Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бус Мерцедес с 2 блокажа?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Бус Мерцедес с 2 блокажа?

    Има ли такова животно, че един приятел се е замъкнал чак във Велинград с идеята да го купува? По думите на продавача бил 4х4 с блокажи и на двата моста. 2006та година CDI.Всякаква информация ще е полезна. Като например, има ли бавни. Не вярвам, но да попитам. Фул тайм ли е или с муфа? Цени на части. Продавача е казал, че е 130 коня, но нещо не вървял като за 130коня. Търбо или дюзи? Или и двете?
    За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

    Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

  • #2
    От: Бус Мерцедес с 2 блокажа?

    Блокажите се виждат с просто око дали ги има или не.
    Бавни не
    И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

    Коментар


    • #3
      От: Бус Мерцедес с 2 блокажа?

      Предполагам е Спринтер? Със сигурност от пред няма, всичките са с носачи с независимо окачване. Тук има един Спринтер в едно предприятие и на двата моста с блокажи, но цената е много висока и може би е единствен в България, специално поръчан. Така, че трябват снимки, за да знаем модификацията.
      0887 526 564/ 0897 933 755 /

      Коментар


      • #4
        От: Бус Мерцедес с 2 блокажа?

        Има си предно и копчета за блокаж на раздатката и задния диференциал.доста е лачен и доколкото знам там вкарват предимно от австрия та виж за ръжда и трябва да върви утре щи звънна..Тия ЦДИ-та били капризни нещо.
        П.п- спринтер е 313ЦДИ 2006г.
        . LRE Bulgaria.
        RRC SE V8 91г.

        Коментар


        • #5
          От: Бус Мерцедес с 2 блокажа?

          Карал съм спринтер, с висок клиренс, блокаж мисла на заден диф и раздатка, а пък дали не беше някаква модификация с цял мост отпред не си спомням. Шестак с автоматик и ако не ме лъже склерозата събираше 11 мутри. Това ми е фейвърит евридейката, още си мечтая за такъв. На тоя специално проблема му беше, че цепеше един маркуч на турбото, когато се кара извънградско с педала на газта в пода. Накрая му се смени турбото, но в последствие разбрах, че пак се появил същия проблем.
          Всеки трети е шести

          Коментар


          • #6
            От: Бус Мерцедес с 2 блокажа?

            Благодаря. Ако се сетите още нещо казвайте, че да не се набута човека.
            За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

            Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

            Коментар


            • #7
              От: Бус Мерцедес с 2 блокажа?

              Благодаря още веднъж. Темата е за ключ.
              За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

              Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

              Коментар


              • #8
                От: Бус Мерцедес с 2 блокажа?

                Е ключ? Има ли блокажи, нема ли? Купи ли го? Те такива неща следва да споделиш
                И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                Коментар


                • #9
                  От: Бус Мерцедес с 2 блокажа?

                  Ако е пипнат от Сеикел , освен редукторите ще има и бавни . Правят такива модификации на спринтер и мултиван . Но по цената определено ще си личи .

                  Коментар


                  • #10
                    От: Бус Мерцедес с 2 блокажа?

                    Няма преден блокаж. Човека се отказа. Работата на друг модел бус или отива на Патрол с ремарке.
                    За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                    Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                    Коментар


                    • #11
                      От: Бус Мерцедес с 2 блокажа?

                      Преден блокаж не може да има,като включиш предния мост се скъсяват скоростите с 30% и това са бавните.С раздатка са и заден блокаж на този,защото има и без. От две години се оглеждам за бус 4x4 и май съм се спрял и аз на Спринтер. Има едни iglhaut които са лост между седалките с бавни.

                      Коментар

                      Активност за темата

                      Свий

                      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                      Зареждам...
                      X