Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ремонт на кардан на G ???

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: Ремонт на кардан на G ???

    Първоначално публикуван от The Bear Преглед на мнение
    .... аз само стискам волана и гледам да се свлича право напред. И така, 100-ина метра, докато най-после стигнах равното...
    Екстра си...така требе....аз имах два проблема при продължително спускане...акумулатора се разлива...оголва се задния кръг на спирачките (от казана засмукваше въздух). Тогава го решавах с течност над максимума.

    Коментар


    • #47
      От: Ремонт на кардан на G ???

      Това със звъненето, почти е сигурно че идва от предния кардан. Луфтец има по почти всички карета и тръбата на кардана като я чукнеш звъни по същия начин.
      Бяха се изпоразхлабили и осемте болтчета и гайки на фланците откъм скоростната кутия. Стегнах ги. Ама има луфт в лагера на самата скоростна кутия нещо. Сигурно затова са се и разхлабили... Ще карам така засега.
      Без блокажи си за никъде. :D
      Без лебедка, хептен...

      0887 731062 - Цецо

      Коментар


      • #48
        От: Ремонт на кардан на G ???

        Когато Г-то "зазвънти" явно трябва да се гресират карданите и каретата по тях. Сега май не звънти вече . Поне при мен е така, де.
        Без блокажи си за никъде. :D
        Без лебедка, хептен...

        0887 731062 - Цецо

        Коментар


        • #49
          От: Ремонт на кардан на G ???

          За да не отварям нова тема, ето нещо интересно, как бихте го коментирали?:
          http://www.youtube.com/watch?v=8x-Ia...eature=related
          I want out !!!

          Коментар


          • #50
            От: Ремонт на кардан на G ???

            Клеги помагайте,смених скоростната кутия на 460 300гд с 5 степенна от бус,жсичко пасна ,но късия кардан за раздатката трябва да се скъси с 10 см ,от 37 на 27.пращах го в Кубрат но ми казаха че неможе да се скъси,има ли няко такъв кардан или от какво да го преправя?

            Коментар


            • #51
              От: Ремонт на кардан на G ???

              Първоначално публикуван от VAN40 Преглед на мнение
              Клеги помагайте,смених скоростната кутия на 460 300гд с 5 степенна от бус,жсичко пасна ,но късия кардан за раздатката трябва да се скъси с 10 см ,от 37 на 27.пращах го в Кубрат но ми казаха че неможе да се скъси,има ли няко такъв кардан или от какво да го преправя?
              Звънни на колегата "drukman" , той правИ нек'ви ашлами с кардани, сигурно е наясно...
              I want out !!!

              Коментар


              • #52
                От: Ремонт на кардан на G ???

                27 сантиметра не може да се стане. Няма място за 2 катета и шлици между тях. Ще се наложи да изместиш раздатката назад и да се променят дългите кардани.
                Път е мястото, през което възнамерявам да премина!
                0884837709
                0878383528

                Коментар


                • #53
                  От: Ремонт на кардан на G ???

                  Първоначално публикуван от VAN40 Преглед на мнение
                  Клеги помагайте,смених скоростната кутия на 460 300гд с 5 степенна от бус,жсичко пасна ,но късия кардан за раздатката трябва да се скъси с 10 см ,от 37 на 27.пращах го в Кубрат но ми казаха че неможе да се скъси,има ли няко такъв кардан или от какво да го преправя?
                  Кажи от къде си и как ги мериш тия 37 см? От кое до кое?
                  И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                  Коментар


                  • #54
                    От: Ремонт на кардан на G ???

                    Първоначално публикуван от ves1 Преглед на мнение
                    27 сантиметра не може да се стане. Няма място за 2 катета и шлици между тях. Ще се наложи да изместиш раздатката назад и да се променят дългите кардани.
                    За автоматика правих такава идиотия. Само не помня колко санта беше.
                    Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
                    Към модераторите-А изтрийте го сега.
                    Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

                    Коментар


                    • #55
                      От: Ремонт на кардан на G ???

                      Вальо правили опит с шес степената кутия

                      Коментар


                      • #56
                        От: Ремонт на кардан на G ???

                        Никой не дава кутия без пари. Стисльовци на 'секъде. За сега само дръжка имам...хи хихи. ама ако намеря кутия ставам непобедим. Отваря ми се място за маховик от 311 и притискател от 270ЦДИ.


                        ПП
                        Гледах кардана дето го преправях. 37см работна дължина а съм скъсил леко шлиците. И всичко е преправяно. Има мегдан да се скъси още 1-2 санта с компромиси.
                        Или както пише по горе колегата: "27 сантиметра не може да се стане. Няма място за 2 катета и шлици между тях."
                        Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
                        Към модераторите-А изтрийте го сега.
                        Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

                        Коментар


                        • #57
                          От: Ремонт на кардан на G ???

                          Бях намерил за 600лв без лосчето , като се потготвиш кажи и аз да се услушвам.

                          Коментар


                          • #58
                            От: Ремонт на кардан на G ???

                            Дойде време и аз да го ям с тия кардани.На 460-цата смених едното каре на задния кардан но сега тресе.Та въпроса ми е ,да го пращам ли в Кубрат за баланс или направо да си търся нов кардан.

                            Коментар


                            • #59
                              От: Ремонт на кардан на G ???

                              Аз от Кубрат съм доволен вече трета година карам с тяхно каре и баланс .
                              Стефан 0878655377

                              Коментар


                              • #60
                                От: Ремонт на кардан на G ???

                                Първоначално публикуван от St-T Преглед на мнение
                                Аз от Кубрат съм доволен вече трета година карам с тяхно каре и баланс .
                                Да добри са. И аз съм се ползвал от услугите многократно.
                                ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X