Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблем с PININ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Проблем с PININ

    Проблема при MISUBISHI PININ 1.8GDI е следния - при каране и само по време на скорост и по високи обороти и примерно изпреварване светва лампата на инжекциона
    и почва да мига а колата губи мощност и почва да работи постоянно на 1000-1200 оборота
    след изгасяне и почакване 20-30 секунди всичко си и пак наред до следващото рязко подавяне на гас,това става само когато колата е на скорост
    Днес сипах добавка за почистване на инжекцията но след 100на км все още не се е оправило

  • #2
    От: Проблем с PININ

    Вероятно някоя дюза прави номера!
    На диагностика .... какво казаха?
    Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

    Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

    Коментар


    • #3
      От: Проблем с PININ

      Диагностика ---> Сервиз = И си караш... Не се мъчи.

      Коментар


      • #4
        От: Проблем с PININ

        Отговора е при Милен от Пловдив.Имах същия проблем.

        Коментар


        • #5
          От: Проблем с PININ

          Първоначално публикуван от venci68 Преглед на мнение
          Отговора е при Милен от Пловдив.Имах същия проблем.
          Отговора "тайна" ли е?
          Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

          тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

          Коментар


          • #6
            От: Проблем с PININ

            Първоначално публикуван от Стоян Боюков-Sariones Преглед на мнение
            Отговора "тайна" ли е?
            Милен от Пловдив е един от малкото хора способни да открият и отстранят проблем в двигателите с директно впръскване .
            Може да го откриете в Митсубиши форум .
            [SIGPIC]http://www.offroad-bulgaria.com/signaturepics/sigpic68289_4.gif[/SIGPIC]

            Коментар


            • #7
              От: Проблем с PININ

              Първоначално публикуван от iansto Преглед на мнение
              Милен от Пловдив е един от малкото хора способни да открият и отстранят проблем в двигателите с директно впръскване .
              ..................
              Не искам да търся човека (нямам такъв автомобил). Ставаше въпрос за това, че можеше да се опише от venci68 с няколко думи, какъв е бил проблема и начина на решаването му. Щеше да бъде полезна информация. А и ми се струва, че е малко пресилено твърдението, че Милен (не го познавам де) е един от малкото.
              Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

              тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

              Коментар


              • #8
                От: Проблем с PININ

                Първоначално публикуван от Стоян Боюков-Sariones Преглед на мнение
                Не искам да търся човека (нямам такъв автомобил). Ставаше въпрос за това, че можеше да се опише от venci68 с няколко думи, какъв е бил проблема и начина на решаването му. Щеше да бъде полезна информация. А и ми се струва, че е малко пресилено твърдението, че Милен (не го познавам де) е един от малкото.
                Както съм казал и първия път, проблема беше, като на "naz". Правих диагностика в София, която показа- сервомотор дроселова клапа, и вариант за смяна, което беше равно на мноого пари. Да ама не, на апаратурата на Милен излезе и какво предизвиква този проблем и той беше отстранен без да се прибягва до смяна на дросела, и за маалко пари. С две думи- подходяща техника+ Милен= на решен проблем, а и поразпитах преди да тръгна за Пловдив. Но проблема е много неприятен, ако стане при изпреварване, защото колата рязко намалява и е предпоставка за ПТП.

                Коментар


                • #9
                  От: Проблем с PININ

                  Първоначално публикуван от venci68 Преглед на мнение
                  .........излезе и какво предизвиква този проблем .......
                  Е точно за това питам де. Какво излезе и как се реши?
                  п.п.Ти си кат' комунист на разпит бе човек.
                  Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

                  тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

                  Коментар


                  • #10
                    От: Проблем с PININ

                    Явно е тайна.
                    LZ5ZI qth HASKOVO
                    Pajero II GLS 3000 V6

                    Коментар


                    • #11
                      От: Проблем с PININ

                      Колега можеш ли да ми кажеш защто мерише много на бензин ,и каде да му направя диагностика и с какво масло го караш ,благодаря ти 6предварите лно

                      Коментар


                      • #12
                        От: Проблем с PININ

                        Колега и аз да се намеся , имал съм аналогов случай с такава кола и се оказа че често се разлепват магнитите в мотора на дросела . Отворих го бяха здрави и купих лепило за магнити на LOCTITE - двукомпонентно . адаптация и става 4 години не е мръднало . Успех !!!!

                        Коментар


                        • #13
                          От: Проблем с PININ

                          Първоначално публикуван от harzulcho Преглед на мнение
                          Колега можеш ли да ми кажеш защто мерише много на бензин ...
                          Този въпрос съм го пропуснал ...

                          На "моя" Пинин му беше изгнила тръбата от капачката на резервоара до самия резервоар. Навряна е под калника, и е скрита зад предпазител, който уж трябва да я пази от кал, респективно лед. В действителност този предпазител събира кал и лед, и тръбата гние. Започни от там, и после по системата напред. В номента не си спомням, но оригиналните тръбички на спирачките са стоманени, и също гният, и няма да ме учуди ако и горивоправодите са стоманени.
                          Honda CR-V RD8 K20A4 i-vtec Auto, Honda Accord CN1 N22A1 i-ctdi Manual

                          Коментар

                          Активност за темата

                          Свий

                          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X