Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Обзаведох се с Mitsubishi Pajero Pinin 1.8 GDi

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Обзаведох се с Mitsubishi Pajero Pinin 1.8 GDi

    Първоначално публикуван от voododoll Преглед на мнение
    гумите са 215/70r16 от Диана за 1077 4те
    Ех, ако знаех, че има Гудрич с този размер нямаше да купувам Барума! Нищо следващият път, а иначе джипето е с неподозирани възможности. Много безаварийни.

    Коментар


    • #17
      От: Обзаведох се с Mitsubishi Pajero Pinin 1.8 GDi

      Да ти е честито!Много кал и безаварийни км.
      ВСЕКИ МОЖЕ ДА КАРА БЪРЗО ,А НИЕ МОЖЕМ ДА МИНЕМ ОТКЪДЕТО СИ ИСКАМЕ
      0888 967 109
      0877 967 109

      Коментар


      • #18
        От: Обзаведох се с Mitsubishi Pajero Pinin 1.8 GDi

        До тук впечатлението от гумите е сравнително добро. 4х4 и дъжд лоша комбинация с тея гуми. Миналия месец за малко да спра на стоп линията а двете коли пред мене най-вероятно щяха да пресекат кръстовището с моя помощ. 70км/ч и след набиване на спирачките спрях след има няма 30 метра хлъзгане и вдясно от първата кола пред мене. Не че някой разбра какво е станало де ама пак. Иначе няма проблеми с черни пътища, кал и трева. В нива не съм влизал май само.
        Mitsubishi Pajero Pinin 1.8GDI

        Коментар


        • #19
          Здравейте изчетох всичко за тази кола и единствени не ми стана ясно хем неможе газ на този мотор хем се продава газ/бензин.Колата е тук в Благоевград изглежда много добре и се чудя дали въобще да в гледам или да търся с MPI мотор.Благодаря на всеки който може да даде съвет.
          Последно редактирано от CarTest™; 24-04-20, 08:19.

          Коментар


          • cecoa1
            cecoa1 коментира
            Редактиране на коментар
            То може, ама не баш... Некви скъпи уредби, харчат и газ и бензин. Дюзите трябва да впръскват бензин за да се охлаждат.

        • #20
          Първоначално публикуван от Juli77 Преглед на мнение
          Здравейте изчетох всичко за тази кола и единствени не ми стана ясно хем неможе газ на този мотор хем се продава газ/бензин.Колата е тук в Благоевград изглежда много добре и се чудя дали въобще да в гледам или да търся с MPI мотор.Благодаря на всеки който може да даде съвет.
          Изтрий линка , защото не са разрешени .
          Последно редактирано от CarTest™; 24-04-20, 08:21.
          Който търси , намира !
          Човекът е човек, когато е на път !

          Коментар


          • #21
            Не намирам откъде да изтрия линка или редактирам поста.

            Коментар


            • #22
              [QUOTE=Juli77;n6592967]Здравейте изчетох всичко за тази кола и единствени не ми стана ясно хем неможе газ на този мотор хем се продава газ/бензин.Колата е тук в Благоевград изглежда много добре и се чудя дали въобще да в гледам или да търся с MPI мотор.Благодаря на всеки който може да помогне.
              ОК Благодаря.

              Коментар


              • #23
                [QUOTE=Juli77;n6592967]Здравейте изчетох всичко за тази кола и единствени не ми стана ясно хем неможе газ на този мотор хем се продава газ/бензин.Колата е тук в Благоевград изглежда много добре и се чудя дали въобще да в гледам или да търся с MPI мотор.Благодаря на всеки който може да даде съвет.
                Последно редактирано от Juli77; 23-04-20, 22:03. Причина: Повтарящо ссе

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X