Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Въпрос за спирачки

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Въпрос за спирачки

    Не, не го вдига При всяко натискане, ако се наложи да е по-силно, си стига до долу

    Коментар


    • #32
      От: Въпрос за спирачки

      На мен ми се е случвало подобно нещо ,но само когато прегрея спирачките ,и спирачната течност заври ,педала пада до долу и спирачки почти няма ...
      А и може да си взима въздух от гумичките на помпата,ако са износени и омекнали ,при връщането на педала ,покрай тях минава въздух ,без да има теч на спирачна течност навън ...
      MITSUBISHI PAJERO 3000 V6 Колкото е по-добър джипа, толкова по-далеко ходиш за трактор
      MAZDA 323 1.6 16V 4X4 ...150 ps+...Турбото е болест, която трови кръвта във вените ти

      Коментар


      • #33
        От: Въпрос за спирачки

        Първоначално публикуван от Паджеровод Преглед на мнение
        Не, не го вдига При всяко натискане, ако се наложи да е по-силно, си стига до долу
        Според мен проблема не е от наклатките, може да не спира както тябва до като улегнат, но педала трябва при всяко натискане да се вдига ,тоя вариянт със свалена капачка на казанчето за спирачнатечност опитвал ли си го ако пак не се вдигне педала възможно проблема да е в помпата клапанчетата да не работят какато тябва
        Техниката дава толкова колкото можеш да вземеш от нея!!!!

        Коментар


        • #34
          От: Въпрос за спирачки

          Първоначално публикуван от бат'Марто Преглед на мнение
          Чисто нова,подходящия DOT .Първия път щях да се очистя.Кола-Вектра А,смяна на задни накладки(в случая не дискове,а барабани надрани).Завря на пътен възел Бояна.Втория път със същата кола,вече с едно наум,пак след смяна на накладки-същата работа.Пак изненада!Третия път с две наум...и те така до наши дни...Сменям ли накладки,барам си джантите...Същия ефект съм го изпитвал и на Дискавърито,веднъж заради дискове,втория път заради вакуум помпата,която в случая с Пахероса изключвам.
          Колега при тия коли нали хващат първо предните колела затова и по често се сменяват предни наклатки явно при смяна на задните не обезвъздушаваш както тябва
          Техниката дава толкова колкото можеш да вземеш от нея!!!!

          Коментар


          • #35
            От: Въпрос за спирачки

            Колеги винаги е така след смяна на накладките и проблема им е в напасването към диска защото накладката работи на много малка полощ след време проблема отшумява,естествено зависи и от самата накладка(като твърдост).
            ТЛК FJ40,FJ55,FJ70,FJ73-4.2 1-hz+TURBO Удоволствието да караш TOYOTA.

            Коментар


            • #36
              От: Въпрос за спирачки

              Ако си прав, значи с нови дискове ще е ок?

              Коментар


              • #37
                От: Въпрос за спирачки

                И аз съм на мнението че като си олегнат по дисковете ш*е спира много по добре и аз съм се сбласквал с тоя проблем и след по често ползване на спирачките се оправи за 2-3 дена успех

                Коментар


                • #38
                  От: Въпрос за спирачки

                  Гаранция с нови дискове ще е ок.Обикновенно на диска пише колко му е мин. Размер и може ако позволява да се челосат.
                  ТЛК FJ40,FJ55,FJ70,FJ73-4.2 1-hz+TURBO Удоволствието да караш TOYOTA.

                  Коментар


                  • #39
                    От: Въпрос за спирачки

                    Хора. Единственото нещо, което се променя при нови и стари накладки е положението на буталото на спирачния апарат. Е там трябва да е проблема. Никаква спирачна течност (в случая), и никакъв главен спирачен цилиндър.
                    Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

                    тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X