Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Въпрос

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Въпрос

    Колеги имам въпрос. За какво служат отворите между фара и бронята до чистачките на фаровете?

  • #2
    Снимката не се вижда. Пръскалки за миеща течност?
    Ford Maverick II 2.3 XLT
    Ford Mondeo MK5

    Коментар


    • #3
      Първоначално публикуван от valyon Преглед на мнение
      Колеги имам въпрос. За какво служат отворите между фара и бронята до чистачките на фаровете?
      А сега тези малките снимки виждат ли се? Не е пръскалка ,отворите са на лаисната под фара където минава и оста на чистачката на фара а пръскалката е на самата чистачка...
      Прикачени файлове

      Коментар


      • #4
        Сега се виждат. Това оригинално ли е? За пръв път виждам, това като гледам е фар от деведесетте, 124 или 140?
        Ford Maverick II 2.3 XLT
        Ford Mondeo MK5

        Коментар


        • #5
          Не зная дали е оргиналнж, някои колеги казват ,че било кич, турски тунинг. Било виждано само на Е500 и на Е420, но не на всички. Не съм сигурен дали е така но имам снимки на които Луис Хамилтън кара накъв ( вярно с по малки отвори) но едва ли ще кара W124 с турски тунинг.
          Прикачени файлове
          Последно редактирано от valyon; 01-11-23, 17:34.

          Коментар


          • #6
            Отвори за проветрение или охлаждане ако фара е ксенон или диоден.За друго не се сещам.

            Коментар


            • #7
              Нямам идея дали тогава са ползвали диодни фарове. Може ксенон но едва ли. А пък и там ми е тъмна индия. Например диодите се охлаждан да работят диодните фарове като цяло са по студени от халогените имо много клипчета в тубата с замерване на температурата. Пък и зимата си личи кои фарове по-бързо се размразяват. Демек диодните крушки по топли а диодните фарове по студени.Вямам идея за какво са отворите и за това питам.

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X