Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Този Мерцедес заслужава ли си - въпрос към Боса (най вече)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Този Мерцедес заслужава ли си - въпрос към Боса (най вече)

    Баси звера...
    Това е опция, нали знаеш?

    Коментар


    • #32
      От: Този Мерцедес заслужава ли си - въпрос към Боса (най вече)

      Знам. То беше опционално цялата.

      Ама друг век, друг континент, други възможности.
      И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

      Коментар


      • #33
        От: Този Мерцедес заслужава ли си - въпрос към Боса (най вече)

        Първоначално публикуван от rosen_offroad
        Добър вечер,
        В търсене съм на гъзовоз ама по така с характер.
        Благодаря завниманието
        Само Мерцедес ли гледаш?
        Ако имам възможност аз, лично бих си взел Volvo 960.

        За всеки ден прекаран в риболов господ дава по два
        0878 79 20 61 Борис

        Коментар


        • #34
          От: Този Мерцедес заслужава ли си - въпрос към Боса (най вече)

          Първоначално публикуван от gabocvet Преглед на мнение
          ... аз, лично бих си взел Volvo 960...
          А защо не 240 - доста по-ретро е...



          Обаче приказките за "много здравите" и "вечни" коли по на 30г. са доста несериозни... Всеедно да си хванеш хамали по на 80г да ти пренасят гардероба
          помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

          Коментар


          • #35
            От: Този Мерцедес заслужава ли си - въпрос към Боса (най вече)

            Тия волва евентуално се сравняват 123/4, не с ЕС
            И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

            Коментар


            • #36
              От: Този Мерцедес заслужава ли си - въпрос към Боса (най вече)

              Първоначално публикуван от Тедо /LJ73/ Преглед на мнение
              А защо не 240 - доста по-ретро е...
              Защото ако знаеш защо искаш двойка, гледаш само 262 Bertone !

              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:779965_8245b8448830e4a46efdb53b7cba722d_f.jpg
Прегледи:1
Размер:54.3 КБ
ID:5778028

              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:779971_4851e2fda5c3273717b9ff6eed9e46bc_f.jpg
Прегледи:1
Размер:124.9 КБ
ID:5778029

              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:daa7c4e01652b3815f65e119e712ef52--car-game-volvo-.jpg
Прегледи:1
Размер:5.3 КБ
ID:5778030
              ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

              Коментар


              • #37
                От: Този Мерцедес заслужава ли си - въпрос към Боса (най вече)

                е.. това верно е супер! Като Бентли изглежда! Не бях виждал...
                помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

                Коментар


                • #38
                  От: Този Мерцедес заслужава ли си - въпрос към Боса (най вече)

                  Като екс-собственик на 240 D6 ти казвам, че това е колата. Излиза само с V6.
                  Според мен има и още два модела които въобще си заслужават вниманието, W111 кабрио и DS кабрио, като на мен ми харесва по-новият DS, щото този с кръглите фарове не ме кефи.
                  ... е, това ако може човек да си ги позволи де.

                  P.S. Преди 4-5 години останах изключително учуден като видях снимка на маслена картина на 111 и DS кабрио един до друг, която се въртеше показвайки възможностите на телевизорите в Техномаркет.
                  Явно с някой художник имаме еднакви вкусове.
                  Последно редактирано от Джоу (x3mrjoe); 12-01-18, 13:17.
                  ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

                  Коментар


                  • #39
                    От: Този Мерцедес заслужава ли си - въпрос към Боса (най вече)

                    Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                    Нема да обиждаш дедо сом
                    Най-красивия мерседес, особено 450SEL 6.9.
                    Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
                    Из "Златния телец"

                    Коментар


                    • #40
                      От: Този Мерцедес заслужава ли си - въпрос към Боса (най вече)

                      О, бих спорил за най-красивия Мерцедес. W121 и W113 не са много лоши


                      Коментар


                      • #41
                        От: Този Мерцедес заслужава ли си - въпрос към Боса (най вече)

                        Този Мерцедес запали след 9 години престой, невероятно:



                        https://youtu.be/uZBb0BokBZA
                        https://www.youtube.com/watch?v=uZBb...A#action=share

                        Коментар


                        • #42
                          От: Този Мерцедес заслужава ли си - въпрос към Боса (най вече)

                          На пурата търси фейса или след 86та някъде, тоест от последните както казаха колегите. Пипната е визуално, моторите също, интериора.. абе кола от всякъде! 140 да знаеш, че тежи с поне 500 кила отгоре и вози изключително добре, но е и по-ниска така на око. Пурата е по повратлива и лично според мен механично по-здрава от 140, а и като цяло понеже 140ката е мноооого по-набухана с всякакви екстри нужни и ненужни, а и това тегло направо смазва окачването. Моята има 5 копчета на кръст на средната конзола и тва много ме кефи че няма бръм това, бръм онова да и се счупи. Чиста механика! Обожавам я!!!!!! И двете са много добри и няма да сбъркаш, но търси по-запазената и задължително не гледай тези в ниския ценови клас, а от средата нагоре има защо повярвай ми. При пурите оптималния вариант е 300 бензин ръчка като разход и поддръжка, 260 също се справя прекрасно и се писва идеално в трафика пълен с малки чекийки дето все ти дишат във връта понеже понавървяват до 80. Автоматиците понагоряват, но пък са изключително здрави, даже доколкото съм чел по чуждите форуми май е най-здравата кутия на мерцедес правена изобщо. Инжекциона е малко особен и иска добра настройка на газ от ЧИТАВ газаджия, иначе може да се поизнервиш. АЗ лично ако си намеря една пура дизел па ако ще и от първите да е на прилична цена веднага зарязвам всичко друго и я грабвам. Просто това за мен е най-доброто от старото което може да се купи с пари. Има една две в сайтовете хвърли им по едно око да видиш за какво става въпрос.
                          Real Recognize Real

                          Коментар


                          • #43
                            От: Този Мерцедес заслужава ли си - въпрос към Боса (най вече)

                            ееех мед ми капе на сърцето, като се заговори за старите класики
                            Понеже не съм влизал отдавна, не съм го отблеязвал, но аз се завърнах съвем наскоро в клуба на класиците Давам ти още един вариант за мислене, хем красиво, хем W140 Да не говорим, че е кола която става все по-рядка и скъпа.
                            (Асенскии-старата лИбоФ ръжда не хваща )
                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:13.jpg
Прегледи:1
Размер:488.0 КБ
ID:5779900
                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:25.jpg
Прегледи:1
Размер:337.7 КБ
ID:5779883
                            Последно редактирано от paragraf 22; 28-01-18, 23:00.

                            Коментар


                            • #44
                              От: Този Мерцедес заслужава ли си - въпрос към Боса (най вече)

                              Мдаааааааа, поздравления!
                              Ford Maverick II 2.3 XLT
                              Ford Mondeo MK5

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X