Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Нов собственик на Паджеро

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Нов собственик на Паджеро

    Здравейте, преди 5 дена си купих Паджеро 2004г. 3,2 автоматик много ми харесва как вози и как върви но ... снощи като спра на някой светофар и след това като пусна спирачката да потегля и се чува едно много досадно скърцане което като потегли колата и изчезва.Другия проблем който се появи тази сутрин е че като потеглих колата неможеше да вдигне повече от 2200-2300 оборота.Закарах я в сервиз Ратола ( Орландовци) от който съм супер разочарован но там ми казаха че ЕГР клапана зацапан и трябвало да се почисти ( това нещо те са го правили преди около 1 месец ). Та бихте ли ми препоръчали някой сервиз или човек който разбира от този модел автомобили да го закарам да го погледне ( понеже аз нищо не разбирам от автомобили).

  • #2
    От: Нов собственик на Паджеро

    Колега щом не разбираш много ,по добре намери някой които знае и ще намери проблема ,тук в форума има много хора които разбират ... Но първо каши от къде си ...
    MITSUBISHI PAJERO 3000 V6 Колкото е по-добър джипа, толкова по-далеко ходиш за трактор
    MAZDA 323 1.6 16V 4X4 ...150 ps+...Турбото е болест, която трови кръвта във вените ти

    Коментар


    • #3
      От: Нов собственик на Паджеро

      Наистина, напиши от къде си - първо!
      И второ - честита придобивка! Със здраве да го караш и дано, това да са ти всичките проблеми с джипа!!!

      Коментар


      • #4
        От: Нов собственик на Паджеро

        Честито.Първо ще те поизнерви малко след това ще го заобичаш.

        Коментар


        • #5
          От: Нов собственик на Паджеро

          Колега на Пажеро 3 спирачките са им едно от слабите места другото е осветлението в купето иначе са уникални машинки

          Коментар


          • #6
            От: Нов собственик на Паджеро

            Честита придобивка колега и ако наистина е ЕГР клапата проблема, то не е чак толкоз страшно. Ако са го чистили скоро обаче не е нормално да има нужда отново. Пиши от къде си да ти даде някой колега акъл при кой да идеш да го погледне.
            GSM: 0898 554713
            Уебсайт: BULEXTREME.com

            Коментар


            • #7
              От: Нов собственик на Паджеро

              Проблемът ти се нарича хидроакумулатор на спирачките и е типичен за модела. Струва около 400лва нов. Няма нищо общо с ЕГР.
              "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

              Коментар


              • #8
                От: Нов собственик на Паджеро

                Извинявам се че толкова късно отговарям.Първо благодаря на всички за пожеланията От София съм вчера случайно минавайки покрай сервиз Ратола ги попитах само информативно за спирачките и казаха че имало някакви места който се гресирали ама в момента нямали възможност да ги гресират... а инъче проблема с губенето на мощност не се е появявал от п

                Коментар


                • #9
                  От: Нов собственик на Паджеро

                  Понеже нещо немога да отговарям с бързи съобщения искам да благодаря на всички за пожеланията ) И да допълня само че съм от София. Вчера ходих пак до сервиза в който е била поддържана колата и ми казаха че имало някакви места които се гресирали ама те сега нямали време да го направят ... незнам дали е от това или не е затова бих бил благодарен ако кажете къде мога да отида и да го погледнат хора които разбират

                  Коментар


                  • #10
                    Re: Нов собственик на Паджеро

                    Няма нищо общо с гресирането. Проблемът е познат и е типичен за този модел на Мицубиши. Отиди в Рубин и ще ти сменят хидроакумулатора.
                    "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

                    Коментар


                    • #11
                      От: Нов собственик на Паджеро

                      И да дай го видим де

                      Коментар


                      • #12
                        От: Нов собственик на Паджеро

                        Ето я машинката

                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:djip.jpg
Прегледи:1
Размер:84.8 КБ
ID:5350077 Натиснете снимката за да я уголемите

Име:djeep.jpg
Прегледи:1
Размер:78.1 КБ
ID:5350078

                        Коментар


                        • #13
                          От: Нов собственик на Паджеро

                          Много добре изглежда. Браво

                          Коментар


                          • #14
                            От: Нов собственик на Паджеро

                            Браво колелага добре дошъл в отбора

                            Коментар

                            Активност за темата

                            Свий

                            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X