Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Скорости G200D

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Скорости G200D

    Здравейте колеги, интересуваме за G200D 1987г. от какъв друг модел Mercedes скорости могат да му се сложат?

  • #2
    От: Скорости G200D

    От къф да е.
    Те изначално са с ляв и десен стартер, от едни години насам само с ляв, а на половината камбаната се сменя. Това за редовите мотори, на в са малко по-други нещата

    Я сега обясни по-подробно какво питаш
    И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

    Коментар


    • #3
      От: Скорости G200D

      Интересува ме, от какъв друг MB могат да се сложат скорости на G-то, защото като се търси за G търсят "маса" пари за нея на сегашната кутия предавките се самоизключват без значение на коя, а ми казаха, че се практикувало и слагане на кутии от други модели и затова реших да попитам дали има нещо подобно

      Коментар


      • #4
        От: Скорости G200D

        Ами от всякакъв става стига да е на правилното място стартера.
        И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

        Коментар


        • #5
          От: Скорости G200D

          С какъв стартер е твойто. ...ляв или десен?И от там почваш....но скоростите от леки коли често не издържат много но то пак зависи от тва с къв мАтор е тая ютия
          driving Offroad .. IPSC shooting and hunting

          Коментар


          • #6
            От: Скорости G200D

            Имам една Г-Трак с дясна камбана,Намира се в Троян. тел0888992152

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X