Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Среща на Gelende клуб...???

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    От: Среща на Gelende клуб...???

    Първоначално публикуван от ПЛАМЕН ТЕНЕВ Преглед на мнение
    ...и анимация...
    ...и после РЕанимация!
    I want out !!!

    Коментар


    • #62
      От: Среща на Gelende клуб...???

      Първоначално публикуван от yankof Преглед на мнение
      ...и после РЕанимация!
      Глупости. Я гледай
      Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
      Към модераторите-А изтрийте го сега.
      Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

      Коментар


      • #63
        От: Среща на Gelende клуб...???

        Първоначално публикуван от drukman Преглед на мнение
        Глупости. Я гледай
        В оня край дето ни кани Пламен това е често използвана тактика...., така , че идеално се вписваме в катинката.... !
        I want out !!!

        Коментар


        • #64
          От: Среща на Gelende клуб...???

          Та, сбирката явно няма да я бъде, но нали сме си ентусиасти и ве че сме трима дето ще сме там. Още трима ми се обадиха за да се уговорим, така че купон ще има и ще се казван"среща на Геленде клуб". Заповядаите за да не се сърдите на себе си после.
          п.п.
          един ч0век- чета;
          двама-чета с войвода;
          трима- чета с войвода и предател;
          с много- карабатак.
          ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

          Коментар


          • #65
            От: Среща на Gelende клуб...???

            За собствениците на Г-класи, които бяха принципно мералии за среща, ще споделя следното.
            Беше петък, 22.00, срещнахме се !
            Срещата продължи на живо до 4,30 сутринта.
            Тези които са най запалените фенове на марката и са много компетентни по наболелите въпроси на марката, се обадиха, че ще отсъстват.
            Бяхме само "курбан-ентусиасти" .
            Този, който отговаря за клуб "гелендия", да се вземе в шепи и да се активира. за втори опит.
            Нямате представа какво пропуснахте.
            Аз правя коктейли с магданоз...
            ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

            Коментар


            • #66
              От: Среща на Gelende клуб...???

              Първоначално публикуван от ПЛАМЕН ТЕНЕВ Преглед на мнение
              За собствениците на Г-класи, които бяха принципно мералии за среща, ще споделя следното.
              Беше петък, 22.00, срещнахме се !
              Срещата продължи на живо до 4,30 сутринта.
              Тези които са най запалените фенове на марката и са много компетентни по наболелите въпроси на марката, се обадиха, че ще отсъстват.
              Бяхме само "курбан-ентусиасти" .
              Този, който отговаря за клуб "гелендия", да се вземе в шепи и да се активира. за втори опит.
              Нямате представа какво пропуснахте.
              Аз правя коктейли с магданоз...
              Ъъъъъ....голям срам, мен лично много ме е срам и оправдания няма да изложа, щот няма смисъл!!! ...някои обаче имат основание да се срамуват повече от мен......., имена няма да споменавам!
              Пламене, няма да ни отмъстиш , надявам се , като ни държиш в неизвестност относно събитието...., нещо снимчици, тва-онова няма ли да има....
              I want out !!!

              Коментар


              • #67
                От: Среща на Gelende клуб...???

                Аз оправдания имам, колкото щеш... По това време бях "на море", на Созопол. Ако бях отишъл с Г-то, трябваше или да оставя материала за сърф (не че имаше много вятър, ама те), или жената. Избрах да взема и жената, и материала, а оставих Г-то да почива. Щото не съм сигурен какво ще му се скапе докато стигне до Констанца, с което да проваля "почивката". Отделно щеше да глътне три пъти повече гориво (без преувеличения, а сега си имам нови плавници , и шнорхел), и да пътувам 2 пъти по-дълго време. Абе, не стана, този път...
                С риск г-н Тенев да се засегне, ще кажа пак, че може би ще бъде по-лесно за всички, ако мястото е някъде около центъра на България, а не по граничните територии. Поне като за първа (всъщност вече втора) сбирка.

                Айде, сега да си мълчим.
                Без блокажи си за никъде. :D
                Без лебедка, хептен...

                0887 731062 - Цецо

                Коментар


                • #68
                  От: Среща на Gelende клуб...???

                  Първоначално публикуван от The Bear Преглед на мнение
                  С риск г-н Тенев да се засегне, ще кажа пак, че може би ще бъде по-лесно за всички, ако мястото е някъде около центъра на България, а не по граничните територии. Поне като за първа (всъщност вече втора) сбирка.
                  А бе ще си му го върнеме ние на Пламен,... ама благородно де, ....като организираме следващата сбирка в Петрич.....
                  I want out !!!

                  Коментар


                  • #69
                    От: Среща на Gelende клуб...???

                    Аз пак се бях заканил, и пак не отидох. Бях си посипал главата с пепел.... ама буквално. Таралясника не иска да върви и това е. От залягане около генерацията и резервоара приличах на коминочистач.
                    Вчера за пръв път даде надежда и не смея да се похваля да не ставам пак за смях.
                    Следващото сериозно събиране е на събора в Пловдив. Там всички ще дойдат. Мога да организирам специална Гелендория. Демек Геленде територия. Началото на септември на хижа Здравец.


                    Начало на обсъжданията и записването.
                    Дзънннннн....
                    Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
                    Към модераторите-А изтрийте го сега.
                    Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

                    Коментар


                    • #70
                      От: Среща на Gelende клуб...???

                      Ако съм в България и имам Г съм на линия
                      И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                      Коментар


                      • #71
                        От: Среща на Gelende клуб...???

                        Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                        Ако съм в България и имам Г съм на линия
                        Е как да нямаш Г, въпросът е с какво да го закараме до там. Извинявай за солта в раната ......
                        подаръци за мъже от FACOM
                        промоция на читави инструменти

                        и на хоби такива

                        тел. О879 Ч8Ч 2З5

                        Коментар


                        • #72
                          От: Среща на Gelende клуб...???

                          Първоначално публикуван от maystor Преглед на мнение
                          Е как да нямаш Г, въпросът е с какво да го закараме до там. Извинявай за солта в раната ......
                          А то гейката си върви бе. Ма току виж съм я продал до тогава
                          И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                          Коментар


                          • #73
                            От: Среща на Gelende клуб...???

                            Колеги , пролет пукна!!! ...............................
                            I want out !!!

                            Коментар


                            • #74
                              От: Среща на Gelende клуб...???

                              Първоначално публикуван от yankof Преглед на мнение
                              Колеги , пролет пукна!!! ...............................
                              Ние още не.
                              Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
                              Към модераторите-А изтрийте го сега.
                              Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

                              Коментар


                              • #75
                                От: Среща на Gelende клуб...???

                                Ако нямате нищо против мога да дам предложение,за средна гора> Бяло камене >всяка година откриваме и закриваме сезона.Местото е на 870метра надморско има голям ресторант,къщички за около 8души със санитарни възли,наоколо има интересни места за тестове.има и близки хижи и хотел със винарска изба да не прозвочи като реклама,просто предложение.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X