Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какви са ви мненията за BFGOODRICH

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Какви са ви мненията за BFGOODRICH

    За Cooper STT - http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=37020
    Ние не сме неутрални!

    Коментар


    • #17
      От: Какви са ви мненията за BFGOODRICH

      Аз карам единицата МТ на Гуудрича и за нея ще дам мнение:
      За кал не става
      За шосе става само на сухо.Падне ли малко дъждец -умира.За сняг да не говорим.
      За какво става: за пясък,за камъни,за рали.
      Няма почти никакво износване и на асфалт и където и да е другаде.Страхотно здрава е!Изключително трудно е да се пробие или спука.
      Тази на снимката е КМ2 и може да е по-добра.
      Аз от тази марка вече ще стоя далеч.
      2023 Honda CRF 300 Rally,2017 Dacia Duster 1,5dci 4x4 леко пипната, 2013 Honda NT700 Deauville,ABS

      Коментар


      • #18
        От: Какви са ви мненията за BFGOODRICH

        Чаве. Абе тия гуми с Тенев не ги ли карахте при "малко" по-други условия, от тия дето се визират в настоящата тема? Демек ми се чини, че тука е по-малко вероятно да се случат подобни неща.
        А иначе, като цена сааа .... мамата. Примерно моят размер е около 340 лв.

        п.п. Всъщност сега, като разрових се оказа, че КМ2-ката са няма и 30 лв. по-ефтини. Друг е въпроса, че аз ги намерих на далеч по-друга цена.
        Последно редактирано от Стоян Боюков-Sariones; 25-11-14, 21:07. Причина: п.п.
        Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

        тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

        Коментар


        • #19
          От: Какви са ви мненията за BFGOODRICH

          Първоначално публикуван от Стоян Боюков-Sariones Преглед на мнение
          Чаве. Абе тия гуми с Тенев не ги ли карахте при "малко" по-други условия, от тия дето се визират в настоящата тема? Демек ми се чини, че тука е по-малко вероятно да се случат подобни неща. ...
          Първото срязване на борда на STT от камък ми беше при едно много кротко разходкаджийско каране над Железница ...

          Иначе като шарка STT ми допада много повече от BFG-тата и в добруджанската кал ми вървяха доста добре.
          Ние не сме неутрални!

          Коментар


          • #20
            От: Какви са ви мненията за BFGOODRICH

            А за KUMHO KL71 кво ще кажете ? Макарче аз в момента сум с такива но немога да дам мнение че ми ги дадоха поисносени

            Коментар


            • #21
              От: Какви са ви мненията за BFGOODRICH

              Тези дни изпробвах КМ2 в рохкав сняг и се държат много добре.Но на отъпкан сняг се пързалят, но съм си купил и едни прешлени в резерва против лед.
              Дидо
              Без Паджеро 2

              Коментар


              • #22
                От: Какви са ви мненията за BFGOODRICH

                Против лед няма прешлени, ама щом казващ!?
                Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

                тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

                Коментар


                • #23
                  От: Какви са ви мненията за BFGOODRICH

                  Това се случи в утринта на Стефановден по нанадолнището след Моравица. Около 35 км/ч., утъпкан, необработен с химия или пясък заснежен участък, 4х4, но без заключен междуосев. Просто тръгна с левите врати напред, след контра с волана се обърна с десните в посоката на движение, падна задният мост в канавката и може би след около 5-6 митра щеше да спре, но едно повлено от снега дърво, препъна ситуацията и като на забавен каданс се озовахме през дясната страна на тавана. Шест човека и куче. Щетите се изчисляват на 63 от 90 яйца в горния багажник. В жива сила жертви няма. Малко дървен е Алтерена за заледен сняг, ама то коя пък е добра.Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20141227_092755.jpg
Прегледи:1
Размер:222.2 КБ
ID:5633380 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20141227_092844.jpg
Прегледи:1
Размер:189.1 КБ
ID:5633381

                  Коментар


                  • #24
                    От: Какви са ви мненията за BFGOODRICH

                    Първоначално публикуван от tzezko Преглед на мнение
                    Това се случи ...
                    Правете сметка, че КМ2 са в пъти по-зле зимата. А някои ше ми разправят как видиш ли нямали проблем да си ги карат зимата.
                    Спецове!
                    Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

                    тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

                    Коментар


                    • #25
                      От: Какви са ви мненията за BFGOODRICH

                      Първоначално публикуван от dido6i Преглед на мнение
                      Тези дни изпробвах КМ2 в рохкав сняг и се държат много добре.Но на отъпкан сняг се пързалят, но съм си купил и едни прешлени в резерва против лед.
                      Какво мислиш, че става, като сложиш вериги на кална гума с едра шарка?
                      Ние не сме неутрални!

                      Коментар


                      • #26
                        От: Какви са ви мненията за BFGOODRICH

                        Що не пробваш Goodyear Wrangler Duratrac? По-мек каучук, за сняг са доста добри, за лед има място за шипове, вярно, че е забранено, но...
                        Попитали радио Ереван може ли да се "оправи" жена на площада. Отговорът бил: Да,може, но не е препоръчително, защото всеки ще дава акъл.

                        Коментар


                        • #27
                          От: Какви са ви мненията за BFGOODRICH

                          КМ2-то е зле на сняг определено. Карал съм я и имам някакво впечатление. Зимата ги карах на 0.8 до 1 бар, че нямаше влизане в пътя. Особенно ако е заснежено. Ако става дума за неотъпкан сняг обаче се справят добре.

                          На мокро са определено малък кошмар. Пързалят почти почти като на сняг.

                          Обаче имат и хубави страни. Здрави са - имат повече слоеве от grabber AT2 и от wrangler duratrac-а. Това и по борда и от към грайфера. Та би трябвало на тежък терен с камани да са по-сигурни. На сух асвалт се пътува почти нормално с тях - шумят си и леко вкарват вибрация, ама са си поносими. В калта копаят прилично добре.

                          Скоро си взех споменатите по-горе wrangler duratrac. За сняг са се утрепали - все едно си с почти зимни гуми. За кал се държат също прилично. Спрямо КМ2-то - на места изтръпвам, щото усещам, че работата е улетяла вече, но тая гума си е захапала и не пуска. Разправят, че лятото не се износвали прекомерни и ако това е вярно определено са по-добър вариант от КМ2-то когати има намесен и доста асвалт. Пък и май са по-евтини .

                          КМ2то е определено гума за извън асвалта. Не, че не може да се кара и по него, ама не е за там.

                          Коментар


                          • #28
                            От: Какви са ви мненията за BFGOODRICH

                            Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
                            Какво мислиш, че става, като сложиш вериги на кална гума с едра шарка?
                            Лагерница?
                            Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

                            тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

                            Коментар


                            • #29
                              От: Какви са ви мненията за BFGOODRICH

                              Карах Паджерото около 2 години с KM2 - износват се адски бързо, шумни са и разхода с тях е завишен. За зимни условия категорично НЕ стават- карането се превръща в мъка още на първия по-сериозно заснежен участък. Нито завива, нито спира.... За кал са ОК, но за съжаление предимствата им се изчерпват дотук. Още повече, че в случай, че ги купувате за смесено каране, още след първите няколко хиляди асвалтови километра през лятото с това износване няма да стават и за кал.
                              После сложих АТ , пак Гудич. Промяната беше осезаема- много по-доволен съм и от разхода, и от стабилността на пътя, и от шума в купето. На сняг не са като зимна гума, но се справят прилично. В кал също драпат що-годе добре, стига да не си поставите за цел хард терени.Търкалям ги целогодишно и бих взел такива гуми отново.
                              2015 KTM EXC 450 six days Argentina
                              Toyota Land Cruiser KDJ 125

                              Коментар


                              • #30
                                От: Какви са ви мненията за BFGOODRICH

                                Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
                                Какво мислиш, че става, като сложиш вериги на кална гума с едра шарка?
                                Незнам ама скоро ще разбера, на 17 и 18 ще ходя на Узана и ще споделя мнението си.
                                Дидо
                                Без Паджеро 2

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X