Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблем с автоматика на паджеро спорт 2.8

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Проблем с автоматика на паджеро спорт 2.8

    Мерси колеги, но незная дали ще имам време, ако не ще пратя някой друг с джипа аз и без това не го карам много.

    Коментар


    • #17
      От: Проблем с автоматика на паджеро спорт 2.8

      Първоначално публикуван от Sariones Преглед на мнение
      Зор беше да махнеш газовата, като го взе. Бая ти се чудих тогава, ама...
      Ами противник съм на газта ... Обаче тогава не знаех, че лапа чак толкоз ))) Много гълта Това с 16 - 18 градско са просто легенди В задръстванията харчи по 22 а като пусна и предните гумета ..... Veni ще се радвам да се видим там. Само да се оправя от финансовия шок след газовата ще дойда и ще звънна и на теб да ти кажа какво сме се разбрали със Стоян.
      GSM: 0898 554713
      Уебсайт: BULEXTREME.com

      Коментар


      • #18
        От: Проблем с автоматика на паджеро спорт 2.8

        Колега били казал каде ще слагаш газова уредба понеже никога не съм карал с газ и нищо не разбирам, ще ти бъда благодарен ако ме упътиш за сервиз.Ако си доволен все пак

        Коментар


        • #19
          От: Проблем с автоматика на паджеро спорт 2.8

          Ще ме обвинят в реклама и затова ще процедираме така. Напиши в Google "eurogas-bg" без кавичките и първия резултат е мястото където си сложих газта. 1350 лв е FOBOS-a. От газовата за сега съм доволен, но изчакай, защото май имам проблем с мотора и да не се окаже, че те са виновниците. Като разреша проблема ще ти кажа от къде е бил. Иначе по мои наблюдения са свършили добра работа, но нека видим първо. Прати ми едно лично да те имам и като си оправя джипа ще ти кажа дали да ходиш при тях или не.

          По темата:
          колега може да се окаже, че датчика за топлината е ок, но да не прави контакт. Извади клемичката и напръскай и палчето на датчика и клемичката с WD или нещо за контакт. И при мен по същия начин от време на време не работеше и после проработваше. Поразмърдах клемичката да направи хубав контакт и сега работи. Аз имам проблем и с жилата обаче и ще ходя при Стоян малко по нататъка. Трябва да се регулират нещо...При мен на 3000 бензин мотор датчика се пада под маркуча който води към термостата. При теб незнам къде е, но е датчик само с 1 краче.
          GSM: 0898 554713
          Уебсайт: BULEXTREME.com

          Коментар


          • #20
            От: Проблем с автоматика на паджеро спорт 2.8

            Първоначално публикуван от pH Преглед на мнение
            Ще ме обвинят в реклама и затова ще процедираме така..
            Хитро Мен също ме интересува - обявената цена е за всеки 6-цилиндров двигател или пазарлъкът е конкретно според колата?

            Коментар


            • #21
              От: Проблем с автоматика на паджеро спорт 2.8

              Първоначално публикуван от Паджеровод Преглед на мнение
              Хитро Мен също ме интересува - обявената цена е за всеки 6-цилиндров двигател или пазарлъкът е конкретно според колата?
              Мисля, че е за всеки. Поне при мен не се промени цената. В крайна сметка излиза 1410 обаче. 30 лв за нивомер на горивото на ключа + 20 лв. за преглед + 10 лв които били сипвали газ първоначално. Както казах обаче.... губя вода зверски и не знам какви ще са диагнозите. Има друга тема която съм отворил за това. Май ще да е двигателя Силно се съмнявам да е случайност.... Ще пиша като разреша проблема. Иначе газовата ми я сложиха за 1 ден.
              GSM: 0898 554713
              Уебсайт: BULEXTREME.com

              Коментар


              • #22
                От: Проблем с автоматика на паджеро спорт 2.8

                Първоначално публикуван от pH Преглед на мнение
                .... губя вода зверски и не знам какви ще са диагнозите.....
                Не че му разбирам, но ела да пием по кафе за това пари не вземат
                0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

                Коментар


                • #23
                  От: Проблем с автоматика на паджеро спорт 2.8

                  Първоначално публикуван от дядо владо Преглед на мнение
                  Не че му разбирам, но ела да пием по кафе за това пари не вземат
                  Знам Дядо Владо.. проблема е, че ме е страх да ходя на по далечни растояния докато е така Да не стане нещо още по - лошо
                  GSM: 0898 554713
                  Уебсайт: BULEXTREME.com

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X