственик, който да ги е отремонтирал, и нататък да няма проблеми при теб.
    6. 12/100
    8. не трябва товарът да натежава назад върху капака. Основната тежина трябва да бъде върху багажната част. Капакът е да поеме малък процент, примерно ако си качиш АТВ-то отзад и задните колела ще са му върху капака.

    Коментар

    Активност за темата

    Свий

    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

    Зареждам...
    X