Обява

Свий
Няма добавени обяви.

НЯКОЙ ЗНАЕ ЛИ? РАДИАТОР 3,0/3,5

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • НЯКОЙ ЗНАЕ ЛИ? РАДИАТОР 3,0/3,5

    Някой знае ли със сигурност,дали водните радиатори на 3,0 177к.с и 3,5 208к.с са еднакви?

    Моля за сигурни мнения!

    Мерси

  • #2
    От: НЯКОЙ ЗНАЕ ЛИ? РАДИАТОР 3,0/3,5

    Тео- според тоз каталог - да. Дават един и за двата модела на МОНТЕРО и СПОРТ
    http://www.cooldirect.ca/catalog/rad...yl-p-7050.html

    ето и още едно в потвърждение http://www.shieldradiator.com/product-p/20452.htm


    Дано съм бил полезен
    Последно редактирано от Slick; 26-03-13, 19:15.

    Коментар


    • #3
      От: НЯКОЙ ЗНАЕ ЛИ? РАДИАТОР 3,0/3,5

      ...мнение от друг форум : there is a variation on these rads most of the 3ltr ones are all the same but the 3.5 ones are different,they are taller by 30mm.and when you look at new ones on the web the images show the rad but don,t fit the 1997 ones even though they say they do they are for the mk 3 shogun pajero,s and have pins to retain them rather than 2 bolts and nuts.

      източник : http://www.pocuk.com/forums/viewtopi...975e3fdd964dff
      Последно редактирано от Slick; 26-03-13, 19:17.

      Коментар


      • #4
        От: НЯКОЙ ЗНАЕ ЛИ? РАДИАТОР 3,0/3,5

        Благодаря колега,но в първия пост става дума за 97-03 Паджеро,а моето е 94.
        Вече поръчах един от 3,5 ,та да видим. Стискайте палци,дано да стане.
        Днес направих сравнение с едно 3,5 и много си прилича по размери и форма,ще видим....

        Коментар


        • #5
          От: НЯКОЙ ЗНАЕ ЛИ? РАДИАТОР 3,0/3,5

          Незная дали са еднакви 3,0 и 3,5,но знам ,че при 3,0 са два вида: със серпентина в радиатора за охлаждане на масло и без (визирам двете тръбички на дъното в средата )
          >>MI SUBI HI >< ShoguN<< 3.0 V6 24, автоматик , къса база
          Защото така ми харесва...
          Телефон: НЯМАМ
          Когато немогат да стигнат нивото ти,хората започват да те плюят

          Коментар


          • #6
            От: НЯКОЙ ЗНАЕ ЛИ? РАДИАТОР 3,0/3,5

            За 3,0 177кс радиатора е MB188432.
            За 3,5 208кс е MB890950.
            Това което съм ти дал са оригиналните номера на радиаторите. Може би има и други, но това са най-често срещаните за тези двигатели. Ако е за автоматик имат допълнително входове за маслото от кутията, но те могат и да не се ползват.

            Коментар


            • #7
              От: НЯКОЙ ЗНАЕ ЛИ? РАДИАТОР 3,0/3,5

              Първоначално публикуван от Ne_Razbral_4o Преглед на мнение
              Незная дали са еднакви 3,0 и 3,5,но знам ,че при 3,0 са два вида: със серпентина в радиатора за охлаждане на масло и без (визирам двете тръбички на дъното в средата )
              Това е разликата между ръчни и автоматични скорости, на автомата има тръбичка в долното казанче( на радиатора)за маслото на СК.
              MITSUBISHI MONTERO 3.0 V6
              (А1+)
              О877ООО98О

              Коментар


              • #8
                От: НЯКОЙ ЗНАЕ ЛИ? РАДИАТОР 3,0/3,5

                Първоначално публикуван от ТониМонтеро Преглед на мнение
                Това е разликата между ръчни и автоматични скорости, на автомата има тръбичка в долното казанче( на радиатора)за маслото на СК.
                При мен радиатора за маслото на СК е отделен, в радиатора за охлаждане на водата не влизат тръбички. Може би причината е, че моето е 3000/12 150к.с.
                Хипопотамът е интересно животно- колкото по-затъва в калта, толкова по-голяма уста отваря.
                0878226696; 0876927507

                Коментар


                • #9
                  От: НЯКОЙ ЗНАЕ ЛИ? РАДИАТОР 3,0/3,5

                  Първоначално публикуван от ahead70 Преглед на мнение
                  При мен радиатора за маслото на СК е отделен, в радиатора за охлаждане на водата не влизат тръбички. Може би причината е, че моето е 3000/12 150к.с.
                  И при мен е така. В радиатора не влизат никакви тръби.

                  Коментар


                  • #10
                    От: НЯКОЙ ЗНАЕ ЛИ? РАДИАТОР 3,0/3,5

                    За скоростната кутия се намира пред този на климатика долу в средата дето пречи да се монтира лебедката и се налага да се намести на кучето в д...жобчето.Изправения от към десния фар е за охлаждане на маслото в двигателя ,а тая серпентина във водния радиатор е за хидравликата
                    >>MI SUBI HI >< ShoguN<< 3.0 V6 24, автоматик , къса база
                    Защото така ми харесва...
                    Телефон: НЯМАМ
                    Когато немогат да стигнат нивото ти,хората започват да те плюят

                    Коментар


                    • #11
                      От: НЯКОЙ ЗНАЕ ЛИ? РАДИАТОР 3,0/3,5

                      А при мен минава през "водния" радиатор и през друг, само за скоростите. Имам и още един, за маслото на двигателя.
                      MITSUBISHI MONTERO 3.0 V6
                      (А1+)
                      О877ООО98О

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X