Обява

Свий
Няма добавени обяви.

VIN на Мерцедес ML 2001година

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • VIN на Мерцедес ML 2001година

    Отскоро съм собственик на Мерцедес ML 270 CDI. Вчера при посещението ми в застрахователна компания за сключване на застраховка "Каско" брокерката търси номера на рамата на колата,за да го заснеме. Въртяхме се, въртяхме се, така и не го намерихме. Пуснах търсачката на форума,но не ми излезе конкретна тема. В ръководството на колата го дават на табличката върху колоната между предната и задната врата. Въпросът ми е: има ли го някъде набит този номер, защото след празниците пак трябва да ходя при застрахователите. Моделът е W163, 2001 година. Предварително благодаря за отговорите!

  • #2
    От: VIN на Мерцедес ML 2001година

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:ML.jpg
Прегледи:1
Размер:151.4 КБ
ID:5788289 Гледай не вин плейт , а вин нъмбър , къде се намира.
    Човешкият прогрес е резултат от обмен на информация?Аз поне съм съгласен.

    Коментар


    • #3
      От: VIN на Мерцедес ML 2001година

      На някои места пише,че се намира на рамата под В-колоната вдясно. На други- на пода под задната дясна седалка. На трето-както го показваш на снимката. В крайна сметка не мога да разбера точно къде е, защото на тези места ги няма. В книжката за експлоатация въобще не дават този номер да е набит някъде, а само на табелката на В-колоната. Точно това мервкарва в объркване.

      Коментар


      • #4
        От: VIN на Мерцедес ML 2001година

        Я потърси дупка в мокета под задната седалка!Като я издърпаш напред.Там може и да има и други капаци.
        пп на пътника , да се ...Вени ме е поправил.
        Последно редактирано от jeko47; 07-05-18, 20:54. Причина: Трябваше
        Човешкият прогрес е резултат от обмен на информация?Аз поне съм съгласен.

        Коментар


        • #5
          От: VIN на Мерцедес ML 2001година

          Тая брокерка...хмм, се е въртяла, въртяла, ама не за да види VIN, а ти да видиш нещо...
          Пак отивай, и не се задълбавай около VIN-а - той си е на стандартните за марката места, ами гледай къде да я поканиш девойката..

          И да и го покажеш, де..

          ВИН-а, ти какво си помисли?

          Гредата под предната седалка - под мокета е, точково изписан.

          Коментар


          • #6
            От: VIN на Мерцедес ML 2001година

            Първоначално публикуван от Veni1 Преглед на мнение
            Тая брокерка...хмм, се е въртяла, въртяла, ама не за да види VIN, а ти да видиш нещо...
            Пак отивай, и не се задълбавай около VIN-а - той си е на стандартните за марката места, ами гледай къде да я поканиш девойката..

            И да и го покажеш, де..

            ВИН-а, ти какво си помисли?

            Гредата под предната седалка - под мокета е, точково изписан.
            Ха ха ,не бях се сетил! Абе той Мерцедеса стар, и аз не съм първа младост, ама знае ли човек?

            Коментар


            • #7
              От: VIN на Мерцедес ML 2001година

              Първоначално публикуван от ГАЗ69 Преглед на мнение
              Ха ха ,не бях се сетил! Абе той Мерцедеса стар, и аз не съм първа младост, ама знае ли човек?
              Хах , начи немой се уплашиш.Ако се окаже , че не си се уплашил , може и мед да ти донесе тази мечка напролет!
              Човешкият прогрес е резултат от обмен на информация?Аз поне съм съгласен.

              Коментар


              • #8
                От: VIN на Мерцедес ML 2001година

                Първоначално публикуван от Veni1 Преглед на мнение
                Тая брокерка...хмм,
                И да и го покажеш, де..
                .
                Дух трябва!
                Ела девойко с мен на плажа ...
                Човешкият прогрес е резултат от обмен на информация?Аз поне съм съгласен.

                Коментар


                • #9
                  От: VIN на Мерцедес ML 2001година

                  Намерихме го! Наложи се да ходим до КАТ,тъй като имам познат,работещ това. Оказа се на дясната надлъжна греда на шасито под дясната предна врата. Явно е трябвало по-упорито да потъркам мръсотията, за да го намеря. Благодаря на отзовалите се!

                  Коментар


                  • #10
                    От: VIN на Мерцедес ML 2001година

                    Намерихме го! Наложи се да ходим до КАТ,тъй като имам познат,работещ това. Оказа се на дясната надлъжна греда на шасито под дясната предна врата. Явно е трябвало по-упорито да потъркам мръсотията, за да го намеря. Благодаря на отзовалите се!

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X