Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ML W163 - въпрос за раздатката

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • ML W163 - въпрос за раздатката

    Здравейте! Раздатката доколкото знам е Borg-Warner 44-09, с асиметричен диференциал (48/52), двустепенна (2.64). Въпросът ми е - на бавната предавка блокира ли се междуосевият диференциал? Изобщо предвидена ли е блокировка там?

  • #2
    Имам такъв но не съм пробвал дали на бавни е блокирана раздатката, по скоро като че, ли не е защото не усещам промяна в поведението на автомобила когато е на бавни. А често ги ползвам когато карам по полето защото много спокойно преодолява неравности и оврази не се товари изобщо.
    Всичко което човек иска и търси през целия си живот е :
    Място и хора към които да принадлежи ...

    Коментар


    • #3
      При W163 Borg Warner е само първите две-три години, като после си е мерцедесова.
      Как работи Borg Warner-а при W163 не знам, но следващата при бавни блокира междуосевият диференциал.

      Има някаква логика за автомобил за обща употреба - щом си опрял до бавните, значи работата е на зор и централен диф не ти трябва.

      На бързи си фултайм без опция да блокираш централният, но спирачките се справят добре ако почне да пързаля някъде.
      ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

      Коментар


      • #4
        Имаше тема на колегата petroffbg , който си ремонтира неговата.
        Hyundai TERRACAN J3 2,9 CRDI 200HP 2" lifted on 31" Cooper Discoverer AT3 4s
        Ford Fiesta 1.4 Tdci

        Коментар


        • #5
          Нещо не намирам темата.

          Коментар


          • #6
            Може би това.
            Не чета коментари и не отговарям на такива.

            И коментаторите...

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X