Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблем с раздатката на PAJERO 2004г.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Проблем с раздатката на PAJERO 2004г.

    Здравейте от вчера съм горд собственик на ПАДЖЕРО 2004та година , но ми свети на таблото индикацията която е по средата на колелетата... Проверих с мултицед датчиците които са на кутията от горе след като разглобих под лостовете - дават контакт, ток до моторчето на раздатката идва но 1 майстор ми каза че не е постоянен , ако някой се е сблъсквал с следния проблем ще съм благодарен да ми помогне !

  • #2
    От: Проблем с раздатката на PAJERO 2004г.

    Изгоряла крушка на 100%! 5.20 лв. в Ратола!

    Коментар


    • #3
      От: Проблем с раздатката на PAJERO 2004г.

      Първоначално публикуван от dionisiev Преглед на мнение
      Изгоряла крушка на 100%! 5.20 лв. в Ратола!

      Първоначално публикуван от yanko Преглед на мнение
      ........., но ми свети на таблото индикацията която е по средата на колелетата... . !
      Чукча писатель!
      А проблема предполагам е в ел. мотора все пак?
      Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

      тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

      Коментар


      • #4
        От: Проблем с раздатката на PAJERO 2004г.

        Извинявам се! Недочел, недоспал!

        Коментар


        • #5
          От: Проблем с раздатката на PAJERO 2004г.

          Братята руснаци в някакъв форум за джипки бяха написали един номер, който при мен стана от втория път. При загасен двигател натискаш и задържаш бутона за блокаж на задния диф и така даваш на контакт докато премигат зелените колелета на индикацията. Пускаш бутона и палиш. Другия вариант ако си с автоматик е, че ако е бил блокиран централния диф и след това не си бил на неутрал когато си изключил блокажа, трябва да върнеш малкото лостче в положение на блокиране на централния диф, да включиш на неутрал и тогава да изключиш блокажа и след това да рестартираш двигателя и лампата ще угасе и ще светне зелената индикация. Когато тествах Паджерото ми тройка също светеше постоянно лампата в средата и при гасене и заплаване на двигателя, където уж трябвало да се рестартира електрониката не се оправяше и си светеше. Естествено се отказах да купувам джипа. През нощта нещо не ме свърташе и прерових руските форуми и на другия ден отидох и номера с бутона за блокаж на задния диф мина и светнаха зелените колела и от тогава два месеца нямам проблем с раздатката. Веднъж изключих блокажа на централния диф в положение D и пак проклетата лампа светна и не искаше да угасне при рестрат на двигателя и пак четене и така...Технически не знам каво се слува в раздатката и не иска да знам, споделям от опит, като потребител и собственик на такава кола.

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X