Обява

Свий
Няма добавени обяви.

проблем с ускорението на паджеро 2 2.5тди-автоматик

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • проблем с ускорението на паджеро 2 2.5тди-автоматик

    колеги имам проблем с ускорението на паджерото,мислех,че е от тежките гуми с които бях но проблема е друг.Закараь го в сервиз там казаха че са скоростите,купиь скорости комплект с турбината монтираха ги и никаква промяна.караь други два джипа разликата е огромна още при потеглянето моя се форсира а не набира моля за помощ
    zdraveite

  • #2
    От: проблем с ускорението на паджеро 2 2.5тди-автоматик

    Браво бе, земляк! Действаш в обратна последователност. Първо си се охарчил, а после питаш тук
    Първо трябваше да питаш - има хора с автоматици, щяха да ти помогнат или да те насочат.
    Според мен е управлението на кутията, щом си я сменил и няма ефект...
    Но има по-запознати с автоматите тук, те ще кажат.

    Коментар


    • #3
      От: проблем с ускорението на паджеро 2 2.5тди-автоматик

      А включва ли всички скорости и на какви обороти стават превключванията?

      Коментар


      • #4
        От: проблем с ускорението на паджеро 2 2.5тди-автоматик

        да включва ги при мн проби които правихме ги включва в зависимос как сме регулирали жилото което отива ж гнп
        zdraveite

        Коментар


        • #5
          От: проблем с ускорението на паджеро 2 2.5тди-автоматик

          Да не стане така че, да иска реглаж на жилото за скоростите.

          Коментар


          • #6
            От: проблем с ускорението на паджеро 2 2.5тди-автоматик

            превключва на 3.8 оборота там някаде но проблема е друг няма я силата неиска и гуми да заварти докато мои приятел с сащия автоматик коренна разлика още при потегянето и при ускорението
            zdraveite

            Коментар


            • #7
              От: проблем с ускорението на паджеро 2 2.5тди-автоматик

              Първоначално публикуван от kacarov89 Преглед на мнение
              колеги имам проблем с ускорението на паджерото,мислех,че е от тежките гуми с които бях но проблема е друг.Закараь го в сервиз там казаха че са скоростите,купиь скорости комплект с турбината монтираха ги и никаква промяна.караь други два джипа разликата е огромна още при потеглянето моя се форсира а не набира моля за помощ
              Айде сега тия дето са ти казали ,че проблема е от скоростите да си поемат отговорността и да ти сложат старите скорости и върнат парите .
              Лудак

              Коментар


              • #8
                От: проблем с ускорението на паджеро 2 2.5тди-автоматик

                Колега я първо кажи ,как потегля ,като при другите дето си ги карал илипо различно .... Обясни ако можеш как точно ,форсира ли се или не ,как сменя скоростите с удър или плавно (почти неусетно ) ,кога си сменял масло или изобщо сменял ли си го ,при натиснат педала на газта до долу колко скорости сваля 1 или 2 (как е кикдауна ),а и кажи как се форсира мотора при изключена от скорост примерно защото може да е и от мотора а не от скоростите ....
                П.П. А сега се сетих Преди да разглабяш още и да ръчкаш в скоростите ,утре разглоби задните спирачни апарати и ги раздвижи ,клеясват и задържат ,също ипредните провери ,пък после ще видиш как върви ....Успех
                П.П.П. и аз мисля да ходиш и да си вземеш парите от "МАЙСТОРИТЕ"
                MITSUBISHI PAJERO 3000 V6 Колкото е по-добър джипа, толкова по-далеко ходиш за трактор
                MAZDA 323 1.6 16V 4X4 ...150 ps+...Турбото е болест, която трови кръвта във вените ти

                Коментар


                • #9
                  От: проблем с ускорението на паджеро 2 2.5тди-автоматик

                  НА место джипа се форсира нормално изпушва само в високите обороти турбината си надува добре пали от четварт мотора ми работи мн добре разлика е там,че при потеглянето е мунен за разлика от др които сам карал и в наклон умалява и сваля скорости сега с новата турбина и скорости мисля че ги сменя по плавно отколкото преди.и като му дам пьлна газ сваля по 2 скорости.До колкото за спирачните апарати нее проблема тях дйипа е изкючително тромав мисля дали нее проблема в гнп дасе регулира колко гориво да влиза знам ли вече какво да гледам
                  zdraveite

                  Коментар


                  • #10
                    От: проблем с ускорението на паджеро 2 2.5тди-автоматик

                    Първоначално публикуван от kacarov89 Преглед на мнение
                    превключва на 3.8 оборота там някаде но проблема е друг няма я силата неиска и гуми да заварти докато мои приятел с сащия автоматик коренна разлика още при потегянето и при ускорението
                    3,8 оборота означава 3800 ли щото, ако е така това е абсурд някакъв!!! Та при тези обороти тоя мАтор ще се "разцепи" по шевовете!
                    Както е написал по-нагоре Паджеровод, нещо не е наред по управлението на кутията и това най-вероятно е жилото на кикдауна - това дето отива при ГНП-то. Я вземи и го откачи от ГНП-то и виж дали ще има промяна!
                    Първо това направи!
                    Пък ще видим после...

                    Коментар


                    • #11
                      От: проблем с ускорението на паджеро 2 2.5тди-автоматик

                      Ако проблема беше в кика или жилото му то в описания случай колата трябва да излита на старт

                      Извинявам се от сега за въпроса но хора всякакви та :
                      Пробвахте ли на бързите скорости как е ?
                      Лудак

                      Коментар


                      • #12
                        От: проблем с ускорението на паджеро 2 2.5тди-автоматик

                        пробвах го и с откачено жило но пак си няма силица все едно дарпа 10 тона зад него
                        zdraveite

                        Коментар


                        • #13
                          От: проблем с ускорението на паджеро 2 2.5тди-автоматик

                          То че мотора ще издържи ,ще издържи ,че са си разбазикали настройката на скоростите е така ... но човека казва няма сила ,няма ускорение ,при каквито и да е обороти и реглаж на жила трябва да си върви и да си има ускорение ... за мен има нещо което ЗАДЪРЖА джипката ,а това със спирачните апарати е често явление ,аз лично мойте задните ги раздвижвах преди месец (нямах много инерция ,и джипката беше тромава ) след като ги оправих всичко си дойде на мястото ...
                          Нека първо ,да си погледне спирачките пък после да рови в кутията ...
                          MITSUBISHI PAJERO 3000 V6 Колкото е по-добър джипа, толкова по-далеко ходиш за трактор
                          MAZDA 323 1.6 16V 4X4 ...150 ps+...Турбото е болест, която трови кръвта във вените ти

                          Коментар


                          • #14
                            От: проблем с ускорението на паджеро 2 2.5тди-автоматик

                            Първоначално публикуван от demo_1 Преглед на мнение
                            Ако проблема беше в кика или жилото му то в описания случай колата трябва да излита на старт

                            Извинявам се от сега за въпроса но хора всякакви та :
                            Пробвахте ли на бързите скорости как е ?
                            А сега затова не се бях сетил ,бравос колега
                            MITSUBISHI PAJERO 3000 V6 Колкото е по-добър джипа, толкова по-далеко ходиш за трактор
                            MAZDA 323 1.6 16V 4X4 ...150 ps+...Турбото е болест, която трови кръвта във вените ти

                            Коментар


                            • #15
                              От: проблем с ускорението на паджеро 2 2.5тди-автоматик

                              колеги джипа е с нови накладки цилиндрите си работят имах проблем с заден ляв но го раздвижихме дори сега при разглабянето гобутахме изван подемника до пристигането на др скорости варви без проблем. другото което е невярвам проблема да е в скоростите и турбинатазащото при смяната ефекта е 0.както каза колегата да видя дали е на барзите невярвам на бавните джипа да вдигне 120,130 защото тои в момента си гивдига но в голям интервал
                              zdraveite

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X