Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Малко помощ за Паджеро

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Малко помощ за Паджеро

    Да си призная без бой - досега не съм имал май само Паджеро. Беше ме хванала мухата да си зема някакъв СЮВ напоследък ама се сетих,че никога не съм се ползвал от тая благинка "супер селект" и взех да оглеждам машините на пазара. Пуст мерак явно ръжда не хваща . Поизчетох какво пише из форума, карал съм и заедно със Паджера доста пъти (признавам си преди не съм чел много в раздела Митсубиши) ама съм си неук откъм моторите и детски болести по тия машини. Та няколко въпроса набързо - кой е по-удачния мотор - 2.5ТД или 2.8 ТД и има ли години или серии които да се избягват? И ме чопли още едно нещо - Пинина наистина ли е толкова пък чак плашещ тоя джидиай мотора? Някак си ме блазни такава симпатична въшка която иначе изглежда сериозна машина с истински железа отдолу .
    Благодаря Ви много предварително .
    Сорри, че така направо питам ама пък може да си стане една кратка тема с + и - за бъдеши подобни колебания .
    висете отпуснато

  • #2
    От: Малко помощ за Паджеро

    Зa мотора важи принципът на Мечо Пух, макар че аз си карам 2.5 вече седем години и не мога да го счупя или дори да го загрея. Много пъти е бистрен този въпрос, но все в различни теми и затова няма как да се залепи най-отгоре. Мисля че ако имаш късмет със здрав джидиай мотор и ти няма да разбереш какво му е лошото години наред.

    Коментар


    • #3
      От: Малко помощ за Паджеро

      Мерси. От теб отговора ми е достатъчен . Давам си още няколко дена за размисъл и търсене и ще скачам в нещо пък каквото сабя покаже .
      висете отпуснато

      Коментар

      Активност за темата

      Свий

      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

      Зареждам...
      X