Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Препоръчайте тапицер на волани

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Препоръчайте тапицер на волани

    Здравейте, с напредване на възрастта на жипката, волана (кожен) започна да се къса. Препоръчайте ми някой, който претапицирва волани в София.
    Мерси много
    M57D30T1
    W450

  • #2
    От: Препоръчайте тапицер на волани

    Калъф, няма ли да помогне? Има и кожени.

    Коментар


    • #3
      Re: От: Препоръчайте тапицер на волани

      Не си падам по калъфите а и обичам в колата ми всичко да е "както е излязла от завода" . Ако цената на нов не беше колкото 1/4 жипката, щях да се замися за нов от дилъра.
      M57D30T1
      W450

      Коментар


      • #4
        От: Препоръчайте тапицер на волани

        На мойта кола го напръскаха с някаква гумирана боя. Изглежда перфектно, като кожа е на пипане. Струва 50-60 лева. Повече от 6 месеца минаха откакто го правих и не е мръднало. Сервиза се намира в горубляне, утре мога да дам по-точни координати.
        Нива е горски автомобил (когато изобщо се брои за автомобил).

        - Ясен

        Коментар


        • #5
          От: Препоръчайте тапицер на волани

          Колега ,аз съм от Кюстендил ,мой приятел ги прави ,също седалки ,кори ,всичко от кожа , на мойте коли всички волани ги е правил той ...за волан взима 60 - 70 лв. с естествена кожа ...ако имаш интерес пиши ще те сваржа с него .
          MITSUBISHI PAJERO 3000 V6 Колкото е по-добър джипа, толкова по-далеко ходиш за трактор
          MAZDA 323 1.6 16V 4X4 ...150 ps+...Турбото е болест, която трови кръвта във вените ти

          Коментар


          • #6
            Аз разбрах,че някъде в горубляне, всички от автопазара "търговците" там си правят воланите за по 40 лв. Горе долу мога да дам ориентир защото минахме по тъмно когато ми го показаха. Някаде на улица "3-ти май" в горубляне.

            Също така съм чувал, че и Люлин срещу ресторан" Адшите" на булевард Царица Йоанна за 70лв. Качеството било добро.
            Последно редактирано от wizardmen; 08-11-10, 22:35.

            Коментар


            • #7
              От: Препоръчайте тапицер на волани

              в пловдив цената беше 50-70 лева за волан
              куче или вълк?
              в клетка ,или свободен?
              въпрос на личен избор.
              Вихрен Илиев
              0888249888
              blood:[COLOR=red] [B]B[/B][/COLOR] Rh ([COLOR=red][B]-[/B][/COLOR])
              Pajero 2 exeed[SIGPIC][/SIGPIC]

              Коментар


              • #8
                От: Препоръчайте тапицер на волани

                http://www.slaviauto.com/ от Софич е пича , изпробван е многократно.

                Коментар


                • #9
                  От: Препоръчайте тапицер на волани
                  в пловдив цената беше 50-70 лева за волан
                  Колега,ако е възможно някакви координати за Пловдив

                  Коментар


                  • #10
                    От: Препоръчайте тапицер на волани

                    Днес минах през Горубляне и видях това http://avtointerior.com/index.html

                    Коментар


                    • #11
                      От: Препоръчайте тапицер на волани

                      Първоначално публикуван от wizardmen Преглед на мнение
                      Днес минах през Горубляне и видях това http://avtointerior.com/index.html

                      Там са хората, които ти трябват!!!!

                      Преди време отидох там по препоръка на приятел.
                      Оставих волана на колата, и понеже отивах на очна операция, помолих пичовете да им платя предварително за нещо, което нямаше да мога да видя, като си го взимам - просто вечерта ме возеха обратно в Пловдив, а аз не можех да виждам..

                      Е, като го пипнах волана, и знаех, че това е нещото!!!

                      Като прогледнах след ден-два, направо се размазах от кеф - истинска работа, много истинска.

                      Да са живи и здрави и да работят по тоя начин дълги години - клиентелата им е гарантирана!

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X