Обява

Свий
Няма добавени обяви.

марка лепило за лепене на уплътненията на вратите на МЛ320

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • марка лепило за лепене на уплътненията на вратите на МЛ320

    сменям вратите на МЛ320.Удариха ме в левите ( ПРЕДНА И ЗАДНА ВРАТИ).Купих втора употреба(не уборудвани - голи), на старите врати всичко е здраво (стъкла ,огледало,кори ,уплътнения),мисля всичко от старите да пренасям на новите.Дайте ми акъл как да отлепя уплътненията от старите и да ги залепя на новите.

  • #2
    Имам тествани на собствен гръб решения за лепене на почти всичко, но ще ми трябва информация какви са уплътненията и как са залепени фабрично. Аз до сега залепени уплътнения по врати не съм виждал (нито на стъклата, нито на вратата), но и не съм заглеждал мерцедеси, за да знам как е при тях. Обикновено или са на щипки, или са в каналчета.

    Та, дай някоя снимка и някакви подробности как са били залепени като си ги отлепвал.
    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

    Коментар


    • #3
      В сряда го карам на майстор и ще кача снимки,благодаря за вниманието Ви.

      Коментар


      • #4
        Много рядко ползват лепило, защото има техническо време за съхнене. А при серийно производство няма кой да го чака. Подозирам, че там има или двойно лепяща лента, или е на скоби/улей/канал. Ако е лента - дърпаш бавно и внимателно, и ще тръгне. Като го свалиш ще видиш размерите на лентата (дебелина, ширина) и почваш да търсиш нещо подходящо.

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X