Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Mercedes CLK W209 електрически проблем

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Mercedes CLK W209 електрически проблем

    Здравейте колеги, знам че не е джип или 4х4 техника, но тук пишат много кадърни хора от който не веднъж взимам ценни съвети който са ми помогнали. Става дума за CLK 220 CDI facelift, произведен 11.2005.От известно време навигацията прави проблем как си работи на радио или трансмиситер изведнъж започва да пръщи, да размазва картината и гасне, понякога се включва от само себе си и прави тези проблеми и с диск да слушам музика пак изведнъж почва да забива, да пращи и да размазва картината. Проверих бушона 68ми под капака здрав беше, но ми направи впечатление, че модула беше влажен, явно пропуска вода от запушени дренажи (запушени бяха с шума). Проверих релетата на този модул бяха нагряли и 2 от тях незнам зяя какво имаха малко окислило по крачетата - изчистих ги. После проверих и релетата в багажника имаше едно което беше окислило, а другите бяха нагряти много. Според мен модула под капака е за смяна заради това че явно се е намокрил. Та питането ми е ако някой има схема на релета кое за какво е, да проверия кое е това на навигацията и за какво са тези нагрялите, а дали проблема не е и в навигацията или и в двете. И друг яд ми прави показва грешка за изгоряла parking Light, а реално погледнато нямам изгоряли крушки 10 пъти съм провервал и прехвърля напрежението към горните габарити на стоповете а долните не светят. Дали имат връзка 2та проблема. От скоро карам тази кола, не разбирам от мерцедес, моля хората който знаят нещо за кибернетиките на тая кола да даде съвет, че това е дразнещо.
    Старата любов ръжда не хваща, а непоправимо гние!

  • #2
    http://benzbits.com/w203/fuses.html
    И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

    Коментар

    Активност за темата

    Свий

    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

    Зареждам...
    X