Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Още един ШОГУН

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Още един ШОГУН

    След това видео няма да погледна към този модел гуми. Те нямат разлика от А/Т-тата. Не са достатъчно агресивни за кал!
    Станимир Дочев - тел.0888 939 434; 0897 800 790.
    Jeep Grand Cherokee * WJ * 4.7 V8 * Quadra Drive * LPG LR

    Ако можеш - дай, ако неможеш - признай!

    Коментар


    • От: Още един ШОГУН

      Дадено препятствие може да се преодолее с гуми за мъгла и да не може да се преодолее с подходящи гуми. Добрите гуми не определят сами по себе си движението на автомобила.
      Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

      тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

      Коментар


      • От: Още един ШОГУН

        Първоначално публикуван от Стоян Боюков-Sariones Преглед на мнение
        Дадено препятствие може да се преодолее с гуми за мъгла и да не може да се преодолее с подходящи гуми. Добрите гуми не определят сами по себе си движението на автомобила.
        80% са те колега
        А между другото ми се виждат доста напомпани.
        Станимир Дочев - тел.0888 939 434; 0897 800 790.
        Jeep Grand Cherokee * WJ * 4.7 V8 * Quadra Drive * LPG LR

        Ако можеш - дай, ако неможеш - признай!

        Коментар


        • От: Още един ШОГУН

          Първоначално публикуван от Дочев Преглед на мнение
          80% са те колега
          А между другото ми се виждат доста напомпани.
          Я виж днес дали не излиза. Вчера имаше лед над тревата.



          Направо го прескачам този баир.
          На втория клип се вижда разликата от гума за кал и зимна гума.
          GSM 0877 08 99 19
          Jeep Grand Cherokee 5.2 V8

          Коментар


          • От: Още един ШОГУН

            Първоначално публикуван от barzashki Преглед на мнение
            Я виж днес дали не излиза..............
            Това имах предвид. Човек се учи.
            Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

            тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

            Коментар


            • От: Още един ШОГУН

              В случая поучителното е, че тези гуми в сняг и лед ги няма, особено пък сняг и лед върху трева(както беше в началните опити).
              После, понеже е упорит е изровил и е стигнал до естествената среда за работа на тези гуми - калта. Затова и излиза вече по баира.

              Коментар


              • От: Още един ШОГУН

                Първоначално публикуван от Паджеровод Преглед на мнение
                В случая .......тези гуми в сняг и лед ги няма, ...........
                Е това го рекох и на друго място. А иначе ако прецениш правилно ситуацията може и да се качиш с по-лоши гуми, ама е въпрос на Опит.
                Животът е това, което се случва, докато ние кроим планове....

                тел. имаше преди, ама сега е в профила щото ...

                Коментар


                • От: Още един ШОГУН

                  Първоначално публикуван от Стоян Боюков-Sariones Преглед на мнение
                  Е това го рекох и на друго място. А иначе ако прецениш правилно ситуацията може и да се качиш с по-лоши гуми, ама е въпрос на Опит.
                  Тестовете от тази тема http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=135545 показаха, че на не отъпкан сняг гумите се справят добре, но на лед ги няма никакви. Пробвано вече. Още не съм ги тествал на отъпкан сняг. Сигурно е така като казвате, но аз искам да и знам възможностите. В калта се справиха доста добре. Ще търся дълбока кал да видя как ще се окопая.
                  Последно редактирано от barzashki; 27-12-11, 22:58.
                  GSM 0877 08 99 19
                  Jeep Grand Cherokee 5.2 V8

                  Коментар


                  • От: Още един ШОГУН

                    Първоначално публикуван от barzashki Преглед на мнение
                    Тестовете от тази тема http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=135545 показаха, че на не отъпкан сняг гумите се справят добре, но на лед ги няма никакви. Пробвано вече. Още не съм ги тествал на отъпкан сняг. Сигурно е така като казвате, но аз искам да и знам възможностите. В калта се справиха доста добре. Ще търся дълбока кал да видя как ще се окопая.
                    Ми ела до Кюстендил ,ще ти предложа мястото дето се зарих аз много е приятно да знаеш ...
                    MITSUBISHI PAJERO 3000 V6 Колкото е по-добър джипа, толкова по-далеко ходиш за трактор
                    MAZDA 323 1.6 16V 4X4 ...150 ps+...Турбото е болест, която трови кръвта във вените ти

                    Коментар


                    • От: Още един ШОГУН

                      Първоначално публикуван от Красимир Гошев Преглед на мнение
                      Ми ела до Кюстендил ,ще ти предложа мястото дето се зарих аз много е приятно да знаеш ...
                      А кой ще ни вади после?
                      GSM 0877 08 99 19
                      Jeep Grand Cherokee 5.2 V8

                      Коментар


                      • От: Още един ШОГУН

                        Първоначално публикуван от barzashki Преглед на мнение
                        Сигурно е така като казвате, но аз искам да и знам възможностите. В калта се справиха доста добре. Ще търся дълбока кал да видя как ще се окопая.
                        Никой не ти казва да не пробваш! Напротив, окопай се до вратите Това е полезно, именно за да си знаеш възможностите и да не се изненадаш някъде

                        Коментар


                        • От: Още един ШОГУН

                          Първоначално публикуван от barzashki Преглед на мнение
                          А кой ще ни вади после?
                          "Подготовката е майката на успеха "...
                          MITSUBISHI PAJERO 3000 V6 Колкото е по-добър джипа, толкова по-далеко ходиш за трактор
                          MAZDA 323 1.6 16V 4X4 ...150 ps+...Турбото е болест, която трови кръвта във вените ти

                          Коментар


                          • От: Още един ШОГУН

                            Първоначално публикуван от Красимир Гошев Преглед на мнение
                            "Подготовката е майката на успеха "...
                            Никога не съм се съмнявал за прочетените мнения и съвети във форума, но нали знаете - око да види и ръка да пипне. В този случай, в кал да се окопаеш.
                            GSM 0877 08 99 19
                            Jeep Grand Cherokee 5.2 V8

                            Коментар


                            • От: Още един ШОГУН

                              Моля, който си е слагал или има снимки на монтаж на ванти за Паджеро да ги качи.
                              Може и по подробно обяснение при монтажа.
                              GSM 0877 08 99 19
                              Jeep Grand Cherokee 5.2 V8

                              Коментар


                              • От: Още един ШОГУН

                                Първоначално публикуван от barzashki Преглед на мнение
                                Моля, който си е слагал или има снимки на монтаж на ванти за Паджеро да ги качи.
                                Може и по подробно обяснение при монтажа.
                                Аз моите съм ги закачил за багажника и за булбара - монтажа е повече от елемнтарен.
                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_3844.JPG
Прегледи:2
Размер:303.6 КБ
ID:5336873
                                Ама ти нямаш нито багажник нито булбар - ще трябва дупчене на калниците и тавана което си е гадна работа!
                                Има начин поне отпред да не дупчиш - с планки закрепени за болтовете на калника, илизащи между калника и капака, а отгоре съм си мислил не могат ли да се ползват улеите за багажник. С нещо, което да се захване на релсите, така както се хваща багажника и за него въжето.
                                Но не съм го мислил много, защото си сложих багажника и проблема се реши от само себе си.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 0 потребители онлайн. 0 потребители и 0 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X