Обява

Свий
Няма добавени обяви.

на какво да наблегна в огледа ?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • на какво да наблегна в огледа ?

    Здравейте колеги,
    Набелязал съм бензиново паджеро с автоматична скоростна кутия и три литровия мотор с ляв волан. Но понеже до сега съм карал само дизеловите варианти с ръчни скорости, това ми е доста различно като поведение. Моля Ви, дайте предложение на какво да наблегна в огледа? Къде са слабите им места и от къде мога да получа неприятни изненади ?

    Благодара Ви предварително
    www.4x4Trips.bg

  • #2
    От: на какво да наблегна в огледа ?

    Здрасти ,аз карам точно такова ,всичко си е като на дизелите само автомата може да е проблемен.Ако не си карал автомат,ще ти е трудно да ги познаеш дали са здрави или не ... като го запалиш и включиш на D или R ще усетиш леко мърдане (удър)напред или назад ,попринцип нетрябва да има ,но все пак си е стара техника ,ако този удър е много силен ,и като го подкараш сменя много силно предавките ,със силен удър ,не е много добре ...Също трябва да потегли сам като отпуснеш спирачката ,и го закарай на някой път кадето има лек наклон ,сложи го на D и му пусни спирачката ,нетрябва да тръгва назад ,трябва или да седи намясто ,или леко да върви напред ...А за двигателя няма какво ,това е много здрав мотор ,единствено може да се повреди при неправилна подръжка ,и калпави масла ,запали го студен ,ако ти е възможно ,ако се чуват хидравличните повдигачи,не е болка ,има теми тук ,отваряш почистваш и караш ...Успех с покупката .
    MITSUBISHI PAJERO 3000 V6 Колкото е по-добър джипа, толкова по-далеко ходиш за трактор
    MAZDA 323 1.6 16V 4X4 ...150 ps+...Турбото е болест, която трови кръвта във вените ти

    Коментар


    • #3
      От: на какво да наблегна в огледа ?

      Петьо, уговори се със Стоян да прегледа кутията, ако е възможно - ще имаш обективен поглед върху състоянието и.

      Коментар


      • #4
        От: на какво да наблегна в огледа ?

        Ако беше по близко до Кюстендил ,щях да ти дам да покараш моя ,да можеш да си направиш някакваравносметка ...но си малко далеко ,ми най добре огледай покарай и пиши ...
        MITSUBISHI PAJERO 3000 V6 Колкото е по-добър джипа, толкова по-далеко ходиш за трактор
        MAZDA 323 1.6 16V 4X4 ...150 ps+...Турбото е болест, която трови кръвта във вените ти

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 0 потребители онлайн. 0 потребители и 0 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X