Обява

Свий
Няма добавени обяви.

желание за повече мощност (опции)...

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • желание за повече мощност (опции)...

    Здравейте, имам Г 460 с мотор 3.0 ТД 147к.с. от 124ка с 5-степенна кутия, сложих и интеркулер, улесних работата на мотора с нова скъсена и по-широка генерация, но...
    ...за болестта лечение няма и търся динамика и мощност
    Държа да подчертая, че НЕ се състезавам и нямам такива намерения, просто хобито ми прогресивно ме "дразни" (в добрия смисъл)
    Искам по-мощен дизелов агрегат, който да носи на "надуване", като съм се насочил към 2,7 cdi 177 коня или от Е320 редовия шестак с 204 коня
    Ще се радвам и за съвети за кутия към някои от тези мотори, а в този ред на мисли да спомена и други две болежки: понеже смених резервоара от оригинален метален, на пластмасов от w463, но нивомерът не става за нищо, та въпросът ми конкретно е: ако поръчам нов оригинален нивомер за съответния "нов" резервоар от w463, то той ще се заработи ли обективно с показателния уред на таблото от w460, макар и с леки отклонения
    И вторият въпрос ми е: от къде за Бога мога да си поръчам или закупя или заявя направа на по-широки уширители за калниците, моите са 10см изнесени, но скоро видях доста по-широки (около 16,5см) на едно плевенско Г в Априлци, което доколкото разбрах е било правено в Асеновград
    Благодаря предварително, поздрави
    Прикачени файлове

  • #2
    От: желание за повече мощност (опции)...

    Здрасти и добре дошъл колега това е правилния форум,относно веждите при мен още няма отговор.Но се надявам в най скоро време да има.Добре изглежда G то

    Коментар


    • #3
      От: желание за повече мощност (опции)...

      Здрасти, ще чакам за веждите да кажат нещо, дай съвет и за мотора, на кой да се спра, че и да го насъскам после още допълнително , а и не ми е грижа да паля о да се разходя към тебе да пием по кафе, когато е удобно за теб, разбира се, аз съм айляк

      Коментар


      • #4
        От: желание за повече мощност (опции)...

        Днес говорих с човека които ги прави,каза 180лв предни 160лв задни 12см широки.Най добре си говори с него тел/0893329001/Валю Пловдив.Заповядай когато решиш

        Коментар


        • #5
          От: желание за повече мощност (опции)...

          А забравих когато бях там видях че работят и с карбон

          Коментар


          • #6
            От: желание за повече мощност (опции)...

            Първоначално публикуван от miro76 Преглед на мнение
            Днес говорих с човека които ги прави,каза 180лв предни 160лв задни 12см широки.Най добре си говори с него тел/0893329001/Валю Пловдив.Заповядай когато решиш
            Стъкломат или?
            И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

            Коментар


            • #7
              От: желание за повече мощност (опции)...

              Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
              Стъкломат или?
              Да но за ширината не съм сигурен може и 18 см. да каза

              Коментар


              • #8
                От: желание за повече мощност (опции)...

                Първоначално публикуван от miro76 Преглед на мнение
                Да но за ширината не съм сигурен може и 18 см. да каза
                Тя ширината не е проблем, зависи само какви калъпи има човека.
                Аз искам гумени, ама няма
                И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                Коментар


                • #9
                  От: желание за повече мощност (опции)...

                  Гумени имах от някво G двойни на оригиналните като ширина но ги взеха,ако изпадне нещо

                  Коментар


                  • #10
                    От: желание за повече мощност (опции)...

                    Двигателят ОМ606 ли е? Ако е той , продължавай да работиш по него и не мисли повече за съвременните му братя. Брутален двигател за издевателства има доста проекти в нета с такива мотори, дори и в БГ се срещат вече.
                    Цялата болест започва от по-големите помпени елементи и по-голямо турбо.
                    Hyundai TERRACAN J3 2,9 CRDI 200HP 2" lifted on 31" Cooper Discoverer AT3 4s
                    Ford Fiesta 1.4 Tdci

                    Коментар


                    • #11
                      От: желание за повече мощност (опции)...

                      Първоначално публикуван от miro76 Преглед на мнение
                      Гумени имах от някво G двойни на оригиналните като ширина но ги взеха,ако изпадне нещо
                      Аз широки не ща, искам съвсем стандартни
                      И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                      Коментар


                      • #12
                        От: желание за повече мощност (опции)...

                        Сърдечни благодарности
                        Още утре му звъня

                        Коментар


                        • #13
                          От: желание за повече мощност (опции)...

                          Първоначално публикуван от Juiced Преглед на мнение
                          Двигателят ОМ606 ли е? Ако е той , продължавай да работиш по него и не мисли повече за съвременните му братя. Брутален двигател за издевателства има доста проекти в нета с такива мотори, дори и в БГ се срещат вече.
                          Цялата болест започва от по-големите помпени елементи и по-голямо турбо.
                          Ми не го знам по ОМ как се води, знам че е от 124-ка около 90год. дето са, корав много, но мисля, че може да се "сърди" повече, само дето никой не дава конкретни насоки

                          Коментар


                          • #14
                            От: желание за повече мощност (опции)...

                            Първоначално публикуван от miro76 Преглед на мнение
                            Днес говорих с човека които ги прави,каза 180лв предни 160лв задни 12см широки.Най добре си говори с него тел/0893329001/Валю Пловдив.Заповядай когато решиш
                            Много ти благодаря, още утре му звъня на човека

                            Коментар


                            • #15
                              От: желание за повече мощност (опции)...

                              Първоначално публикуван от ultra81 Преглед на мнение
                              Ми не го знам по ОМ как се води, знам че е от 124-ка около 90год. дето са, корав много, но мисля, че може да се "сърди" повече, само дето никой не дава конкретни насоки
                              Тук е мястото, за проекти и насоки за конкретният мотор : http://www.superturbodiesel.com/std/...play.php?fid=7
                              Hyundai TERRACAN J3 2,9 CRDI 200HP 2" lifted on 31" Cooper Discoverer AT3 4s
                              Ford Fiesta 1.4 Tdci

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X