Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Тунинг на G-class в България

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    камиончето на ORC е с редукторни мостове а за на другите гумите ми е малак мотора и няма да ми вършат работа иначе ако имам такива гуми мога да си направя и такова

    Коментар


    • #92
      Чакай бе човек, тогава трябва да смениш пружините а не да го дигаш. Като са смачкани те значи вече не работят, как изглежда е точно последна грижа ...

      Коментар


      • #93
        разбира се че ще ги сменям, направи ми впечатление в форума че като кажа че ще дигам всички разбират дигане на купето от шасито ?!?

        Коментар


        • #94
          ) Че и аз се стреснах от същото
          Ти просто кажи че сега е увиснала и се мъчи да се пльосне по корем, пък ти се каниш да я туриш на мястото и, щото иначе верно звучи лифтингово

          Коментар


          • #95
            Първоначално публикуван от Стефан
            ) Че и аз се стреснах от същото
            Ти просто кажи че сега е увиснала и се мъчи да се пльосне по корем, пък ти се каниш да я туриш на мястото и
            При мен е точно така
            B+

            Коментар


            • #96
              представи си че задните пружини сега са от алеко москвич предните
              а предните сигурно са оригиналните все пак ще има лифт от оригинала(с пружините)

              Коментар


              • #97
                Първоначално публикуван от Kaishin
                разбира се че ще ги сменям, направи ми впечатление в форума че като кажа че ще дигам всички разбират дигане на купето от шасито ?!?

                а грешиш бодилифта го забравихме на предишната страница

                с какви пружини ще го вдигаш
                B+

                Коментар


                • #98
                  още не съм търсил но 1 400-500 лв няма да дам за 4 пружини че те са по скъпи от амортисьорите ! а трябва да е обратното

                  Коментар


                  • #99
                    верно ли ,че задните са от алеко или се майтапиш
                    B+

                    Коментар


                    • ми верно е предишниа собственик беше един полицай... много занемарен беше предните от алекото от макферсона но няма да ти свършат работа и са ги сложили щото ги е нямало вообще оригиналните дори да са толкова слегнали като предните пак нямаше да е толкова нисак от зад

                      Коментар


                      • няма голям избор от пружини за Г класа. даже доколкото аз знам има само един ватиянт и това е айбах, там цената е тази но за две пружина, после идват и амортисьорите по два на колело за подобни пари, евтино няма. целия лифт вероятно ще дойде към 10000 лв с труда /да сложиш двойни амортисьори и да удължиш карданите е сложна работа/ а монтажа могат да ти го направят няколко човека в българия и те взимат скъпо.

                        ти като мислеше за кола нали ти казах да си вземеш вранглер
                        drive alive

                        Коментар


                        • Tи си от Пловдив, провери при Сашо Ковачев.
                          IvoVarbanov.bg

                          Коментар


                          • проверих но много скъпо идват това е най шокиращата цена която съм виждал дори двутръбните регулиращи конита с голям ход са с смешна цена пред тия

                            Коментар


                            • За ейбах пружини ли?
                              IvoVarbanov.bg

                              Коментар


                              • реголируемите двутръбни конита нестават, това че са добри си е български локален мит, затова хората слагат фокс или билщайн. ако не ти се дават такива пари, намери си оригинални пружини втора употреба и забрави за лифта
                                drive alive

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X