Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Моля за съвет marshal kl71 или bf goodrich km2

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Моля за съвет marshal kl71 или bf goodrich km2

    Аз дапочна по- от далече. Първоначално нещо взе да ме бута от вътре да си направя тунинг за пред "кафето". Да ама разума надделя. Последно реших да сложа 33-ки без лифт на метални джанти. От вчера съм собственик на Мaнгелс -20 (даже като гледам мога да сложа подложки 10мм.). Сега имам двоумение Marshal kl71 (прави в се заводите на KUMHO) или BF goodrich km2. Според скромни данни Marshal-а е мека гума и изобщо не става за асфалт. Разликата в цената на двата вида е 60лв. (не ме бърка). Общо взето това са гуми за разходка и за риболов. За останалото време имам други гуми. Между другото реших 33-ки, щото според Георги-trimata влизат без лифт на джанти поне -15. Е разбира се предната броня леко ще я префасонирам , торсионите леко ще се натегнат, а за задните пружини ще видиме.
    Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

    тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

  • #2
    От: Моля за съвет marshal kl71 или bf goodrich km2

    И аз съм се загледал в KL71, но не мога да разбера каква е разликата м/у kumho kl71 и marshal kl71?
    GSM: 0898 554713
    Уебсайт: BULEXTREME.com

    Коментар


    • #3
      От: Моля за съвет marshal kl71 или bf goodrich km2

      Аз от посочените избирам твърдо Гудрич-а. От там нататък - на 2.8 ще влязят и без лифт, но ако го поразчекнеш има опасност да си съдереш подкалниците. А ако много го разчекнеш с напълно навит волан - може и калник да пооформиш.
      Разлика м/у кумхо и маршал няма, освен името. И май е вярно, че са много меки и бързо заминават. Напоследък проявявам любопитство към калната гума на Hankook - изглежда много добро бюджетно решение.
      За съжаление не сме в Щатите и размерите над 31" не ги продават срещу кварталната бакалия...
      Стадо оФци води ожесточен спор дали вълците или чакалите го обичат повече...

      Коментар


      • #4
        От: Моля за съвет marshal kl71 или bf goodrich km2

        Последно си поръчах BF goodrich КМ2, само че 32-ки. Чакам ги след 2/3 дена. Като ги монтирам ще снимам.
        Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

        тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

        Коментар


        • #5
          От: Моля за съвет marshal kl71 или bf goodrich km2

          Няма начин да влязат без лифт ,аз сложих 33 ки на купър и го вдигах с 5 см. подложки и натегнах торсиона и пак закача отпред малко и свалих калобрана отпред за д ане закача ,а и съм с -23 джанти
          MITSUBISHI PAJERO 3000 V6 Колкото е по-добър джипа, толкова по-далеко ходиш за трактор
          MAZDA 323 1.6 16V 4X4 ...150 ps+...Турбото е болест, която трови кръвта във вените ти

          Коментар


          • #6
            От: Моля за съвет marshal kl71 или bf goodrich km2

            Колега поздравления за избора,видях темата малко късно,но все пак да споделя мнение за Marshal kl71:посредствена гума,в сняг ама вобще я няма,на сухо в смисъл твърда почва буксува и оставя черни дири без да показва опити за сцепление,в кал се замазва страшно и едвам пъпли и с големи обороти се чисти трудно за ниски да не говорим,а ми се вижда и доста тежка,Bf Goodrich са по-добрия избор и според мен.Много приятни емоцй да ти донесат новите гуми.
            Случайни хора УАЗ не карат! Радослав Стоилов 0899496832

            Коментар


            • #7
              От: Моля за съвет marshal kl71 или bf goodrich km2

              И така. Вчера гумите дойдоха.Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Image0195.jpg
Прегледи:1
Размер:142.8 КБ
ID:5299374 Кеф. Днес реших да ги кача. Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Image0197.jpg
Прегледи:1
Размер:180.4 КБ
ID:5299375 Това е разликата с предишнитеНатиснете снимката за да я уголемите

Име:Image0198.jpg
Прегледи:1
Размер:164.2 КБ
ID:5299376 Тука вече е обутНатиснете снимката за да я уголемите

Име:Image0200.jpg
Прегледи:2
Размер:131.0 КБ
ID:5299377 На мен ми харесва. На вас не зная. Вече повече прилича на джипка .Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Image0201.jpg
Прегледи:2
Размер:154.0 КБ
ID:5299378
              Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

              тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

              Коментар


              • #8
                От: Моля за съвет marshal kl71 или bf goodrich km2

                Супер е станал колега! ...Честити и със здраве да си ги каляш!...Пробвай го,да го поизчекнеш малко,да видиш дали няма да опира тук там!
                Майка Япония.......Всичко друго е компромис!

                Коментар


                • #9
                  От: Моля за съвет marshal kl71 или bf goodrich km2

                  Супер стойка има с тези гуми.
                  Браво за добрия избор.

                  Коментар


                  • #10
                    От: Моля за съвет marshal kl71 или bf goodrich km2

                    Чудесен избор ! Само един хубав дъжд и ... право в калта
                    HONDA CR-V RD1 126 hp Auto JDM
                    Mitsubishi Pajero 2.5 intercooler turbo EX

                    Коментар


                    • #11
                      От: Моля за съвет marshal kl71 или bf goodrich km2

                      Браво добре е станал ,със здраве да си ги каляш
                      MITSUBISHI PAJERO 3000 V6 Колкото е по-добър джипа, толкова по-далеко ходиш за трактор
                      MAZDA 323 1.6 16V 4X4 ...150 ps+...Турбото е болест, която трови кръвта във вените ти

                      Коментар


                      • #12
                        От: Моля за съвет marshal kl71 или bf goodrich km2

                        Благодаря за пожеланията. Непременно ще ги пробвам. Първите впечатления са за не по-шумни от предишните и по-леко управление.
                        Поздрави.
                        Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

                        тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

                        Коментар


                        • #13
                          От: Моля за съвет marshal kl71 или bf goodrich km2

                          Браво и от мен, чудесно му стоят. Би ли казал колко е реалната височина в см. Ако може и цена на гума? Пробва ли го вече дали опират някъде, че се чудя за моето 32 или 33.
                          GSM 0877 08 99 19
                          Jeep Grand Cherokee 5.2 V8

                          Коментар


                          • #14
                            От: Моля за съвет marshal kl71 или bf goodrich km2

                            Реалната височина е 84 см. За сега не опират никъде. Качвах се до "Орлово око" миналата седмица и не е опирало никъде. Предпочетох 32-ки заради динамиката. Разликата в показанието на километража е около 5 до 8 км/ч на 100км/ч. Цената е относително понятие. Аз лично ги взех с бая отстъпка.
                            Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

                            тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

                            Коментар

                            Активност за темата

                            Свий

                            Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X