Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Теч от секторната кутия Pajero2

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Теч от секторната кутия Pajero2

    Здравейте колеги!Знамчи имам следния проблем.Имам теч от секторна кутия на джипката.Какво да правя ,какво се сменя О-пръстен , семеринг и тн.
    Намрих един сайт но не му разбирам много,много http://www.pajero4x4.ru/faq/gur/
    Та някой сблъскал ли се е с този проблем.И какво е направил.
    Знаете ли размерите на пръстена и семеринга.
    Джипа е 3000 v6 92г. Автоматик.
    Поздрави!
    三菱帕杰羅
    Цитат:"Нямам Хоби Без Двигател" еми и аз така ...

  • #2
    От: Теч от секторната кутия Pajero2

    Здравей, колега!
    Виж в тази тема ! Има и други, опитай с търсачката на форума!
    Успех!

    Коментар


    • #3
      От: Теч от секторната кутия Pajero2

      Включвам се малко извън темата,но се надявам че ще съм полезен на всички потребители от форума.До всички колеги,които карат с автоматични скоростни кутии,ако искате да си смените маслото на скоростната кутия и не знаете какво масло ви трябва или от къде да го вземете ми пишете имам всички масла за автоматици които препоръчва производителя - Мицубиши,Киа,Хюндай,Хонда,БМВ,Мерцедес и още много други.Цените които ще ви предложа са с отстъпка -35% от редовните цени на дилърите и сервизите.Който има нужда от съвет за маслото нека ми прати данните на колата - година на производство,марка,модел,обем двигател и конски сили
      e-mail maslo1@mail.bg или тел. 0895 661 194

      Коментар


      • #4
        Re: Теч от секторната кутия Pajero2

        Наскоро и аз имах теч от кутията и ми препоръчаха един сервиз в Малашевци до гаража на градски транспорт. Там имат машина(незнам как се казва) която произвежда всички видове пръстени втулки и тнт. Ако имаш интерес мога да ти пратя на лично сайта им в който може да видиш всички размери изделия които може машината да призведе.
        Аз им занесох цялата кутия за ремонт и да ти кажа съм много доволен+ дават и гаранция, та бих ти препоръчал и ти да направиш това. Ремонта ми излезна около 200лв.
        M57D30T1
        W450

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X