Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Гуми 33/12.5/15

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: гуми 33/12.5/15

    Първоначално публикуван от IVE Преглед на мнение
    Ето още един компромисен вариант, който се предлага в размер 33х12.5х15

    Изглежда ми прилична шарка, но като цена не успях да намеря информация. Марката е KUMHO а модела ROAD VENTURE M/T
    Това Кумхо си е типично кална гума и през зимата трябва да се кара с повишено внимание..
    Стадо оФци води ожесточен спор дали вълците или чакалите го обичат повече...

    Коментар


    • #32
      От: гуми 33/12.5/15

      Кумхо-то миналата зима ми направи много добро впечатление. На сняг с много трева и лепкава кал под него, дълъг Галопер се справи една идея по добре от мен(П2 късо) с GT Radial Adventuro M/T.
      Y61

      Коментар


      • #33
        От: гуми 33/12.5/15

        Първоначално публикуван от Сашко Преглед на мнение
        Кумхо-то миналата зима ми направи много добро впечатление. На сняг с много трева и лепкава кал под него, дълъг Галопер се справи една идея по добре от мен(П2 късо) с GT Radial Adventuro M/T.
        Ми нормално - GT-то съвсем го няма през зимата.
        Стадо оФци води ожесточен спор дали вълците или чакалите го обичат повече...

        Коментар


        • #34
          От: гуми 33/12.5/15

          Абе аз като цяло съм изключително доволен от GT-то. Зиме, лете вече 20 хиляди км. им навъртях и все още са в добро здраве. За цената, на която идва тази гума, качеството е повече от задоволително, пък и ги има на 33/12.5. Знам, че Голди не влиза тук вече, но съм му много благодарен за съветите при избора на гуми за мен
          Y61

          Коментар


          • #35
            От: гуми 33/12.5/15

            Първоначално публикуван от stargazer Преглед на мнение
            Ми нормално - GT-то съвсем го няма през зимата.
            Аз тъкмо взех 31/10.5/15 GT Radial Adventuro M/T и ти направо ми каза да не си вадя паджера зимата от гаража

            Коментар


            • #36
              От: гуми 33/12.5/15

              Първоначално публикуван от hibit Преглед на мнение
              Аз тъкмо взех 31/10.5/15 GT Radial Adventuro M/T и ти направо ми каза да не си вадя паджера зимата от гаража
              Съжалявам, но това е истината. Важи за всички МТ гуми с достоверност +/- 10%. Не казвам, че е невъзможно да се кара (всъщност и аз май ще си остана така тая зима), но с очите на 4 и много "съобразена" скорост, особено при спускане и остри завои.
              Стадо оФци води ожесточен спор дали вълците или чакалите го обичат повече...

              Коментар


              • #37
                От: гуми 33/12.5/15

                Първоначално публикуван от Сашко Преглед на мнение
                Кумхо-то миналата зима ми направи много добро впечатление. На сняг с много трева и лепкава кал под него, дълъг Галопер се справи една идея по добре от мен(П2 късо) с GT Radial Adventuro M/T.
                След като поразгледах няколко страници с клипчета в you tube с този модел KUMHO на доста различни терени включително и сняг и аз мисля че се справя добре. Разрових се малко и намерих един английски сайт за Land Rover, в който този модел гуми се предлага и в размер 33х12.5х15 за доста ниската цена от 81 паунда.......остава само въпросът с доставката от Англия!? Разбрах за колега от подфорум Land Rover, който прави групови поръчки от въпросния сайт, моля ако някой го познава да каже.....

                Коментар


                • #38
                  От: гуми 33/12.5/15

                  колеги извинявайте че се намесвам в темата но искам само да споделя че и аз миналата зима изкарах с кобрите и след това като започнах да чета че кална гума не е за сняг и направо започнах да се чудя как сам карал намагия и за тая зима зех да се позачудвам, и имам един въпрос към вас ако не е проблем имам тези кобри с размер 235/75/15 и едни бритчстоун дулер с размер 31/10.5/15 та кои са по добре за зимата ако някой може да ми отговори, искам само да избегна нежелани последствия и спиране не кадето трябва. и искам да попитам до колкото знам 31/10.5/15 нали е еднакво с 265/70/15 защото трите гуми сами 31-ци а едната 265 и тя ми се струва по малка и като меря с ролетката височината ми се вижда едните 73 см а другата 72 и това фатално ли е ако се кара дори и през лятото.
                  мерси и извинявайте отново.

                  Коментар


                  • #39
                    От: гуми 33/12.5/15

                    Първоначално публикуван от mecho_3 Преглед на мнение
                    колеги извинявайте че се намесвам в темата но искам само да споделя че и аз миналата зима изкарах с кобрите и след това като започнах да чета че кална гума не е за сняг и направо започнах да се чудя как сам карал намагия и за тая зима зех да се позачудвам, и имам един въпрос към вас ако не е проблем имам тези кобри с размер 235/75/15 и едни бритчстоун дулер с размер 31/10.5/15 та кои са по добре за зимата ако някой може да ми отговори, искам само да избегна нежелани последствия и спиране не кадето трябва. и искам да попитам до колкото знам 31/10.5/15 нали е еднакво с 265/70/15 защото трите гуми сами 31-ци а едната 265 и тя ми се струва по малка и като меря с ролетката височината ми се вижда едните 73 см а другата 72 и това фатално ли е ако се кара дори и през лятото.
                    мерси и извинявайте отново.
                    За автомобил 4х4 е задължително да се кара с 4 еднакви гуми! 31-ци се равняват на 265/75/15 така че разлика със сигурност има и ти препоръчвам да си караш с Кобрите докато си намериш по-добър зимен вариант.

                    Коментар


                    • #40
                      От: гуми 33/12.5/15

                      j-8 не са ли за нисан

                      Коментар


                      • #41
                        От: гуми 33/12.5/15

                        Първоначално публикуван от bobi_70 Преглед на мнение
                        j-8 не са ли за нисан
                        За Тойота са.
                        Стадо оФци води ожесточен спор дали вълците или чакалите го обичат повече...

                        Коментар


                        • #42
                          От: гуми 33/12.5/15

                          Първоначално публикуван от stargazer Преглед на мнение
                          За Тойота са.
                          Искам да Ви попитам може ли j-8 джанти да се обърнат

                          Коментар


                          • #43
                            От: гуми 33/12.5/15

                            Първоначално публикуван от sithius Преглед на мнение
                            Искам да Ви попитам може ли j-8 джанти да се обърнат
                            В смисъл да станат 8j ли?

                            Това е широчината на джантата, не е конструктивна особеност. Дали може да се обърне, зависи от конструкцията на модела. Дали после ще може да се балансира, зависи от изпълнителя на операцията.
                            Стадо оФци води ожесточен спор дали вълците или чакалите го обичат повече...

                            Коментар


                            • #44
                              Гуми 35 12.5 15 на Паджеро без лифт

                              Здравейте, мисля да поръчам гуми 35 12.5 15 за Паджерото но ме притеснява дали ще станат и дали няма да опират някаде при завой. И ако опират какъв лифт най - лесно може да се направи.
                              Последно редактирано от Чавдар (V93); 29-10-10, 10:58.
                              Mitsubishi Pajero 2.5 TDI 96г.
                              ТРЪНСКА OFFROAD ГРУПА !

                              Коментар


                              • #45
                                От: Гуми 35 12.5 15 на Паджеро без лифт

                                Без лифт и флекс няма да минеш. Освен това, ако не си с 3.5 е безсмислено.
                                Последно редактирано от Чавдар (V93); 29-10-10, 10:59.
                                Стадо оФци води ожесточен спор дали вълците или чакалите го обичат повече...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X