От: Какво е това на Паджерото?
Мерси, много колега и на navar също!
Вече нямам никакви съмнения.
Мерси, много колега и на navar също!
Вече нямам никакви съмнения.

датчика си е датчик,и няма нищо общо с данъци и такси ,а още по малко има връзка с това че е английско( моето е японско) ..
да не говорим че покрай моите проблеми с уредите( които са почти решени,само кондензаторите остават да се сменят) се стигна до разглабяне на системата на основни части 
В момента има 0 потребители онлайн. 0 потребители и 0 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар