Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Кой какво направи по Джипката днес?

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Ето какво направих с джипчето ми

    Много пъти съм виждал разнитена ос на същата ролка, на различни автомобили. Също ги заварявам. Имай предвид, обаче възможната деформация и след заварката много внимателно провери, дали оста е перпендикулярна на планката.
    "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

    Коментар


    • От: Ето какво направих с джипчето ми

      Първоначално публикуван от Scrapheap Преглед на мнение
      Много пъти съм виждал разнитена ос на същата ролка, на различни автомобили. Също ги заварявам. Имай предвид, обаче възможната деформация и след заварката много внимателно провери, дали оста е перпендикулярна на планката.

      Ние заварихме оста на новата ролка,което предполага че си е перпендикулярна. Старата не става за нищо.

      Коментар


      • От: Ето какво направих с джипчето ми

        Ясно, че на новата, но при заварка деформира. Дори и малко
        е достатъчно да ти вгорчи живота. Провери я.
        "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

        Коментар


        • От: Ето какво направих с джипчето ми

          Първоначално публикуван от Scrapheap Преглед на мнение
          Ясно, че на новата, но при заварка деформира. Дори и малко
          е достатъчно да ти вгорчи живота. Провери я.
          За жалост вече е монтирана, центровано е всичко,мотора заработи, а поста ти е от днес
          Дано да няма измятане!
          Ще стискам палци и ще хвърлям боб да нямам проблеми.

          Коментар


          • От: Ето какво направих с джипчето ми

            Добре, а преди заварката сваляте ли самата ролка? Все пак лагерите в нея са от серията 2RS - демек с две пластмасови капсуловки, пък и 2Z да са, пак няма да им е добре от загряването.
            Когато си сменявах моите, не бях чувал за тази повреда и сега се заразмислих.

            Коментар


            • От: Ето какво направих с джипчето ми

              Първоначално публикуван от Паджеровод Преглед на мнение
              Добре, а преди заварката сваляте ли самата ролка? Все пак лагерите в нея са от серията 2RS - демек с две пластмасови капсуловки, пък и 2Z да са, пак няма да им е добре от загряването.
              Когато си сменявах моите, не бях чувал за тази повреда и сега се заразмислих.
              Не съм присъствал при заварянето,но едва ли. А и като се замисля как да сме я свалили? Тя идва от магазина, и преди да се монтира с трите болта само се капва отзад където се показва оста.

              Коментар


              • От: Какво направих по Мицубишито днес?

                Искам да съживя малко темата с въпрос.
                След като се приводних няколко пъти,избиха тапите на пода, разрязах пода, за да може да се монтира лебедката вътре си останах без мокетче (логично).
                Само че лека полека ми се струва,че ще започне и ръжда да избива от тук от там.Та въпроса ми е: с какво да намажа(боядисам)пода,за да забавя ръждата?
                Давайте идеи!

                Коментар


                • От: Какво направих по Мицубишито днес?

                  Аз преди година си боядисах рамата, защото беше "тръгнала" с боя "Протекта" 3 в 1 на Орг*хим и останах доволен. Има и разцветки. Мисля, че за целта ти ще свърши идеална работа
                  HONDA CR-V RD1 126 hp Auto JDM
                  Mitsubishi Pajero 2.5 intercooler turbo EX

                  Коментар


                  • От: Какво направих по Мицубишито днес?

                    Първоначално публикуван от teopajero Преглед на мнение
                    .......... с какво да намажа(боядисам)пода,за да забавя ръждата?
                    Давайте идеи!
                    Имаше някакъв грунд (сив на цвят и се свързва с ръжда) и от горе с BODY (едно черно такова). Така си правих рамата и за сега е добре.
                    Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

                    тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

                    Коментар


                    • От: Ето какво направих с джипчето ми

                      Как да дигна пикапа ?! Искам да сложа 33ки , поне с 8 см да го дигна и другото от гумите

                      Коментар


                      • От: Ето какво направих с джипчето ми

                        Първоначално публикуван от offroad__kn Преглед на мнение
                        Как да дигна пикапа ?! Искам да сложа 33ки , поне с 8 см да го дигна и другото от гумите
                        Колега ,първо кажи какъв е пикапа ,и защо толова много 8 см.ще имаш проблеми ....
                        MITSUBISHI PAJERO 3000 V6 Колкото е по-добър джипа, толкова по-далеко ходиш за трактор
                        MAZDA 323 1.6 16V 4X4 ...150 ps+...Турбото е болест, която трови кръвта във вените ти

                        Коментар


                        • От: Ето какво направих с джипчето ми

                          нисан ... искам да влезнат 33ки

                          Коментар


                          • От: Ето какво направих с джипчето ми

                            Първоначално публикуван от offroad__kn Преглед на мнение
                            нисан ... искам да влезнат 33ки
                            Колега, малко си сбъркал раздела. Тук е за MITSUBISHI
                            GSM 0877 08 99 19
                            Jeep Grand Cherokee 5.2 V8

                            Коментар


                            • От: Ето какво направих с джипчето ми

                              Първоначално публикуван от offroad__kn Преглед на мнение
                              нисан ... искам да влезнат 33ки
                              Нисан, ама какъв? 33- ки ще влязат и без лифт от 8см.
                              Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

                              тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

                              Коментар


                              • От: Ето какво направих с джипчето ми

                                Колшгата е градски ,нисана го знам ... Но с 8 см . ще имаш проблем, много трябва да преправяш .Мисля че скоро пита и в техния си раздел за същия лифт за нисана ....
                                П.П. Нисана е Навара ...По добре да се видим да ти обясна за какво иде реч.... тук е много за писане ....
                                MITSUBISHI PAJERO 3000 V6 Колкото е по-добър джипа, толкова по-далеко ходиш за трактор
                                MAZDA 323 1.6 16V 4X4 ...150 ps+...Турбото е болест, която трови кръвта във вените ти

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X