Обява

Свий
Няма добавени обяви.

За какво е това копче?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • За какво е това копче?

    Здравейте, интересува ме за какво е това копче. Долното на снимката. Моля ако някой знае да ме осветли. Благодаря предварително.
    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:001107_135155.jpg
Прегледи:1
Размер:15.9 КБ
ID:5906013
    Последно редактирано от ahead70; 11-11-10, 18:56.
    Хипопотамът е интересно животно- колкото по-затъва в калта, толкова по-голяма уста отваря.
    0878226696; 0876927507

  • #2
    От: За какво е това копче?

    За задната допълнителна светлина при мъгла

    Коментар


    • #3
      От: За какво е това копче?

      При мен там е за круизконтрола.
      Последно редактирано от Паджеровод; 11-11-10, 22:19. Причина: буквичка
      Помогни си сам,за да могат и другите да ти помогнат.
      АСК Ален Мак

      Коментар


      • #4
        От: За какво е това копче?

        При всички положения, снимания бутон не е фабричен. Нататък можем да си гадаем колкото си искаме.
        Стадо оФци води ожесточен спор дали вълците или чакалите го обичат повече...

        Коментар


        • #5
          От: За какво е това копче?

          задната допълнителна светлина-японските нямат..а за евт=ропа е задължителна,затова я нагласят по ТНТМ
          куче или вълк?
          в клетка ,или свободен?
          въпрос на личен избор.
          Вихрен Илиев
          0888249888
          blood:[COLOR=red] [B]B[/B][/COLOR] Rh ([COLOR=red][B]-[/B][/COLOR])
          Pajero 2 exeed[SIGPIC][/SIGPIC]

          Коментар


          • #6
            От: За какво е това копче?

            Първоначално публикуван от navar Преглед на мнение
            задната допълнителна светлина-японските нямат..а за евт=ропа е задължителна,затова я нагласят по ТНТМ
            моля ??????

            Коментар


            • #7
              От: За какво е това копче?

              Първоначално публикуван от navar Преглед на мнение
              задната допълнителна светлина-японските нямат..а за евт=ропа е задължителна,затова я нагласят по ТНТМ
              Верно ли?



              А ключът е за нагревателя на задното стъкло. Или поне би трябвало да бъде там. Круизконтролът е от другата страна.
              "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

              Коментар


              • #8
                От: За какво е това копче?

                Първоначално публикуван от Scrapheap Преглед на мнение
                Верно ли?



                А ключът е за нагревателя на задното стъкло. Или поне би трябвало да бъде там. Круизконтролът е от другата страна.
                верно ве ..само дето не е за нагревателя на задното стъкло поне на моя не е там,на другото паджеро което кара едно от моите момчета също не е там сигурно щот нямат круизконтрол ама и на двата има самоделни копчета за допълнително сложена светлина под бронята,и най интересното-работи да го е... ...защо ли ,може наш'те да са дефектни нещо..или щот са внесени от япония в англия,па чак после в Бг..има нещо ш знаиш
                между другото,отоплението на задния прозорец е от другата страна над аварийните..поздрави
                Последно редактирано от navar; 12-11-10, 10:19.
                куче или вълк?
                в клетка ,или свободен?
                въпрос на личен избор.
                Вихрен Илиев
                0888249888
                blood:[COLOR=red] [B]B[/B][/COLOR] Rh ([COLOR=red][B]-[/B][/COLOR])
                Pajero 2 exeed[SIGPIC][/SIGPIC]

                Коментар


                • #9
                  От: За какво е това копче?

                  Аз имам същия бутон, само че се намира в дясно горе, под него е за круйза, в ляво е подгряването на задното стъкло, под него е за аварийните светлини, а долу в ляво, под таблото е бутона за подгряването на предното стъкло.
                  Нямам фарове за мъгла, а бутона е „активен” в смисъл има кабели до него, при натискане лампичката му светва, но нищо друго не се случва... или поне не съм разбрал. Както казва колегата stargazer бутона не е фабричен или поне е с доста различен дизайн от всички останали, но го има в доста Pajero II.
                  Чувал съм предположения , че е за допълнителни фарове, фарове за мъгла, за задния фар за мъгла , който го имат някои английски коли, за подгряване на огледалата, за допълнително подгряване на двигателя зимно време... но само предположения реално при мен май нищо не прави...
                  Ще се радвам ако някой сподели какво му е точно приложението.
                  [SIGPIC][/SIGPIC]

                  Коментар


                  • #10
                    От: За какво е това копче?

                    Ми тогава... моето сигурно е афганистанско)) Служебните няколко също Верно, че поне са с ляв волан.
                    "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

                    Коментар


                    • #11
                      От: За какво е това копче?

                      може и афганистанско да е,знаеш ли ..сега сериозно..на десния волан,на мястото на това копче се намира чипа/имобилайзера..на моето е изолиран,и там е бутона за задната светлина,халогените си имат фабричен бутон..
                      ако е за задна светлина и тя е демонтирана,което често се случва при влизането в Бг -нищо няма да стане.виж имаш ли кабели които отиват отзад под бронята ,ако имаш кабели -значи е за там
                      куче или вълк?
                      в клетка ,или свободен?
                      въпрос на личен избор.
                      Вихрен Илиев
                      0888249888
                      blood:[COLOR=red] [B]B[/B][/COLOR] Rh ([COLOR=red][B]-[/B][/COLOR])
                      Pajero 2 exeed[SIGPIC][/SIGPIC]

                      Коментар


                      • #12
                        От: За какво е това копче?

                        Аз с това копче светвам фаровете за мъгла на аватара се вижда кои.
                        Mitsubishi Delica 4x4 / Renault Clio III

                        Коментар


                        • #13
                          От: За какво е това копче?

                          Благодаря Ви, колеги, стигам до заключението, че е имало монтирани допълнителни фарове, които са демонтирани и това копче е за тях. Иначе си има и функциониращи светлини за мъгла отзад, които се включват от копчето горе.
                          Хипопотамът е интересно животно- колкото по-затъва в калта, толкова по-голяма уста отваря.
                          0878226696; 0876927507

                          Коментар


                          • #14
                            От: За какво е това копче?

                            абе ТНТМ-то по нашите машини е във всевъзможни видове,прояви и рационализации..
                            на мен примерно,фаровете за мъгла са ми вързани към копчето отгоре-оригиналното ,а задната светлина към тва отдолу..
                            куче или вълк?
                            в клетка ,или свободен?
                            въпрос на личен избор.
                            Вихрен Илиев
                            0888249888
                            blood:[COLOR=red] [B]B[/B][/COLOR] Rh ([COLOR=red][B]-[/B][/COLOR])
                            Pajero 2 exeed[SIGPIC][/SIGPIC]

                            Коментар


                            • #15
                              От: За какво е това копче?

                              Първоначално публикуван от navar Преглед на мнение
                              абе ТНТМ-то по нашите машини е във всевъзможни видове,прояви и рационализации..
                              на мен примерно,фаровете за мъгла са ми вързани към копчето отгоре-оригиналното ,а задната светлина към тва отдолу..
                              При мен само това е т.н. ТНТМ други признаци няма
                              Хипопотамът е интересно животно- колкото по-затъва в калта, толкова по-голяма уста отваря.
                              0878226696; 0876927507

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X