Обява

Свий
Няма добавени обяви.

А класа или Мустанг?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Slick
    отговори
    От: А класа или Мустанг?

    Звам че въпроса не е към мен ...ма ако шъ й маСтанг .. 5.0. Успех и .. да му те радва каквото и да си избереш.

    Остави коментар:


  • Krelion
    отговори
    От: А класа или Мустанг?

    Японка,няма да взема.БМВ евентуално 8,стара.
    Идеята е такава:мога да отделя 10-11к,другите на изплащане за 2г. по около 500 на месец.Тази която взема,ще се кара поне 2 години.После се продава с примерно 2-3 загуба.Може и повече.
    Ако се разочаровам от А класата,ще си си кажа:ниска класа-проблеми.Ако Мустанга не ми хареса:не съм уцелил екземпляр.
    Приятел в Канада със сервиз ми вика"Не си купувай американски коли!"Мен пък ме кефят.Не че съм имал много.Един ZJ 5,2.
    Направих едно кръгче с Мустанг 3,7-кеф.В мерца само се качих,удобно .Не ми се и караше-конфекция.
    Въпрос към Бенцбоса.Какво точно имаш Изнапредвид за дърво?Троши ли се много ?

    Остави коментар:


  • nissan_1978
    отговори
    От: А класа или Мустанг?

    И аз бих предпочел баварец пред мустанга от малко по стария модел от този които гледаш съм останал с впечатление че за мотора и конете си е куц ��

    Остави коментар:


  • Slick
    отговори
    От: А класа или Мустанг?

    Малеее krelion-e ма ти си и у Немачко...като искаш екзотика там, вземи си някая наточена японка , или некое old but gold версия на мерц. Ела на екскурзия до УСА и си земи под наем един Станг. ..ще ти мине мерака
    Ма така си е ..но работата е малко като приказката и за цвета на тревата ... от другата страна.

    Остави коментар:


  • BENZBOSS
    отговори
    От: А класа или Мустанг?

    Ти знаеш какво е дърво това.Верно,че мечтите са да се гонят ма тая като я догони има да се чуди за какво е мечтал

    Остави коментар:


  • Slick
    отговори
    От: А класа или Мустанг?

    Босе бе, остай човека си купи мириканско магари.. че ще погине икономиката северно американска. Нали му е време да си купи кое му е на сърце.
    Спор да няма. Имат си фенове Мустнгите.

    Остави коментар:


  • BENZBOSS
    отговори
    От: А класа или Мустанг?

    Баси мустанга,вземи си Баварец,сериозен съм,това дърво тия пари.......УЖАС

    Остави коментар:


  • Slick
    отговори
    От: А класа или Мустанг?

    Така де.5.0... ти малък американец (мотор) читав видел ли си? Щот и аз не съм още.

    Остави коментар:


  • Krelion
    отговори
    От: А класа или Мустанг?

    Гледам с 5,ама може и с по малък.Знам,че тук под5 V8 американец,не се уважава.Ако зависеше само от мен,щях да оглеждам за Шелби 69та г.
    Последно редактирано от Krelion; 01-10-19, 00:16.

    Остави коментар:


  • Slick
    отговори
    От: А класа или Мустанг?

    Кой Мустанг гледаш ? Че тия с 3 и нещо мотор нещо тук много не ги тачат.

    А ей сега видях . 5.0 е истината.. ако ще се качваш в Мустанг.

    Остави коментар:


  • Krelion
    започна тема А класа или Мустанг?

    А класа или Мустанг?

    Знам, че това са съвсем различни автомобили.Бюджета е толкова.Всеки на моята възраст,трябва да си купи Мерцедес.Мустанг, пък ми е мечта!?Разхода,не ме притеснява,ще се карат сравнително малко,имаме евридейки.Повече ме вълнува поддръжката и надежността.А класата е най-ниския клас на МБ.Трябва ли да очакваме и най-ниско качество!?За старата А класа,чета много негативи.
    Става въпрос за такова https://suchen.mobile.de/fahrzeuge/d...8-7800c7760d0e
    Или таковаhttps://suchen.mobile.de/fahrzeuge/d...1-37aa10f41f26
    Малкия,напомпан двигател.Или големия,но по стара годинаhttps://suchen.mobile.de/fahrzeuge/d...5-c159ab4ac9ea
    И друго.Старите мерцедеси гниеха,по-новите,как са?

Активност за темата

Свий

В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

Зареждам...
X