Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Въпрос за задни стоп светлини на П3!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Въпрос за задни стоп светлини на П3!

    Здравейте колеги. Тъй като ми откраднаха стоповете внедрени в бронията и ако купя нови няма гаранция колко ще остискат, тъй като се свалят само с поглед си мисля дали няма да е възможно да сложа от П3 след 2003-та горните, които са си на самото купе? Мойто е 2001-ва и в тези горните имам само задна светлина и фара за мъгла, докато на по новите (след 2003-та) са изнесени горе и мигачите, и габаритите и стоп светлините! Въпросът ми е дали тези стопове, по новите, ще влезнат в дупките на купе от 2001-ва?
    От долу в бронията слагам мрежа тип "Пернишки тунинг", пък да я крадът колкото искат! Явно са кът тези стопове, защото доста хора са изревали за тях!
    Благодаря ви предварително.

  • #2
    От: Въпрос за задни стоп светлини на П3!

    За П3 незнам, но на П2 става. Само, че габарита и стопа трябва да са ти с комбинирана крушка.

    Коментар


    • #3
      От: Въпрос за задни стоп светлини на П3!

      Няма ли да стане от японско паджеро(десен волан)същата година. Ако светлините са като на П2 де?

      ПП След кратко търсене в ибей се оказа, че май няма да стане работата. Сори.
      Последно редактирано от killyou; 27-08-12, 20:40.

      Коментар


      • #4
        От: Въпрос за задни стоп светлини на П3!

        Тегава работа!

        Коментар


        • #5
          От: Въпрос за задни стоп светлини на П3!

          Готова е работата! Това интернет е голяма работа, а магазинерите тук в БГ малко са луднали!!!

          Коментар


          • #6
            От: Въпрос за задни стоп светлини на П3!

            Първоначално публикуван от dionisiev Преглед на мнение
            Готова е работата! Това интернет е голяма работа, а магазинерите тук в БГ малко са луднали!!!
            Кажи какво стана, че ме сърби от любопитство.

            Коментар


            • #7
              От: Въпрос за задни стоп светлини на П3!

              Ами, втора употреба тук в София - 300лв. В интернет магазин в Пловдив - 500лв. В Балкан Стар - 670лв. И накрая в alibaba.com за 124 долара с експресна доставка с DHL и ДДС до в къщи!!! Смятайте вие разликите!

              Съпорт за всеки който се нуждае!

              Не се прави така бизнес според мен в България!

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X