Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Новата играчка - Г280

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Новата играчка - Г280

    Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
    ...
    Задния кардан е е много къс (особено при късата база) щото раздатката е отделен агрегат. За сметка на предния ...
    Ами затова ти викам дай снимки. Отделно здвоени карета ако има и те играят.
    В крайна сметка, ако поведението на асфалт е приемливо, нищо не пречи да се пробва, най много да хвърли каре.

    Коментар


    • От: Новата играчка - Г280

      Ем баш ся няма да слеза отдолу да снимам
      Гейката каре не хвърля щото се сменя целия кардан ... Немска му работа. Има вариант с побългаряване де.
      И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

      Коментар


      • От: Новата играчка - Г280

        Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
        ...
        Гейката каре не хвърля щото се сменя целия кардан ... Немска му работа. Има вариант с побългаряване де.
        Ти и за Патрула да питаш за каре, ще ти кажат нов кардан. Няма проблем със смяната на каретата.

        Коментар


        • От: Новата играчка - Г280

          Абе не всеки може да го направи читаво, без да се налага баланс после. За патрула карета има, знам щото съм ги сменял сите и си се сменят без рязане и заварки.
          И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

          Коментар


          • От: Новата играчка - Г280

            Поведението на асфалт е приемливо. Последните дни всеки ден карах Г-то по асфалт и урви, и сега като свалих щангата не мога да си позная колата. Някаква мека, мазна... Само да дойде някой сега да ми каже, че Г-то нямало ходове...
            За моите нужди си е перфектно това, което се случи днес. И без това гледам напоследък много да не давам газ, че сума пари отиват за тая пуста нафта. Сега кротичко ще се люлеем...

            Лека нощ!
            Без блокажи си за никъде. :D
            Без лебедка, хептен...

            0887 731062 - Цецо

            Коментар


            • От: Новата играчка - Г280

              Тая щанга помага най-много в завой. Ако няма да се правиш на голф по асФалта няма да се усети разлика. Повече клатят скъсани втулки на носачите. Колата почва да залита като пияна. Дори и на прав участък по който лекинко обикаляш дупките.

              Андро, окачването отпред е точно като на У60. Само кардана е по-кадърно направен. Влиза отгоре в дифа и не се чупи толкова. При мене е с 5см повдигната и съм мноооого далече от проблеми с карданите. За да почнат проблемите трябват по-дълги амове. Бая по-дълги. Поне 70см разпънати.
              Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
              Към модераторите-А изтрийте го сега.
              Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

              Коментар


              • От: Новата играчка - Г280

                Ето малко снимки на ходовете на Г-то.Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_7640.jpg
Прегледи:1
Размер:402.0 КБ
ID:5201103Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_7642.jpg
Прегледи:1
Размер:376.3 КБ
ID:5201102Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_7639.jpg
Прегледи:2
Размер:401.2 КБ
ID:5201101Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_7637.jpg
Прегледи:2
Размер:349.6 КБ
ID:5201100Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_7636.jpg
Прегледи:2
Размер:389.9 КБ
ID:5201099Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_7643.jpg
Прегледи:1
Размер:347.9 КБ
ID:5201098Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_7641.jpg
Прегледи:1
Размер:403.4 КБ
ID:5201104Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_7644.jpg
Прегледи:2
Размер:386.6 КБ
ID:5201105Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_7638.jpg
Прегледи:2
Размер:418.5 КБ
ID:5201106
                Без блокажи си за никъде. :D
                Без лебедка, хептен...

                0887 731062 - Цецо

                Коментар


                • От: Новата играчка - Г280

                  Еее, Цецо, къ не пусна една рулетка да го видим в сантиметри бе
                  И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                  Коментар


                  • От: Новата играчка - Г280

                    57см до вътрешната най-ниска част на грайфера на предна лява. И задна лява гума почна да помръдва, но не е отлепила съвсем, потърква в земята.
                    Без блокажи си за никъде. :D
                    Без лебедка, хептен...

                    0887 731062 - Цецо

                    Коментар


                    • От: Новата играчка - Г280

                      Собственикът на мотокара разбра ли?

                      Коментар


                      • От: Новата играчка - Г280

                        Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                        Собственикът на мотокара разбра ли?
                        Какво да разбере? Правя кантари и с него, ама тогава върви почти само направо. Задния мост е аха във въздуха Има една преса 5 тона... Г-то още не е порасло толкова...
                        Без блокажи си за никъде. :D
                        Без лебедка, хептен...

                        0887 731062 - Цецо

                        Коментар


                        • От: Новата играчка - Г280

                          Браво. Утре и аз ще демонтирам това желязо, макар, че ме е шубе от странични наклони.
                          Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
                          Към модераторите-А изтрийте го сега.
                          Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

                          Коментар


                          • От: Новата играчка - Г280

                            Първоначално публикуван от drukman Преглед на мнение
                            Браво. Утре и аз ще демонтирам това желязо, макар, че ме е шубе от странични наклони.
                            И аз съм на мнение, че ще е по-нестабилно на странични наклони, ама някой казват обратното.

                            Един път изпуснах моя от върха на бабуната (не можа да я качи) назад и по диагонал, и какво стана, за миг Г-то се завъртя, и се обърна с муцуната надолу. Тези, които гледаха, се развикаха че съм щял да се обърна, и то така си беше. Спаси ме твърдото окачване, т.е. това, че Г-то се държа като трупче. Сега, както съм "мек", ако направя пак така, мисля че ще се смачка прекалено много, ще се наклони, защото всичко става с инерция и ще се обърне. Дано се не случва на никой!
                            Без блокажи си за никъде. :D
                            Без лебедка, хептен...

                            0887 731062 - Цецо

                            Коментар


                            • От: Новата играчка - Г280

                              Темата май е за ключ. Играчката вече не е моя
                              И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X