Обява

Свий
Няма добавени обяви.

С какво масло карате 3000 v6

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • С какво масло карате 3000 v6

    Здравейте колеги! Искам да ви попитам с какво масло карате Паджерото.Двигател 3000 v6 скоростите са автоматични.Колко масло лови двигателя.И какво е най-добре да му сипя.
    三菱帕杰羅
    Цитат:"Нямам Хоби Без Двигател" еми и аз така ...

  • #2
    От: С Какво Масло Карате 3000 v6

    Mitsubishi Diamond protection, полусинтетика. Колкото налея, толкова изсипвам на 10.000 км. Една идея по- скъпо от другите.
    08седемшест5едно513четири

    Коментар


    • #3
      От: С Какво Масло Карате 3000 v6

      Добре колега.А от къде мога да го закупя.И можеш ли да снимаш каква е тубата.Благодаря предварително.
      三菱帕杰羅
      Цитат:"Нямам Хоби Без Двигател" еми и аз така ...

      Коментар


      • #4
        От: С Какво Масло Карате 3000 v6

        Ами туба нямам под ръка, тъй като вече трета смяна на маслото не съм доливал и капка...А иначе си го купувам от сервиза с името на скъпоценен камък. Ако решиш да пробваш мога да ти съдействам.
        08седемшест5едно513четири

        Коментар


        • #5
          От: С Какво Масло Карате 3000 v6

          15/40 полусинтетика
          скорости ATF mobil
          Раздатка 75/90
          дифове GL5
          "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

          Коментар


          • #6
            От: С Какво Масло Карате 3000 v6

            Карам го с ELF15W40
            Помогни си сам,за да могат и другите да ти помогнат.
            АСК Ален Мак

            Коментар


            • #7
              От: С Какво Масло Карате 3000 v6

              здравеите ,аз го карам с лъки молли с графитената дибавка но нещо не съм доволен ,при палене като е топъл изпушва леко ,може да е и за гумички но с предишното масло го нямаше ,а това Mitsubishi Diamond protection и аз изкам да го пробвам ,кажете откаде да го купя ,защото имам още малко лилометри ...
              MITSUBISHI PAJERO 3000 V6 Колкото е по-добър джипа, толкова по-далеко ходиш за трактор
              MAZDA 323 1.6 16V 4X4 ...150 ps+...Турбото е болест, която трови кръвта във вените ти

              Коментар


              • #8
                От: С Какво Масло Карате 3000 v6

                Рубин или Балканстар... по точно в сервизите на МБ
                [SIGPIC][/SIGPIC]

                3.0 v6 24

                Коментар


                • #9
                  От: С Какво Масло Карате 3000 v6

                  Все още се чудя ... Но май съм се запътил към Total 10w40 или 15w40 ... Още размишлявам.
                  三菱帕杰羅
                  Цитат:"Нямам Хоби Без Двигател" еми и аз така ...

                  Коментар


                  • #10
                    От: С Какво Масло Карате 3000 v6

                    За съжаление Тотал 15W40 полусинтетика няма. Иначе аз много години карам само с Тотал и съм много доволен от него....
                    Предполагам обаче, че 3000 V6 си иска полусинтетиката нищо, че е на над 200К...Смятам да си взема за мен от официалния сервиз.
                    Калин 0886 117877, Mercedes ML 270 cdi,Mercedes E250 CDI

                    Коментар


                    • #11
                      От: С Какво Масло Карате 3000 v6

                      В едно от ръковотсвата за експлоатация(английско),за 3,5 мотора изрично пишеше,че не трябва да се кара с минерални масла.
                      Незнам защо.Обесняваха нещо за износванията,но не можах да разбера точно какво.
                      Пишеше:ЗАДЪЛЖИТЕЛНО-полусинтетика или синтетика.
                      ТЕЛ:0886301378

                      Коментар


                      • #12
                        От: С Какво Масло Карате 3000 v6

                        Аз съм взел вече Mitsubishi Diamond protection има още малко километри и ще го сменям,и ще пиша как е ... Много четох смених няколко масла ,но мисля да е само синтетика ,няма значение на колко километра е мотора ...
                        MITSUBISHI PAJERO 3000 V6 Колкото е по-добър джипа, толкова по-далеко ходиш за трактор
                        MAZDA 323 1.6 16V 4X4 ...150 ps+...Турбото е болест, която трови кръвта във вените ти

                        Коментар


                        • #13
                          От: С Какво Масло Карате 3000 v6

                          От Балканстар Пловдив се опитват да ми пробутат 10W40 - Това май е пълна синтетика.
                          Дали да го взема, при условие, че моя двигател е на 236000 км?
                          Май е по-добре да купя накакво друго -полусинтетика 15W40???
                          Калин 0886 117877, Mercedes ML 270 cdi,Mercedes E250 CDI

                          Коментар


                          • #14
                            От: С Какво Масло Карате 3000 v6

                            Първоначално публикуван от kabak Преглед на мнение
                            От Балканстар Пловдив се опитват да ми пробутат 10W40 - Това май е пълна синтетика.
                            Дали да го взема, при условие, че моя двигател е на 236000 км?
                            Май е по-добре да купя накакво друго -полусинтетика 15W40???
                            Глупаците от Мицубиши са написали да се налива 15w40.
                            10W40, се препоръчва при полярен климат. Доколкото знам в Пловдив не е толкова студено
                            Предвид хидравличните повдигачи и желанието да не се занимавам с тях карам с предписаното от производителя. 15w40 полусинтетика.
                            "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

                            Коментар


                            • #15
                              От: С Какво Масло Карате 3000 v6

                              Първоначално публикуван от Scrapheap Преглед на мнение
                              Глупаците от Мицубиши са написали да се налива 15w40.
                              10W40, се препоръчва при полярен климат. Доколкото знам в Пловдив не е толкова студено
                              Предвид хидравличните повдигачи и желанието да не се занимавам с тях карам с предписаното от производителя. 15w40 полусинтетика.
                              А каква марка?
                              Калин 0886 117877, Mercedes ML 270 cdi,Mercedes E250 CDI

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X