Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Размер гуми за 300ГД

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    До: Размер гуми за 300ГД

    Колеги, взех въпросните гуми( малеят ми да му се невиди, ама за толкова пари- толкова!) и след обилният дъжд снощи реших да направя тест. Да ви кажа , 4е нямам опит в офроуда, но впечатленията ми в сравнение с галошите, с които бях са доста добри. Минах през една усойна горичка с доста рядка кал, но не достатъчно дълбока за да изпадна в някакво буксуване, минах и доста бабуни , едната от които доста сериозна и то (нарочно) без да се засилвам , тама забуксува по-сериозно към върха, но нямаше проблем особено и след това минах няколко прилични продължителни наклона със завои и се завурнах успешно на тревата! ...ето няколко снимки, но не по време на тест, в бдеще обаче мисля той да бъде по-сериозен !!!
    Прикачени файлове
    I want out !!!

    Коментар


    • #32
      До: Размер гуми за 300ГД

      Нямали по-големи,-31ците кви пари са?
      Иван Дочев-ТЛК 73,4.2l-0888713925

      Коментар


      • #33
        До: Размер гуми за 300ГД

        Първоначално публикуван от giavol Преглед на мнение
        Нямали по-големи,-31ците кви пари са?
        ...за жалост няма по-големи, 31-те са по 192 лв. , уговорих отстъпка и станаха х175лв. парчето, мисля , че за нова гума и то доста прилична това е супер тънко, а и забравих да отбележа в горния коментар, че на асфалт са доста безшумни (то моето Г повече от 100-110 не вдига де...) и имат отвори за шпайкове ..., ако се наложи...
        I want out !!!

        Коментар


        • #34
          До: Размер гуми за 300ГД

          ... да ви кажа, направих няколко похода, ...е времето все още е благоприятно, въпреки дъждовете напоследък и впечатленията ми стават все по-добри!
          I want out !!!

          Коментар


          • #35
            До: Размер гуми за 300ГД

            Не разбрах 235/75/15 ли взе или 31/9.5/15, че не е едно и също и кои са 175лв
            Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
            Към модераторите-А изтрийте го сега.
            Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

            Коментар


            • #36
              До: Размер гуми за 300ГД

              Първоначално публикуван от drukman Преглед на мнение
              Не разбрах 235/75/15 ли взе или 31/9.5/15, че не е едно и също и кои са 175лв
              31x10.5x15 , колега
              I want out !!!

              Коментар


              • #37
                От: До: Размер гуми за 300ГД

                колеги джантите от х5 стават ли на г каласа

                Коментар


                • #38
                  От: До: Размер гуми за 300ГД

                  Първоначално публикуван от nane_g Преглед на мнение
                  колеги джантите от х5 стават ли на г каласа
                  Не знам какви са на Х5, ама на Г-то са 5х130 на 84мм централен отвор.
                  Без блокажи си за никъде. :D
                  Без лебедка, хептен...

                  0887 731062 - Цецо

                  Коментар


                  • #39
                    От: До: Размер гуми за 300ГД

                    да де ама понеже имам едни джанти от х5 с мишеин алпин и да знам дали да ги продавам или да си ги ползвам

                    Коментар


                    • #40
                      От: До: Размер гуми за 300ГД

                      Първоначално публикуван от nane_g Преглед на мнение
                      да де ама понеже имам едни джанти от х5 с мишеин алпин и да знам дали да ги продавам или да си ги ползвам
                      Ми, сложи ги на Г-то и виж дали ще станат. Нещо не схващам въпроса явно.
                      Без блокажи си за никъде. :D
                      Без лебедка, хептен...

                      0887 731062 - Цецо

                      Коментар


                      • #41
                        От: До: Размер гуми за 300ГД

                        те са на вилата във варна и за това няма как да знам дали ще станат и за това питам да знам дали си заслужава да ходя да ги вземам се пак са 1000 км

                        Коментар


                        • #42
                          От: Размер гуми за 300ГД

                          Ееее тая бабунка е между Труд и Пловдив...! През ден два минавам покрай нея...!
                          Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                          Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                          Анатолий Пейчинов o8875о9815
                          https://dvrbg.com/

                          Коментар


                          • #43
                            От: Размер гуми за 300ГД

                            Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
                            Ееее тая бабунка е между Труд и Пловдив...! През ден два минавам покрай нея...!
                            ......
                            Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
                            Към модераторите-А изтрийте го сега.
                            Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

                            Коментар


                            • #44
                              От: Размер гуми за 300ГД

                              Първоначално публикуван от drukman Преглед на мнение
                              ......
                              Сигурно колегата Roninn е имал предвид клипчето от първия ти пост в тази тема..., ...между другото очакваме нови клипчета с вече подобреното ти Г
                              I want out !!!

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X