Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Г класа Ъпдейт

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Г класа Ъпдейт

    Здравейте имам един въпрос!!!Насочен към разбиращите във форума от Г класи W463-решил съм да сменя мотора на Г-то който сега е 300 TDI 177 коня със пълен комплект всичко от W220 320 CDI 204 кона .Имате ли идея автоматика дали ще заработи и как да го подкараме ако не???

  • #2
    А каква е целта на упражнението???
    Мощност може да си изкараш и от твоя мотор.
    Ясен: "Правилата просто не могат да обхванат живота, затова компромиси има навсякъде. Само различно дълбоки. И според местните и личните разбирания кое е по-важно."

    Коментар


    • ludiq666
      ludiq666 коментира
      Редактиране на коментар
      Имам проблеми с този мотор,непрекъснато влиза в авариен режим.Висок разход,грозното табло и 4 степенния автомат ме дразнят....

  • #3
    Ъ то няма невъзможни неща.
    ама няма смисъл. 606 е по добър мотор, всъщност. Отделно, може много да се надуе.
    И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

    Коментар


    • ludiq666
      ludiq666 коментира
      Редактиране на коментар
      Казаха ми че 320CDI е много по добър като мощност и качества а така ще мога да сменя и таблото което на 220ката изглежда доста по добре.Ще стане 5 степенен автомата

    • Джоу (x3mrjoe)
      Джоу (x3mrjoe) коментира
      Редактиране на коментар
      Ако ти е зор да сложиш 5Гейтройник, то може и с ОМ606, като той пък може да се напомпа доста.

  • #4
    Я дай един вин, че нещо не е така.
    И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

    Коментар

    Активност за темата

    Свий

    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

    Зареждам...
    X