Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Двигателят сменя звукът си

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Двигателят сменя звукът си

    Здравейте, Мерцедес 220 С, СДИ, автоматик комби на Директна променя шумът на двигателя, на Н, работи ритмично. Въпросът ми е за майстор в София или наблизо, може би съединител или масло на автоматичната кутия. Колата е на дъщеря ми, кара я от 2016год. Подържа я но не я жали.
    Силните плачат сами. Не ръкомахат. Не викат. В гръб не забиват ками. И не се кланят на никого.

  • #2
    Коя година е колата? Сервизи много.
    Няма страшно в умирачката...
    Страшното е да си жив!...

    Коментар


    • Доби
      Доби коментира
      Редактиране на коментар
      2007год. То сервизи мого та много, майстори на автоматици, малко?

  • #3
    Има ли вибрации като е на скорост и на свободна (N, P) дали изчезват/намаляват?
    Проверете дали не е ударен някой тампон на скоростната кутия, на гредата има два гумени тампона със специфични болтове. Като изкриви болт и променя звука, но има и вибрации.

    Коментар


    • Кольо
      Кольо коментира
      Редактиране на коментар
      Те ако можеха да проверят-нямаше да търсят сервиз...

    • pokemon
      pokemon коментира
      Редактиране на коментар
      Всеки може да провери ДАЛИ има вибрации и дали сменя звука на скорост, и съответно на свободна/паркинг. Това може да насочи къде да търсят проблема. Тампоните са възможен вариант. Не един път се е случвало.

    • Кольо
      Кольо коментира
      Редактиране на коментар
      Абе не всеки...

  • #4
    Първоначално публикуван от pokemon Преглед на мнение
    Има ли вибрации като е на скорост и на свободна (N, P) дали изчезват/намаляват?
    Проверете дали не е ударен някой тампон на скоростната кутия, на гредата има два гумени тампона със специфични болтове. Като изкриви болт и променя звука, но има и вибрации.
    Току що говорих с дъшеря ми, на свободна и задна двигателят работи ритмично на скорост сменя звукът и леко вибрира. Скоро сменя предни амортисьори и носач.
    Силните плачат сами. Не ръкомахат. Не викат. В гръб не забиват ками. И не се кланят на никого.

    Коментар


    • #5
      Първоначално публикуван от Доби Преглед на мнение

      Току що говорих с дъшеря ми, на свободна и задна двигателят работи ритмично на скорост сменя звукът и леко вибрира. Скоро сменя предни амортисьори и носач.
      Тампон на ДВГ,най вероятно левия.

      Коментар

      Активност за темата

      Свий

      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

      Зареждам...
      X