Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Тунинг на G-class в България

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    мда ама е широк и нисак все още

    Коментар


    • #77
      Първоначално публикуван от Kaishin
      мда ама е широк и нисак все още

      е какво ще го вдигаш ли?
      B+

      Коментар


      • #78
        да и гуми чакам най малко 33" и ще го поорежа и една боя мисла да му тегля че си е бил сив металик а сега е сив обикновен и ме дразни

        Коментар


        • #79
          мен ми се видя зелен не го режи само го вдигни ,мен ако ме питаш
          B+

          Коментар


          • #80
            Вдига се само ако не стига рязането. За кво му е да вдига центъра на тежестта? Той иска само малко по-големи колела.
            За блатата хем режат хем вдигат по 5 - 7 сантиметра. Обаче там първите колела за начинаещи и туристи са 35". Собствено карането е в ТР-3, там са от 40 дюйма.

            Коментар


            • #81
              Първоначално публикуван от Стефан
              Вдига се само ако не стига рязането. За кво му е да вдига центъра на тежестта? Той иска само малко по-големи колела.
              За блатата хем режат хем вдигат по 5 - 7 сантиметра. Обаче там първите колела за начинаещи и туристи са 35". Собствено карането е в ТР-3, там са от 40 дюйма.
              Стефане разбрах го момчето ,че иска по големи/и тежки/гуми.Мен мисълта ми е за елементарен 40mm bodylift , който препоръчват на мерцедеса.Не повече. Защо да реже?

              Ето така :



              Виж лявата ,виж дясната G.Обясни моля те, какво да реже
              B+

              Коментар


              • #82
                Как какво, подкалниците, после калниците, по-голямо -ЕТ ако трябва. Общо взето това е реда. А вдигането е голяма разправия с всичко между кабината и рамата и моторния отсек. И естествено намалява проходимостта. По-високият център на тежестта веднага значи по-малки допустими кренове. Динамично тия 5 см са много. А като гледам лака на тия каляски, хич няма да съм склонен да вземам акъл от собствениците им) Оптическия тунинг е щастие за голфаджии

                Коментар


                • #83
                  Е той е сложил вече джанти с отрицателно ЕТ-MIM ET -25 7 1/2J вижда се на снимката .ама да реже ,той да си прецени
                  B+

                  Коментар


                  • #84
                    По-отрицателно от проектното ЕТ е силно калпава работа, трябва да се слага само ако хептен няма накъде. Не знам колко е щатното на геленда. Нещо отгоре без друго не го убива тутакси.

                    Коментар


                    • #85
                      щом искаш по - големи гуми мисли директно за цяло ново по - силно окачване. ако направиш бодилифт и/или орежеш калниците, новите по - тежки гуми ще са твърде много за нормалните ти пружини и полсе каквито и амортисьори /двойни/ да слагаш колата ще върви като каруца, ще се люлее и всичко ще свърши за нула време.

                      големите гуми си вървят с голямо окачване и бавни мостове, по - яките главини за които янчо каза и/или по - мощен двигател. такъв е живота, другото са глупости, които правят колата по - лоша от стандартната.

                      тези неща една част съм ги пробвал аз /без боди лифта/, а близнаците са ги пробвали всичките по много пъти, хората по света ги правят непрекъснато, това са закони, които важат за всички 4х4 изобщо

                      отрицателното ЕТ е ЕДИНСТВЕНИЯ начин да сложиш по - високи и/или по - широки гуми, защото иначе по - голямото колело започва при пълен завой да опира в шасито, рамената на окачването, стойките на пружините и кадето другаде се сетите. има начини да се ограничи завоя но те намалява маневреността, която за колите 4х4 в повечето случаи и без това е недостатъчна. освен това когато колата става по - висока трябва да става и по - широка иначе става като кула, склонна към преобръщане.
                      drive alive

                      Коментар


                      • #86
                        някои така се повдигат ,че правят от 4х4 камион go go go
                        B+

                        Коментар


                        • #87
                          въпрос на вкус колега

                          а това камионче на мен много ми харесва, някой се е позабавлявал
                          drive alive

                          Коментар


                          • #88
                            Ако ми дадат това камионче много ще му се израдвам
                            от кал не се пази:)

                            Коментар


                            • #89
                              момчета под рязане имах пред вид задницата и няколко тръби на шасито, лифт се налага на окачването защото пружините и без това са омекнали много от сегашното положение ще го вдигна ~10 см което ще ре4е 4-5 от заводското боди лифт няма да правя

                              Коментар


                              • #90
                                значи........... .скромна работа ,сравнено с това повдигане и правене на камиончета от специализираните фирми


                                B+

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X